czwartek, 17 stycznia 2019 r.  Imieniny: Antoniego, Henryki, Mariana
Wiadomości z tagiem Złoty  RSS
Ekspertka: Hejterów łączą negatywne emocje. A czasem to moda

Dodano: 15.01.2019 18:02 | 1 odsłon | 0 komentarzy


"Hejterów łączą negatywne emocje, które siedzą z tyłu głowy i które wypływają do internetu. (…) Biorą się one z frustracji, ze złości, z poczucia bezradności - a czasami jest to też, jak twierdzą socjologowie internetu, pewna moda i konwencja, że język internetu jest bardzo ostry i tak się po prostu tam mówi" - mówiła w Popołudniowej rozmowie w RMF FM, poświęconej zagadnieniu mowy nienawiści, Agnieszka Mikulska-Jolles z Helsińskiej Fundacji Praw Człowieka. Dorota Głowacka z Fundacji Panoptykon przyznała zaś, że "do pewnego stopnia jest...

Źródło: https:

Owsiak: fundacja funkcjonuje, nie jestem po prostu jej prezesem

Dodano: 15.01.2019 13:00 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Niech się naród obudzi. Jesteśmy w takim złym stanie, my, Polacy, w takim niedobrym położeniu, tak bardzo się nie lubimy - mówił Jerzy Owsiak, który dzień wcześniej złożył rezygnację z funkcji szefa fundacji WOŚP. Podkreślał, że jego decyzja miała związek z tragicznym w skutkach atakiem na prezydenta Gdańska Pawła Adamowicza. - Dotknęło mnie to nieprawdopodobnie - powiedział. - Jestem w rozsypce także i ja - dodał.

Źródło: https:

Qualcomm: Apple żądało 1 mld dolarów zachęty finansowej za umowę na dostawy modemów do iPhone’ów

Dodano: 14.01.2019 23:56 | 2 odsłon | 0 komentarzy

Kolejny ciekawy wątek. Steve Mollenkopf, CEO Qualcomma, złożył przed Federalną Komisją Handlu zeznania w sprawie ograniczania konkurencji na rynku modemów przez jego firmę. Szef amerykańskiego przedsiębiorstwa ujawnił interesujący wątek, który może nieco zmienić odbiór całej afery, a przynajmniej udziału w niej firmy Apple.

Źródło: https:

Zabójca Adamowicza "mówił głównie" o więzieniu. Jego obrońca ujawnił szczegóły przesłuchania

Dodano: 14.01.2019 22:33 | 1 odsłon | 0 komentarzy


Sprawca ataku na prezydenta Gdańska Pawła Adamowicza złożył w prokuraturze obszerne wyjaśnienia, "aczkolwiek wyjaśnienia odnoszące się bardziej do jego historii życia, aniżeli do zdarzeń z dnia wczorajszego" - poinformował po przesłuchaniu Stefana W. jego obrońca z urzędu mec. Damian Konieczny. Jak podał, 27-latek "odmówił odpowiedzi na pytania dotyczące wczorajszego zdarzenia". Przesłuchanie trwało około dwóch i pół godziny. W jego trakcie prokuratorzy zmienili stawiany mężczyźnie zarzut z usiłowania zabójstwa na zabójstwo. Stefan W. do...

Źródło: https:

"Szok i smutek" w agendzie ONZ. Paweł Adamowicz "ukazał drogę, jaką należy podążać"

Dodano: 14.01.2019 20:49 | 1 odsłon | 0 komentarzy

Wysoki Komisarz Narodów Zjednoczonych do spraw Uchodźców (UNHCR) złożył kondolencje z powodu śmierci prezydenta Gdańska Pawła Adamowicza, przypominając o jego zaangażowaniu na rzecz uchodźców i migrantów.

Źródło: https:

Parlament Europejski uczcił prezydenta Pawła Adamowicza

Dodano: 14.01.2019 17:52 | 1 odsłon | 0 komentarzy

- Ci, którzy znali prezydenta Adamowicza, wiedzą, że był bliski obywatelom, był bardzo otwarty i umiał słuchać - powiedział szef Parlamentu Europejskiego Antonio Tajani, który w Strasburgu złożył kondolencję rodzinie zamordowanego prezydenta Gdańska Pawła Adamowicza. Członkowie PE uczcili jego pamięć minutą ciszy.

Źródło: https:

Owsiak: Rodacy, miliard złotych to jest nasza pomoc w ciągu 27 lat. A może i będzie więcej

Dodano: 13.01.2019 19:00 | 1 odsłon | 0 komentarzy

Podczas 26 dotychczasowych Finałów Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy udało się się zebrać ponad 950 milionów złotych. Do miliarda brakowało niecałe 49 milionów. I udało się. Do godziny 19 uzbierana została potrzebna kwota. A to jeszcze nie koniec, bo 27. Finał trwa.

Tagi: Złoty, TVN
Źródło: https:

"Chodzi o skrócenie kolejek i danie większych szans dzieciom"

Dodano: 12.01.2019 19:36 | 2 odsłon | 0 komentarzy

Aby zrealizować wszystkie potrzeby zgłaszane przez specjalistyczne szpitale pediatryczne, potrzebna jest kwota przekraczająca ponad 200 milionów złotych. To scenariusz marzeń - powiedział w "Faktach po Faktach" profesor Bohdan Maruszewski, współtwórca WOŚP i kierownik Kliniki Kardiochirurgii Centrum Zdrowia Dziecka.

Natalia Maliszewska mistrzynią Europy w short tracku!

Dodano: 12.01.2019 17:41 | 2 odsłon | 0 komentarzy


Natalia Maliszewska zdobyła złoty medal rozgrywanych w holenderskim mieście Dordrecht mistrzostw Europy w short tracku na dystansie 500 metrów.

Tagi: Złoty
Źródło: https:

Starsze wiadomości »
reklama

Copyright © 2008-2019 informacje-24.pl  - wszelkie prawa zastrzeżone