wtorek, 22 stycznia 2019 r.  Imieniny: Dominiki, Mateusza, Wincentego
Wiadomości z tagiem Wiśnie  RSS
O poranku krwawy superksiężyc zawiśnie nad naszymi głowami

Dodano: 20.01.2019 20:28 | 0 odsłon | 0 komentarzy

W poniedziałkowy poranek koniecznie spójrzcie w niebo. Czeka nas całkowite zaćmienie Księżyca, podczas którego przybierze on czerwony kolor.

Tagi: TVN, Wiśnie
Źródło: https:

Dąbrowska: Słowa, które się po prostu należały

Dodano: 20.01.2019 17:17 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Gdańska tragedia obnażyła zbudowany z piasku i nienawiści fundament państwa, w którym żyjemy. Ujawnił to ojciec Ludwik Wiśniewski, dominikanin.

Źródło: https:

"Cisza nie może oznaczać milczenia". Rodzina i przyjaciele pożegnali Pawła Adamowicza

Dodano: 19.01.2019 18:24 | 0 odsłon | 0 komentarzy

W czasie mszy pogrzebowej prezydenta Gdańska Pawła Adamowicza pożegnała rodzina oraz przyjaciele. - Jeśli prawdą jest, że pamięć jest nieśmiertelnością, to w nas Paweł będzie zawsze - mówiła wdowa po prezydencie, Magdalena Adamowicz. Zmarłego wspominali także: córka Antonina, brat Piotr, przyjaciele - Aleksander Hall, ojciec Ludwik Wiśniewski, prezydent Sopotu Jacek Karnowski, a także p.o. prezydent miasta Aleksandra Dulkiewicz. Prezydent Adamowicz spoczął w Bazylice Mariackiej w Gdańsku.

Źródło: https:

"Jeżeli to nas nie otrzeźwi, to idziemy prosto w przepaść"

Dodano: 19.01.2019 17:37 | 0 odsłon | 0 komentarzy

To jest wezwanie do tych, którzy spowodowali tę sytuację - ocenił szef Platformy Obywatelskiej Grzegorz Schetyna. Odniósł się do wygłoszonego podczas mszy pogrzebowej apelu ojca Ludwika Wiśniewskiego, by skończyć z nienawiścią, pogardą i bezpodstawnym oskarżaniem innych. Prezes Polskiego Stronnictwa Ludowego Władysław Kosiniak-Kamysz podkreślił, że należy zatrzymać "ciężką chorobę nienawiści".

Schetyna: Jeszcze będzie normalnie

Dodano: 19.01.2019 15:27 | 0 odsłon | 0 komentarzy

- To wezwanie do tych, którzy spowodowali tę sytuację. Oni powinni to usłyszeć - powiedział przewodniczący Platformy Obywatelskiej Grzegorz Schetyna, komentując słowa o. Ludwika Wiśniewskiego w czasie uroczystości pogrzebowych zamordowanego prezydenta Gdańska Pawła Adamowicza.

Źródło: https:

"Nie będziemy dłużej obojętni na panoszącą się truciznę nienawiści"

Dodano: 19.01.2019 15:09 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Jestem przekonany, że Paweł chce, abym wypowiedział następujące słowa: trzeba skończyć z nienawiścią, trzeba skończyć z nienawistnym językiem, trzeba skończyć z pogardą, trzeba skończyć z bezpodstawnym oskarżaniem innych - powiedział w sobotę dominikanin, ojciec Ludwik Wiśniewski podczas mszy pogrzebowej prezydenta Gdańska Pawła Adamowicza.

Źródło: https:

"Trzeba skończyć z nienawiścią". Oklaski po słowach o. Wiśniewskiego

Dodano: 19.01.2019 14:57 | 0 odsłon | 0 komentarzy


Jestem przekonany, że Paweł Adamowicz chce, bym wypowiedział następujące słowa: trzeba skończyć z nienawiścią, nienawistnym językiem, z pogardą, z bezpodstawnym oskarżaniem innych. Nie będziemy dłużej obojętni na panoszącą się truciznę - powiedział dominikanin ojciec Ludwik Wiśniewski podczas uroczystości pogrzebowych prezydenta Pawła Adamowicza.

Źródło: https:

"Nie będziemy dłużej spoglądać na truciznę nienawiści"

Dodano: 19.01.2019 14:31 | 0 odsłon | 0 komentarzy

- Jestem przekonany, że Paweł chce, abym wypowiedział następujące słowa: trzeba skończyć z nienawiścią, trzeba skończyć z nienawistnym językiem, trzeba skończyć z pogardą, trzeba skończyć z bezpodstawnym oskarżaniem innym - mówił w czasie uroczystości pogrzebowych Pawła Adamowicza ojciec Ludwik Wiśniewski. Jak informuje Onet, dominikanin otrzymał długie brawa po swoim przemówieniu.

Źródło: https:

Fabienne Wiśniewska zmieniła FRYZURĘ - jest nie do poznania

Dodano: 16.01.2019 7:20 | 1 odsłon | 0 komentarzy

Odważna metamorfoza?

Tagi: Wiśnie
Źródło: https:

Wiśniewscy "Agent Gwiazdy" oraz "Taniec z Gwiazdami"

Dodano: 12.01.2019 10:48 | 1 odsłon | 0 komentarzy

https://ocdn.eu/pulscms-transforms/1/pBtktkpTURBXy9kZDRmNTA5MDA1YWI3OTUwZDgxMzIyYWMxNzVmODI1NC5qcGeSlQPNAYDNAkbNClDNBc2TBc0DFM0BvA
Jak już wszyscy wiemy już nie długo pojawi się nowa edycja Tańca z gwizdami. W tej edycji będzie brała udział żona Michała Wiśniewskiego. Jednak co z samym artystą. Czekamy na nową płytę i wielki powrót Ich troje. Jak nie trudno się domyśleć dobrze by było pokazać się mediom w jakimś programie. Sam Wiśniewski mówi że nie ma czasu na taniec z Gwiazdami oraz nie czuje się dobrze w tańcu. W zabawny sposób mówił że zabronił swojej żonie brania udziału w tym programie. Jednak Dominika nie posłuchała swojego męża i zrobiła swoje. Będzie jedną z wielu gwiazd które wystąpią w show.
Chodzą pogłoski że Michał Wiśniewski ma wystąpić w następnej edycji Agent Gwiazd. Czy to się sprawdzi zobaczymy niebawem ponieważ już w lutym będą emitowane odcinki.Udział w programie potwierdziła znana wszystkim Edyta Górniak. Dobra znajoma Wiśniewskikego.
Jak myślicie czy to właśnie Wiśniewski będzie Agentem? Jak poradzi sobie w roli uczestnika programu. Zapraszamy do komentarzy.

Źródło: plotki-w-show-biznesie.blogspot.com

Starsze wiadomości »
reklama

Copyright © 2008-2019 informacje-24.pl  - wszelkie prawa zastrzeżone