niedziela, 24 marca 2019 r.  Imieniny: Gabrieli, Marka, Seweryna
Wiadomości z tagiem Tomb Raider  RSS
Shadow of the Tomb Raider z łatką dodającą DLSS i ray tracing

Dodano: 19.03.2019 15:49 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Posiadacze Turingów w końcu się doczekali. Po wielu długich miesiącach oczekiwania, studio Nixxes odpowiedzialne za pecetową konwersję Shadow of the Tomb Raider udostępniło nową łatkę, wprowadzającą do wspomnianej gry techniki DLSS i ray tracingu. Trzeba przyznać, że deweloperzy raczej nie spieszyli się z przygotowaniem odpowiedniego patcha, bo sama gra pojawiła się na rynku we wrześniu 2018 roku.

Shadow of the Tomb Raider już niedługo dostanie trzeci dodatek

Dodano: 20.01.2019 22:39 | 2 odsłon | 0 komentarzy

Fani najnowszych przygód Lary Croft powinni być zadowoleni. Square Enix ujawniło, że już 22 stycznia zadebiutuje kolejny dodatek do gry Shadow of the Tomb Raider. The Nightmare to trzecie DLC, zaraz po The Forge i The Pillar, które przewidziano dla tej produkcji.

Źródło: https:

Shadow of the Tomb Raider z wersją demo

Dodano: 06.12.2018 19:40 | 10 odsłon | 0 komentarzy

Szansa na sprawdzenie nowych przygód Lary. Square Enix ogłosiło dzisiaj udostepnienie wersji demonstracyjnej gry Shadow of the Tomb Raider. Gracze będą mieli okazję zapoznać się z fragmentem przygód młodej pani archeolog, dzięki czemu łatwiej podejmą decyzję o ewentualnym zakupie tytułu. Jest to też dobra okazja do przetestowania swojego zestawu komputerowego w grze.

Źródło: https:

Nabywcy Shadow of the Tomb Raider niezadowoleni z szybkiej obniżki ceny gry na Steamie

Dodano: 23.10.2018 9:00 | 9 odsłon | 0 komentarzy

Kup w przedsprzedaży, a potem płacz. Społeczność graczy czasem zachowuje się dość specyficznie, szczególnie gdy chodzi o zakupy nowych produkcji. Doskonałym tego przykładem jest Shadow of the Tomb Raider, którego nabywcy bombardują stronę produktu na Steamie negatywnymi ocenami z powodu… szybkiej obniżki ceny gry.

Źródło: https:

Shadow of the Tomb Raider – porównanie wydajności kart graficznych i procesorów

Dodano: 21.09.2018 20:38 | 13 odsłon | 0 komentarzy

Najnowsza część serii Tomb Raider to kontynuacja przygód młodej panny Croft. Tym razem przyjdzie jej poznawać tajemnice skryte przez cywilizację Majów. Jednak czy na przeszkodzie graczy staną wysokie wymagania sprzętowe? Sprawdziliśmy to w teście kart graficznych i procesorów w Shadow of the Tomb Raider. Grę przetestowaliśmy również w wersji na konsole PlayStation oraz Xbox.

Źródło: https:

AMD Radeon Software Adrenalin Edition 18.9.2 - sterowniki dostępne do pobrania

Dodano: 20.09.2018 12:57 | 12 odsłon | 0 komentarzy

AMD poprawia wydajność w czterech grach. Producent Radeonów przygotował nową wersję sterowników oznaczoną jako Radeon Software Adrenalin Edition 18.9.2. Tym razem firma skupiła się na zapewnieniu odpowiedniej obsługi Shadow of the Tomb Raider i przygotowaniu poprawek wydajności dla trzech innych produkcji. Z tego powodu listy naprawionych i rozpoznanych błędów są dość krótkie.

Źródło: https:

AMD Radeon Software Adrenalin Edition 18.9.1 - sterowniki dostępne do pobrania

Dodano: 13.09.2018 13:58 | 12 odsłon | 0 komentarzy

Właściciele Radeonów gotowi na nowe przygody Lary Croft. AMD udostępniło w sieci pakiet sterowników Radeon Software Adrenalin Edition 18.9.1, mający zapewnić jak najlepszą obsługę gier Shadow of the Tomb Raider i Star Control: Origins. Oprogramowanie zawiera też standardowe zestawy poprawek i listę nierozwiązanych błędów, które powinny zostać poprawione w późniejszych wydaniach driverów.

Źródło: https:

Shadow of the Tomb Raider - przegląd recenzji

Dodano: 11.09.2018 12:56 | 12 odsłon | 0 komentarzy

Nowe przygody Lary wypadają całkiem przyzwoicie. W sieci pojawiły się recenzje gry Shadow od the Tomb Raider, które wskazują, że mamy do czynienia z naprawdę dobrym produktem. Gra nie jest tak wysoko oceniana jak poprzednie części, ale większość recenzentów twierdzi, że można się przy niej bardzo dobrze bawić.

Źródło: https:

Nvidia GeForce 399.24 WHQL - sterowniki dostępne do pobrania

Dodano: 10.09.2018 17:41 | 11 odsłon | 0 komentarzy

Optymalizacje dla trzech dużych hitów. Nvidia podzieliła się dzisiaj z posiadaczami swoich układów graficznych najnowszymi sterownikami GeForce 399.24 WHQL. Pakiet przygotowany został z myślą o jak najlepszej obsłudze nowych produkcji, w tym debiutującej w tym tygodniu gry Shadow of the Tomb Raider. Jest też krótka lista poprawek i rozpoznanych błędów.

Źródło: https:

Shadow of the Tomb Raider - wymagania sprzętowe wersji PC

Dodano: 01.09.2018 0:42 | 13 odsłon | 0 komentarzy

Nowa Lara jest bardziej wymagająca. Square Enix zaktualizował w końcu kartę produktu gry Shadow of the Tomb Raider na platformie Steam o informacje na temat wymagań sprzętowych. Te nieco urosły względem poprzedniej części, ale z drugiej strony są raczej standardowe jak na obecne czasy. Jeśli macie kartę ze średniej półki to nie macie się raczej o co martwić.

Źródło: https:

Starsze wiadomości »
reklama

Copyright © 2008-2019 informacje-24.pl  - wszelkie prawa zastrzeżone