środa, 22 maja 2019 r.  Imieniny: Emila, Neleny, Romy
Wiadomości z tagiem Tauron  RSS
Miesiąc przygotowań, 3,5 sekundy burzenia. Runął wielki komin

Dodano: 11.05.2019 13:46 | 2 odsłon | 0 komentarzy

Chłodnia kominowa należącej do Grupy Tauron Elektrowni Łagisza w Będzinie została wyburzona. 90-metrowy obiekt zbudowany z około pięciu tysięcy ton betonu runął w 3,5 sekundy.

Tagi: TVN, Tauron, Burze
Źródło: https:

"Myślami z Gdańskiem...". Gest solidarności z Krakowa po śmierci Pawła Adamowicza

Dodano: 14.01.2019 23:58 | 11 odsłon | 0 komentarzy


"Myślami z Gdańskiem..." - napis tej treści wyświetlony został w poniedziałek na fasadzie największej w Polsce hali widowiskowo-sportowej: Tauron Areny Kraków. To gest solidarności z gdańszczanami po śmierci prezydenta ich miasta Pawła Adamowicza, zaatakowanego przez nożownika w trakcie 27. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. "Tak jak wszyscy jesteśmy wstrząśnięci tym, co stało się w Gdańsku" - wyjaśniła rzecznik prasowa zarządzającej obiektem agencji ARM Katarzyna Fiedorowicz-Razmus.

Źródło: https:

Awaria sieci ciepłowniczej w Dąbrowie Górniczej

Dodano: 07.01.2019 23:52 | 6 odsłon | 0 komentarzy

Mieszkańcy kilku dzielnic Dąbrowy Górniczej są od poniedziałkowego popołudnia pozbawieni dostaw ciepła na skutek awarii sieci ciepłowniczej. Według przedstawicieli spółki Tauron Ciepło, jej usuwanie powinno zakończyć się w ciągu kilku najbliższych godzin.

Tagi: TVN, Tauron, JBL
Źródło: https:

Awaria sieci ciepłowniczej w Dąbrowie Górniczej

Dodano: 07.01.2019 20:54 | 10 odsłon | 0 komentarzy


Awaria sieci ciepłowniczej w Dąbrowie Górniczej. Ciepła nie mają mieszkańcy kilku dzielnic miasto. Według przedstawicieli spółki Tauron Ciepło jej usuwanie powinno zakończyć się w ciągu kilku najbliższych godzin.

Źródło: https:

Duda: Węgiel to największy skarb Polski

Dodano: 04.12.2018 23:49 | 8 odsłon | 0 komentarzy


Węgiel to największy skarb Polski - ogłosił prezydent Andrzej Duda w małopolskich Brzeszczach, gdzie razem z górnikami z Tauronu Wydobycie świętował Barbórkę. "Proszę się nie martwić: dopóki ja pełnię w Polsce urząd prezydenta, nie pozwolę na to, aby ktokolwiek zamordował polskie górnictwo" - zadeklarował. Odnosząc się zaś do trwającego w Katowicach szczytu klimatycznego COP24, stwierdził, że "jesteśmy tam także po to, żeby mówić prawdę w sposób wolny od poprawności politycznej, dyktowanej bardzo często przez obce - nie nasze, nie polskie -...

Źródło: https:

"Trzeba podpisać nową umowę". Ostrzeżenie przed oszustami na prąd i gaz

Dodano: 21.08.2018 14:06 | 16 odsłon | 0 komentarzy

Tauron ostrzega przed nieuczciwymi przedstawicielami handlowymi podszywającymi się pod firmę energetyczną. Ofiarami oszustów padają przede wszystkim osoby starsze. Dlatego, jak przypomniano w komunikacie, przedstawiciele spółki "nie chodzą po domach, aby sprzedawać prąd lub gaz".

Tagi: TVN, ZUS, Tauron
Źródło: https:

Festiwal Tauron Nowa Muzyka w radiowej Trójce

Dodano: 28.06.2018 13:49 | 20 odsłon | 0 komentarzy

Lato w radiowej Trójce to czas muzycznych festiwali. W najbliższych dniach Trójka zajrzy na Tauron Nowa Muzyka Katowice, skąd zrelacjonuje najważniejsze wydarzenia tej prestiżowej imprezy poświęconej głównie ambitnej muzyce elektronicznej.

Źródło: feedproxy.google.com

Liga Narodów: Rosjanie pokonali Koreę Południową

Dodano: 27.05.2018 21:01 | 24 odsłon | 0 komentarzy


Siatkarze Rosji pokonali w Krakowie Koreę Południową 3:0 (28:26, 25:21, 25:15) w meczu Ligi Narodów. We wcześniejszym niedzielnym spotkaniu w Tauron Arenie Polska wygrała 3:1 z Kanadą.

Tagi: Rosja, Tauron
Źródło: www.rmf24.pl

Ważą się losy pierwszej polskiej elektrowni atomowej. Dwie wielkie spółki poza inwestycją

Dodano: 14.05.2018 15:20 | 23 odsłon | 0 komentarzy

Tauron i KGHM nie będą uczestniczyć w projekcie jądrowym - poinformował w poniedziałek minister energii Krzysztof Tchórzewski. Rząd chce natomiast, by w realizację inwestycji nadal zaangażowana była Polska Grupa Energetyczna (PGE), która obecnie jest liderem projektu. W ubiegłym tygodniu pojawiły się spekulacje, że wiodącą rolę w budowie pierwszej elektrowni atomowej w Polsce mógłby pełnić PKN Orlen.

Piosenka Dżemu na koncercie Metalliki. Muzycy zaskoczyli polskich fanów

Dodano: 29.04.2018 10:17 | 20 odsłon | 0 komentarzy

W sobotę w Krakowie odbył się koncert legendarnego zespołu Metallica. Muzycy zaskoczyli fanów zebranych w Tauron Arenie, odgrywając jeden z największych przebojów polskiej sceny rockowej - "Wehikuł czasu" zespołu Dżem. Utwór wykonali basista Robert Trujillo i gitarzysta Kirk Hammett. Wcześniej podobną niespodziankę kapela zaserwowała podczas koncertów w Czechach, Niemczech, czy na Węgrzech. W Pradze rockmeni odegrali "Jožina z bažin" grupy Banjo Band, w Budapeszcie - "A Legjobb mèreg" kapeli Tankcsapda, a podczas dwóch koncertów w Stuttgarcie "Marmor, Stein Und Eisen Bricht" Drafiego Deutschera i "Major Tom" Petera Schillinga. Koncert Metalliki w Polsce był częścią "WorldWired Tour", podczas której zespół promuje wydaną w listopadzie 2016 roku płytę "Hardwired to Self-Destruct". 

Źródło: https:

Starsze wiadomości »
reklama

Copyright © 2008-2019 informacje-24.pl  - wszelkie prawa zastrzeżone