środa, 23 października 2019 r.  Imieniny: Edwarda, Marleny, Seweryna
Wiadomości z tagiem TVN24  RSS
"Te głosy nam się po prostu należały"

Dodano: 22.10.2019 20:47 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Protesty wyborcze nie mogą być składane dla ciekawości - stwierdził w "Kropce nad i" w TVN24 senator elekt Koalicji Obywatelskiej Marek Borowski. Komentował w ten sposób wnioski PiS o ponowne policzenie głosów w wyborach do Senatu w sześciu okręgach. - Absurd tego bije w oczy. To trochę, jak powiedziała pani Szydło: te głosy nam się po prostu należały - uznał.

Tagi: NATO, TVN24, TVN, ABS, Senat
Źródło: https:

"Pomieszczenie pilnowane całą dobę". Co się dzieje z głosami oddanymi w wyborach?

Dodano: 22.10.2019 15:02 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Głosy znajdują się w specjalnym depozycie, a całe pomieszczenie jest pilnowane przez całą dobę. Sąd ma 90 dni na wydanie decyzji dotyczącej wyborów. Po tym czasie, w normalnej sytuacji, te głosy zostałyby przekazane do archiwum państwowego, gdzie przechowywane byłyby przez pięć lat - tłumaczy w rozmowie z TVN24 Ewa Grudniok, rzeczniczka prasowa Urzędu Miasta Tychy. Okręgu nr 75 obejmującego m.in. Tychy dotyczy jeden z protestów wyborczych złożonych w poniedziałek przez PiS.

Tagi: TVN24, TVN
Źródło: https:

Edyta Górniak w nowym reality-show od października w TVN. "My Way"

Dodano: 22.10.2019 12:59 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Diva polskiej muzyki po raz pierwszy w swoim życiu siada za kierownicą i wyjeżdża na polskie drogi. Kulisy tej emocjonującej przygody widzowie TVN będą mogli oglądać w programie "My Way"

Tagi: TVN24, TVN
Źródło: feedproxy.google.com

"Gdy słyszałem o dużych rosyjskich ćwiczeniach, pytałem, czy powstaje tam jakiś szpital polowy"

Dodano: 22.10.2019 11:45 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Rozbudowa amerykańskich sztabów i logistyki w Polsce jest lepsza niż przysyłanie kolejnych jednostek bojowych – uważa były dowódca sił lądowych USA w Europie generał Ben Hodges. W rozmowie z tvn24.pl tłumaczy, że dzięki temu w razie zagrożenia cała trudna do zbudowania infrastruktura będzie gotowa, a dodatkowe oddziały będą mogły przybyć bardzo łatwo.

Źródło: https:

"Ta sprawa jest przykładem podporządkowania prokuratury aparatowi politycznemu"

Dodano: 21.10.2019 17:41 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Gdybyśmy mieli prokuraturę, która jest niezależnym, bezstronnym oskarżycielem ze strony państwa, to nie mam wątpliwości, że byłoby wszczęte postępowanie przygotowawcze - ocenił w rozmowie z TVN24 mecenas Michał Wawrykiewicz z inicjatywy Wolne Sądy. Odniósł się do decyzji prokuratury o odmowie wszczęcia śledztwa w sprawie "wież Kaczyńskiego". Ocenił, że ta sprawa jest przykładem "podporządkowania prokuratury aparatowi politycznemu".

Źródło: https:

"Andrzej Duda nie może spać spokojnie w Pałacu"

Dodano: 20.10.2019 15:31 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Wyniki wyborów parlamentarnych pokazują, że PiS ma duże szanse przegrać wybory prezydenckie. To perspektywa tych wyborów będzie w najbliższym półroczu rzutować w sposób zasadniczy na decyzje głównych graczy politycznych – pisze Ludwik Dorn w Magazynie TVN24.

"Kaczyński nie będzie w stanie utrzymać wszystkich buldogów"

Dodano: 20.10.2019 12:55 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Jarosław Kaczyński ma dziś przede wszystkim Jarosława Gowina, który będzie próbował powiększyć sferę swoich wpływów, ma Zbigniewa Ziobrę ze swoimi posłami. Bez nich nie ma żadnej większości - stwierdził w "Kawie na ławę" w TVN24 Bartosz Arłukowicz, którego zdanie podzieliła Joanna Scheuring-Wielgus, mówiąca, że prezes PiS jest "w kleszczach Ziobry i Gowina". - Nie bójcie się o Zjednoczoną Prawicę, gwarantuję, że przetrwamy cztery lata - zapewniał Michał Woś.

Źródło: https:

"Rak" brzmi przerażająco, ale "może być normalnie, tylko trzeba przejść przez ten trudniejszy czas"

Dodano: 20.10.2019 11:56 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Nowotwór to czas doświadczenie, które kojarzy się z wyrokiem, chociaż coraz częściej przekonujemy, że to nie jest wyrok - mówiła we "Wstajesz i Weekend" Agnieszka Witkowicz-Matolicz, była pacjentka onkologiczna i autorka książki o walce z nowotworem. W TVN24 tłumaczyła, jak ważna jest profilaktyka w leczeniu nowotworów, i że diagnoza nie zawsze wskazuje na najgorsze.

Źródło: https:

Prezydent Duda opowiada dowcip

Dodano: 20.10.2019 9:53 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Setki absolwentów i dziesiątki wykładowców z całej Polski. W takim otoczeniu, podczas uroczystej jubileuszu krakowskiej Akademii Górniczo-Hutniczej, prezydent Andrzej Duda podzielił się ze zgromadzonymi żartem. Materiał "Szkła Kontaktowego" TVN24.

Źródło: https:

"Mam nadzieję, że następnym prezydentem Rzeczypospolitej będzie kobieta"

Dodano: 19.10.2019 21:32 | 0 odsłon | 0 komentarzy

W sytuacji ewentualnej drugiej tury wyborów prezydenckich Andrzejowi Dudzie najtrudniej byłoby wygrać z Małgorzatą Kidawą-Błońską - wynika z najnowszego sondażu prezydenckiego Kantar dla "Faktów" TVN i TVN24. Katarzyna Piekarska (KKW Koalicja Obywatelska) oceniła w "Faktach po Faktach", że wyniki tych pierwszych sondaży są "bardzo optymistyczne". - Sondażami nie wygrywa się wyborów - odpowiedział drugi gość programu, Jan Kanthak (KW Prawo i Sprawiedliwość).

Starsze wiadomości »
reklama

Copyright © 2008-2019 informacje-24.pl  - wszelkie prawa zastrzeżone