środa, 23 stycznia 2019 r.  Imieniny: Fernandy, Jana, Rajmundy
Wiadomości z tagiem TVN24  RSS
"Płakałem, obok była Dzidzia, przeżywaliśmy to bardzo"

Dodano: 21.01.2019 20:23 | 0 odsłon | 0 komentarzy

- Kiedy zobaczyłem policję konną z Poznania, która siedząc na koniach napisała "jesteśmy z Tobą, jesteśmy z Wami" i kiedy usłyszałem niesamowicie wstrząsający głos żony prezydenta Gdańska i kiedy są kierowane słowa do Ciebie z imienia, to nie siedzisz obojętnie - mówił w "Faktach po Faktach" w TVN24 Jerzy Owsiak, tłumacząc, co skłoniło go do decyzji o powrocie do kierowania Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy.

Źródło: https:

Ochroniarz agencji "Tajfun" miał w przeszłości konflikt z prawem

Dodano: 21.01.2019 20:04 | 0 odsłon | 0 komentarzy


Dariusz S., zatrzymany w poniedziałek ochroniarz z firmy obsługującej finał WOŚP w Gdańsku, miał w przeszłości konflikt z prawem. W 2017 roku został oskarżony o pobicie oraz groźby karalne - poinformował portal TVN24.pl.

Źródło: https:

Miał być tysiąc, są już ponad trzy miliony. Zapełniają "ostatnią puszkę Pana Prezydenta"

Dodano: 21.01.2019 19:53 | 0 odsłon | 0 komentarzy

"Zapełnijmy po brzegi ostatnią puszkę Pana Prezydenta na rzecz WOŚP" – zaapelowała na Facebooku Patrycja Krzymińska i zorganizowała internetową zbiórkę. Celem był tysiąc złotych. Tydzień po rozpoczęciu akcji w "puszce" są już ponad trzy miliony. Pomysłodawczyni w rozmowie z tvn24.pl podkreślała wcześniej, że milion był dla niej "sumą astronomiczną", a teraz "nic jej już nie zdziwi". Jerzy Owsiak zapowiedział, że za te pieniądze kupiona zostanie karetka neonatologiczna.

Źródło: https:

"Kiedy się dzieje straszna rzecz, powinniśmy się zastanowić, na ile mieliśmy w tym swój udział"

Dodano: 20.01.2019 12:52 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Nawet przesadne wzięcie na siebie odpowiedzialności jest pożyteczne i pozytywne, bo odwrotne: "to oni", nie zaprowadzi nas w dobrą stronę - mówił w "Kawie na ławę" w TVN24 Tadeusz Cymański z Solidarnej Polski. Odniósł się w ten sposób do apeli z sobotniego pogrzebu Pawła Adamowicza o zaprzestanie mowy nienawiści. Jarosław Kalinowski z Polskiego Stronnictwa Ludowego uznał, że bez względu na osobiste motywy zbrodni, "za tym wszystkim stoi wojna polityczna, która tak dramatycznie dzieli społeczeństwo".

Tagi: TVN24, TVN
Źródło: https:

"Słowa są zawsze początkiem ataku"

Dodano: 20.01.2019 10:18 | 0 odsłon | 0 komentarzy

- Przesunęły nam się normy tego, co można powiedzieć, a czego nie - mówiła we "Wstajesz i weekend" w TVN24 dr Anna Tatar ze Stowarzyszenia "Nigdy więcej", oceniając w jaki sposób mowa nienawiści wpływa na debatę publiczną w Polsce. - Nie ma już właściwie czegoś takiego jak wstyd - dodała.

Tagi: Tatry, TVN24, TVN, Doda, Tata
Źródło: https:

Sikorski: Klasa polityczna jest emanacją społeczeństwa

Dodano: 17.01.2019 21:03 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Mogliśmy się do tej pory łudzić, że jesteśmy krajem, gdzie przygadujemy sobie po sarmacku, ale gdzie nikt nie sięgnie po nóż - mówił w TVN24 Radosław Sikorski, były szef MZS i wicemarszałek Sejmu.

Tagi: TVN24, TVN, Sejm
Źródło: https:

Cimoszewicz: Straciliśmy poczucie wspólnoty narodowej

Dodano: 17.01.2019 20:16 | 1 odsłon | 0 komentarzy

żaden wróg zewnętrzny nie byłby w stanie osiągnąć takiego efektu. Wobec wroga zewnętrznego byśmy się zjednoczyli, tymczasem pojawiła się wśród nas choroba, która jest naprawdę ogromnym zagrożeniem dla nas wszystkich - mówił w TVN24 były premier Włodzimierz Cimoszewicz.

Tagi: Premier, TVN24, TVN
Źródło: https:

"Jedna lekcja po tragedii nie rozwiązuje problemów"

Dodano: 17.01.2019 18:30 | 1 odsłon | 0 komentarzy

W szkołach w wielu miastach w kraju zaplanowano lekcje na temat mowy nienawiści. - Takie zajęcia są potrzebne, ale jedna godzina nie pozwoli na zdobycie podstawowej wiedzy: jak być bezpiecznym w internecie, jakie można ponieść konsekwencje i co robić, gdy jesteśmy ofiarą - mówiła czwartek w TVN24 Joanna Grabarczyk ze stowarzyszenia "HejtStop".

Źródło: https:

Papież Franciszek modli się za zmarłego prezydenta Gdańska i jego rodzinę

Dodano: 17.01.2019 16:45 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Papież Franciszek modli się za zmarłego prezydenta Gdańska Pawła Adamowicza i jego rodzinę. Jak dowiaduje się TVN24, wczoraj wieczorem w jego imieniu do żony i mamy prezydenta zadzwonił papieski jałmużnik kardynał Konrad Krajewski. Przekazał im, że "Ojciec Święty przytula je do serca i modli się za nie".

Źródło: https:

Polska przekazała Komisji Europejskiej odpowiedź w sprawie Sądu Najwyższego

Dodano: 17.01.2019 15:54 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Polska przekazała w czwartek Komisji Europejskiej odpowiedź w sprawie ustawy o Sądzie Najwyższym - poinformowało źródło unijne. Do przesłania odpowiedzi Polskę zobowiązał Trybunał Sprawiedliwości UE w decyzji z 17 grudnia 2018 roku, dając na to miesiąc. - Wszystkie uwagi, które miała Komisja, (...) zostały uwzględnione w tej ustawie - podkreślił w rozmowie z TVN24 wiceminister sprawiedliwości Łukasz Piebiak.

Starsze wiadomości »
reklama

Copyright © 2008-2019 informacje-24.pl  - wszelkie prawa zastrzeżone