sobota, 22 września 2018 r.  Imieniny: Maury, Milany, Tomasza
Wiadomości z tagiem Steam  RSS
Valve rozpocznie moderowanie forów Społeczności Steam

Dodano: 20.09.2018 21:06 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Firma w końcu zabiera się za toksycznych użytkowników. Valve opublikowało ogłoszenie, w którym informuje o zmianach w systemie moderowania na forach platformy Steam. Od przyszłego tygodnia w życie wejdą nowe zasady, w ramach których sprawdzaniem zgłoszonych dyskusji zajmować będzie się specjalnie stworzony do tego celu zespół pracowników Valve.

Tagi: Steam
Źródło: https:

Ace Combat 7: Skies Unknown - poznaliśmy wymagania sprzętowe gry

Dodano: 20.09.2018 15:03 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Niestety na grę musimy poczekać jeszcze kilka miesięcy. Bandai Namco podzieliło się wymaganiami sprzętowymi pecetowej wersji gry Ace Combat 7: Skies Unknown. Dostępne na stronie produktu na Steamie dane wskazują, że grę będzie można raczej bez większych problemów uruchomić nawet na dość starym sprzęcie. Także wymagania rekomendowane powinny zrobić większego wrażenia na większości graczy komputerowych.

Tagi: Steam
Źródło: https:

ReCore: Definitive Edition i Super Lucky's Tale dostępne na Steamie

Dodano: 17.09.2018 16:59 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Trzy inne gry ze sklepu Windows także. Jakiś czas temu informowaliśmy Was o umowie, jaką Microsoft podpisał z THQ Nordic. W jej ramach drugi z podmiotów miał pomóc firmie z Redmond w przeniesieniu na Steama kilku gier dostępnych wcześniej wyłącznie w sklepie systemu Windows 10. Gry już trafiły na platformę Valve i co ważne, większość z nich odpalicie na starszych systemach Microsoftu.

Źródło: https:

Steam Play – test wydajności gier w systemie GNU/Linux

Dodano: 16.09.2018 14:01 | 0 odsłon | 0 komentarzy

SteamOS nie osiągnął oczekiwanej przez wielu popularności. Jednak to nie było ostatnie słowo Valve w kwestii uruchamiania gier w systemach GNU/Linux. Tym razem serca graczy ma podbić nowy projekt: Proton. Sprawdzamy wydajność wczesnej wersji tego oprogramowania.

Tagi: Steam, Play, Proton
Źródło: https:

Bracia zawsze wygrywają. Dlaczego nikt z Lehman Brothers nie stanął przed sądem?

Dodano: 16.09.2018 1:21 | 1 odsłon | 0 komentarzy

15 września minie 10 lat od upadku banku inwestycyjnego Lehman Brothers. Chociaż wydarzenie to nie było przyczyną globalnego kryzysu finansowego – ten zaczął się znacznie wcześniej problemami na rynku hipotecznym; rok wcześniej ratować trzeba było bank Bear Sterns – to przyczyniło się do jego pogłębienia.

Źródło: biznes.gazetaprawna.pl

Kup płytę główną Gigabyte i odbierz doładowanie portfela Steam

Dodano: 14.09.2018 13:12 | 1 odsłon | 0 komentarzy

Tym razem coś dla fanów platformy AMD. Gigabyte ogłosił promocję Back to School, dzięki której nabywcy płyt głównych z gniazdem AM4 mogą otrzymać bezpłatnie doładowanie portfela Steam o wartości nawet 40 euro. Oczywiście należy spełnić kilka konkretnych warunków, dzięki którym będziemy uprawnieni do odbioru bonusu.

Tagi: Steam, Rzym
Źródło: https:

Assetto Corsa Competizione - wymagania sprzętowe wersji Early Access

Dodano: 11.09.2018 16:29 | 2 odsłon | 0 komentarzy

Na razie bez obsługi DX12 i ray tracingu. KUNOS Simulazioni opublikowało wymagania sprzętowe gry Assetto Corsa Competizione, która jutro zawita w programie wczesnego dostępu na Steamie. Symulacja wyścigów jest interesująca nie tylko ze względu na samą rozgrywkę, ale też z powodu technik, które do niej trafią. Niestety na część z nich trzeba będzie jeszcze poczekać.

Tagi: Steam
Źródło: https:

"Stara Unia znalazła się w kłopotach". Komentarze po szwedzkich wyborach

Dodano: 10.09.2018 15:53 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Niedzielne wybory parlamentarne w Szwecji były bacznie obserwowane w całej Europie. W poniedziałek przedstawiciele unijnych instytucji i media komentują wstępne wyniki głosowania, według których trzecią siłą w parlamencie będzie skrajnie prawicowe i antyimigranckie ugrupowanie Szwedzcy Demokraci. Rozproszenie głosów sprawia, że wciąż nie wiadomo, kto ostatecznie obejmie stery w Sztokholmie.

Źródło: https:

Triumph Street Scrambler: Być jak Steve McQueen

Dodano: 07.09.2018 13:04 | 1 odsłon | 0 komentarzy

Legendarna maszyna brytyjskiego producenta to dopieszczony technologicznymi nowinkami motocykl do dżentelmeńskiego lansu. Dźwięk potężnego pieca uwodzi od pierwszego zapłonu. Jak się uprzeć, można śmignąć też w teren, ale nie bez przyczyny do nazwy dodano „Street”.

Źródło: https:

Muzyczne pożegnanie Arethy Franklin. Zaśpiewali Stevie Wonder i Ariana Grande

Dodano: 01.09.2018 11:47 | 2 odsłon | 0 komentarzy

Podczas ceremonii pogrzebowej w kościele w Detroit pożegnano Arethę Franklin. W hołdzie królowej soulu zaśpiewali między innymi Stevie Wonder, Ariana Grande, Jennifer Hudson, Faith Hill, Chaka Khan. Zmarłą wspominali były prezydent USA Bill Clinton, były minister sprawiedliwości Eric Holder oraz działacz na rzecz praw obywatelskich, pastor Jesse Jackson.

Źródło: https:

Starsze wiadomości »
reklama

Copyright © 2008-2018 informacje-24.pl  - wszelkie prawa zastrzeżone