środa, 16 stycznia 2019 r.  Imieniny: Mascelego, Walerii, Włodzimierza
Wiadomości z tagiem Steam  RSS
Valve ujawnia plany rozwoju Steama w 2019 roku

Dodano: 15.01.2019 19:26 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Platforma ma się dobrze, a ma być jeszcze lepiej. Valve postanowiło podsumować miniony rok na Steamie przedstawiając informacje o rzeczach, które wprowadzono w ostatnich 12 miesiącach. Zmian było dużo, ale to dopiero początek i w tym roku możemy spodziewać kolejnych ciekawych rzeczy. Wśród nich znajduje się m.in. nowy system rekomendacji bazujący na sztucznej inteligencji, czy poprawiony czat na urządzeniach mobilnych.

Tagi: Steam, Intel
Źródło: https:

Qualcomm: Apple żądało 1 mld dolarów zachęty finansowej za umowę na dostawy modemów do iPhone’ów

Dodano: 14.01.2019 23:56 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Kolejny ciekawy wątek. Steve Mollenkopf, CEO Qualcomma, złożył przed Federalną Komisją Handlu zeznania w sprawie ograniczania konkurencji na rynku modemów przez jego firmę. Szef amerykańskiego przedsiębiorstwa ujawnił interesujący wątek, który może nieco zmienić odbiór całej afery, a przynajmniej udziału w niej firmy Apple.

Źródło: https:

Zabójca Adamowicza "mówił głównie" o więzieniu. Jego obrońca ujawnił szczegóły przesłuchania

Dodano: 14.01.2019 22:33 | 0 odsłon | 0 komentarzy


Sprawca ataku na prezydenta Gdańska Pawła Adamowicza złożył w prokuraturze obszerne wyjaśnienia, "aczkolwiek wyjaśnienia odnoszące się bardziej do jego historii życia, aniżeli do zdarzeń z dnia wczorajszego" - poinformował po przesłuchaniu Stefana W. jego obrońca z urzędu mec. Damian Konieczny. Jak podał, 27-latek "odmówił odpowiedzi na pytania dotyczące wczorajszego zdarzenia". Przesłuchanie trwało około dwóch i pół godziny. W jego trakcie prokuratorzy zmienili stawiany mężczyźnie zarzut z usiłowania zabójstwa na zabójstwo. Stefan W. do...

Źródło: https:

Epic Games Store wprowadza funkcje zwrotu pieniędzy za zakupione gry

Dodano: 14.01.2019 18:21 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Zasady podobne jak na Steamie. Epic Games poinformowało o dodaniu do swojego sklepu funkcji zwrotu pieniędzy za nabyte w nim gry. System ma działać podobnie jak na platformie Valve, choć nie jest aż tak zautomatyzowany. Niemniej, zwrócenie nabytego produktu raczej nie powinno stanowić większych problemów, o ile oczywiście spełnimy wszystkie wymagania postawione przez firmę Epic.

Tagi: Steam, Doda
Źródło: https:

Sprawca ataku na Adamowicza z zarzutem zabójstwa. "Nie przyznał się"

Dodano: 14.01.2019 16:49 | 0 odsłon | 0 komentarzy


Sprawca zamachu na prezydenta Gdańska Pawła Adamowicza Stefan W. usłyszał zarzut zabójstwa z motywacji zasługującej na szczególne potępienie - taką informację przekazała po południu rzeczniczka Prokuratury Okręgowej w Gdańsku prok. Grażyna Wawryniuk. "Podejrzany nie przyznał się do popełnienia zarzucanego mu przestępstwa. Składał wyjaśnienia" - podała, odmawiając jednak ujawnienia treści tych wyjaśnień. Wieczorem natomiast gdański sąd podjął decyzję o aresztowaniu Stefana W. na trzy miesiące.

Źródło: https:

Stefan W. usłyszał zarzut zabójstwa. Nie przyznaje się

Dodano: 14.01.2019 15:51 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Nożownik, który zaatakował wczoraj prezydenta Gdańska Pawła Adamowicza usłyszał zarzut zabójstwa. Prokuratura Okręgowa w Gdańsku zmieniła w ten sposób wcześniejszą kwalifikację przestępstwa, którą było "usiłowanie zabójstwa".

Źródło: https:

Kim jest nożownik, który zaatakował Adamowicza?

Dodano: 13.01.2019 21:18 | 0 odsłon | 0 komentarzy

"Napastnik był wcześniej notowany za dokonanie rozbojów. W tej chwili badamy jego kryminalną przeszłość" - poinformowała w rozmowie z Onetem prok. Grażyna Wawryniuk, rzecznik Prokuratury Okręgowej w Gdańsku, po ataku na prezydenta Gdańska. Według ustaleń portalu, zatrzymany to 27-letni Stefan W.

Źródło: https:

PŚ w skokach: Triumf Kubackiego w Predazzo. Trzeci Kamil Stoch!

Dodano: 13.01.2019 17:00 | 0 odsłon | 0 komentarzy


Dawid Kubacki zajął pierwsze miejsce, a Kamil Stoch trzecie w niedzielnym konkursie Pucharu Świata w skokach narciarskich w Predazzo. Drugi był Austriak Stefan Kraft. Lider klasyfikacji generalnej cyklu Japończyk Ryoyu Kobayashi był siódmy.

Źródło: https:

What Remains of Edith Finch za darmo w Epic Games Store

Dodano: 10.01.2019 23:09 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Doskonała gra zupełnie za darmo. Epic Games kontynuuje rozdawanie w swoim sklepie z grami kolejnych tytułów i tym razem padło na What Remains of Edith Finch. Jest to jedna z najlepszych produkcji 2017 roku, nagrodzona m.in. w plebiscytach The Game Awards i Bafta. Pozycja studia Giant Sparrow została bardzo entuzjastycznie przyjęta przez graczy, co potwierdzają opinie na Steamie, z których aż 95 procent to recenzje pozytywne.

Tagi: Steam
Źródło: https:

Catherine Classic debiutuje na PC

Dodano: 10.01.2019 18:56 | 0 odsłon | 0 komentarzy

W końcu się doczekaliśmy. Sega idzie za ciosem i po wprowadzeniu na PC kilku głośnych japońskich gier takich jak Bayonetta, tym razem udostępniła graczom komputerowym produkcję Catherine Classic. Tytuł zadebiutował dzisiaj na platformie Steam, dzięki czemu każdy chętny może sprawdzić tę jedną z dziwniejszych, ale i naprawdę świetnych pozycji dostępnych do tej pory tylko na konsolach.

Tagi: Steam
Źródło: https:

Starsze wiadomości »
reklama

Copyright © 2008-2019 informacje-24.pl  - wszelkie prawa zastrzeżone