sobota, 17 sierpnia 2019 r.  Imieniny: Anity, Elizy, Mirona
Wiadomości z tagiem Seks  RSS
Obrażenia typowe dla uduszenia. Są wyniki sekcji zwłok miliardera

Dodano: 15.08.2019 8:34 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Sekcja zwłok Jeffreya Epsteina wykazała, że miliarder miał liczne złamania kręgów szyjnych - podaje Washington Post. Dziennik wskazuje, że obrażenia, jakich doznał biznesmen, są typowe dla uduszenia. W sobotę media podały, że 66-latek prawdopodobnie popełnił samobójstwo w swojej celi w nowojorskim areszcie. Mężczyzna był oskarżany między innymi o molestowanie seksualne i namawianie do prostytucji nieletnich dziewcząt.

Źródło: https:

"Zawsze w jakiś sposób dotykał". Placido Domingo oskarżany o molestowanie

Dodano: 13.08.2019 11:50 | 2 odsłon | 0 komentarzy

Placido Domingo, jeden z najsławniejszych śpiewaków i najbardziej wpływowych ludzi światowej opery - przez blisko 30 lat próbował nakłaniać kobiety do relacji seksualnych - informuje we wtorek agencja Associated Press. Jak dodaje, hiszpański artysta obiecywał im pracę, a w niektórych przypadkach, gdy mu się opierały, karał je na polu zawodowym.

Tagi: TVN, Doda, Seks
Źródło: https:

Dziwny ślad u boksera

Dodano: 12.08.2019 17:42 | 2 odsłon | 0 komentarzy

Groźby otrzymał biznesmen z Rzeszowa, który zmusił Kosteckiego by w prokuraturze ujawnił swoją wiedzę o groźnym seksbiznesie.

Źródło: https:

"Śmierć pana Epsteina rodzi poważne pytania". Miliarderowi groziło 45 lat więzienia

Dodano: 10.08.2019 21:49 | 2 odsłon | 0 komentarzy

Jeffrey Epstein, amerykański finansista i miliarder oskarżony o nakłanianie do prostytucji i wykorzystywanie seksualne nieletnich, w piątek wieczorem popełnił samobójstwo w swojej celi w nowojorskim więzieniu - poinformowała w sobotę agencja Reutera. - Śmierć pana Epsteina rodzi poważne pytania - oświadczył prokurator generalny USA William Barr.

Napisałam o LGBT, więc zostałam nazistką

Dodano: 09.08.2019 16:00 | 0 odsłon | 0 komentarzy

W poprzednim felietonie zajęła mnie sprawa ludzi o orientacji homoseksualnej nieutożsamiających się z ruchem LGBT. Ten kojarzy się mniej ze słowami, a bardziej z kolorami tęczy, nieformalnym symbolem ruchu, dla jednych będącym symbolem tolerancji, praw człowieka i równości, a dla innych symbolem „lewactwa" i szturmu na tradycyjny styl życia.

Tagi: LG, Seks
Źródło: https:

Trzy podejrzenia molestowania nastolatek w szpitalu. Kontrola: największy problem to przepełnienie

Dodano: 02.08.2019 15:51 | 2 odsłon | 0 komentarzy

Pomorski Urząd Marszałkowski poinformował o ustaleniach kontroli przeprowadzonej w Wojewódzkim Szpitalu Psychiatrycznym w Gdańsku, zwanym popularnie szpitalem na Srebrzysku. Prokuratura nadzoruje postępowania w sprawie trzech napaści seksualnych na nastolatki, do których miało dojść w ciągu ostatnich trzech miesięcy w tej placówce.

Źródło: https:

Radny PiS: Środowiska homoseksualne przejawiają heterofobię

Dodano: 30.07.2019 16:40 | 1 odsłon | 0 komentarzy

- To uprawianie polityki w stylu Janusza Palikota. Pamiętam, jak znieważano krzyż na Krakowskim Przedmieściu, znieważano nasze święte symbole, znieważano powstańców. Dziś po raz kolejny to się tworzy profanując symbol nawiązując do ideologii LGBT po to, by wywołać skandal - powiedział Jacek Ozdoba, radny PiS w Warszawie, który w poniedziałek zapowiedział złożenie doniesienia do prokuratury ws. znieważenia symbolu Polski Walczącej przez posła Piotra Misiłę z klubu Platforma Obywatelska-Koalicja...

Źródło: https:

Janusz Korwin-Mikke: Będą pogromy homoseksualistów

Dodano: 29.07.2019 10:32 | 2 odsłon | 0 komentarzy

- Homoseksualiści boją się gejów, bo wiedzą - ostrzegałem 10 lat temu - że jak będzie ta propaganda homo, to wystąpią pogromy. Już było w Białymstoku, ale to jest przedsmak tego, co nastąpi - powiedział w programie #RZECZoPOLITYCE Janusz Korwin-Mikke, lider partii KORWiN współtworzącej Konfederację.

"W którym kraju ktoś sika do słoika, żeby rzucić w innego manifestującego?"

Dodano: 28.07.2019 12:26 | 2 odsłon | 0 komentarzy

- W marszach równości nie chodzi o ochronę osób homoseksualnych, chodzi o równość wszystkich ludzi - stwierdziła w "Ławie Polityków" w TVN24 Joanna Scheuring-Wielgus (koło poselskie Teraz!), odnosząc się do incydentów związanych z Marszem Równości w Białymstoku, który odbył się 20 lipca. - W którym kraju ktoś sika do słoika, żeby rzucić w innego manifestującego? - dopytywał Krzysztof Gawkowski z Wiosny. Arkadiusz Mularczyk (klub PiS) przekonywał, że "nie ma akceptacji dla przemocy (...) ale też nie ma zgody na prowokacje".

Źródło: https:

Sztos Epsteina (1)

Dodano: 27.07.2019 18:25 | 1 odsłon | 0 komentarzy


Seksualna afera Jeffa Epsteina - pedofila lub też efebofila (uprawiającego seks z dziećmi, lub też bardzo młodymi dziewczętami) – znów „nabiera rumieńców” w Stanach Zjednoczonych. W Polsce też się o niej mówi, ale – powiedzmy sobie szczerze- mimo jej sensacyjności, nie jest ona jakimś wiodącym wydarzeniem w naszym kraju. U nas jeśli takie skandale wychodzą na jaw, to dotyczą głównie Kościoła katolickiego. Pedofilia wśród naszych elit jest tematem tabu. Próbował zajrzeć za tę brudną zasłonę reżyser Sylwester Latkowski w filmie „Pedofile”,...

Tagi: Pedofile, Seks
Źródło: https:

Starsze wiadomości »
reklama

Copyright © 2008-2019 informacje-24.pl  - wszelkie prawa zastrzeżone