środa, 23 października 2019 r.  Imieniny: Edwarda, Marleny, Seweryna
Wiadomości z tagiem Seks  RSS
Wystarczy nie mówić o seksie, a na pewno nie będą go uprawiać

Dodano: 20.10.2019 11:21 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Przed wojną łatwiej było uczyć się o seksie, niż dziś. Kiedy w 1904 roku nauczyciel biologii wprowadzał pierwsze na ziemiach polskich zajęcia z edukacji seksualnej, nikt nie groził mu więzieniem. Dlaczego cofamy się do XIX wieku?

Tagi: TVN, Seks
Źródło: https:

Seminaria sprawdzają seksualność. Nie chcą pedofili i homoseksualistów

Dodano: 19.10.2019 10:50 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Nowe zasady sprawdzania seksualności kandydatów do seminariów duchownych. Testy psychologiczne mają odrzucać kandydatów z zaburzeniami seksualnymi, takimi jak między innymi skłonności pedofilskie. Kontrowersje budzi jednak to, że jedynym wymienionym zaburzeniem jest orientacja homoseksualna. Materiał magazynu "Polska i Świat".

Źródło: https:

"Wykorzystał naiwność małoletniej". Więzienie dla fotografa za wykorzystanie nastolatki

Dodano: 18.10.2019 15:05 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Sąd Rejonowy w Gdańsku skazał w piątek 56-letniego Adama S. na 2,5 roku więzienia za wykorzystanie seksualne 17-latki. Miało do tego dojść, kiedy fotograf robił małoletniej zdjęcia na konkurs modelek. Orzeczenie nie jest prawomocne. To kolejny proces Adama S. Wcześniej został on skazany na 10 lat więzienia za cztery gwałty na kobietach, ale ten wyrok uchylił sąd odwoławczy. Proces toczy się od nowa.

Źródło: https:

"Prawo i Sprawiedliwość stało się zakładnikiem radykałów i fundamentalistów"

Dodano: 17.10.2019 21:18 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Prawo i Sprawiedliwość wzbudza jakąś nową panikę moralną. Ma obsesję na punkcie wszystkiego, co związane jest z cielesnością i z seksem - przekonywał "Kropce nad i" Krzysztof Śmiszek, nowo wybrany poseł z listy KW SLD. Jego zdaniem projekt "Stop pedofilii", którym zajmował się w środę Sejm, to "jeden wielki bubel". Sekretarz stanu w kancelarii premiera Łukasz Schreiber przekonywał, że PiS staje "w obronie prawa obywateli do tego, by słyszeć ich głos".

Źródło: https:

Gascoigne uniewinniony. "Pocałowałem panią, żeby ją uspokoić"

Dodano: 17.10.2019 19:01 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Paul Gascoigne został uniewinniony przez sąd w Teesside z zarzutu napaści seksualnej. Były piłkarz reprezentacji Anglii rzekomego przestępstwa miał się dopuścić w sierpniu 2018 roku w pociągu na trasie między Yorkiem a Newcastle.

Tagi: TVN, Seks
Źródło: https:

Lew-Starowicz: projekt mówiący o karaniu za edukację seksualną to niebezpieczny bubel

Dodano: 17.10.2019 13:26 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Edukacja seksualna jest formą profilaktyki, zapobiegania, a zapisy projektu "Stop pedofilii" są bardzo niebezpieczne, bo nie wiadomo, kto i za co miałby być karany - ocenił profesor Zbigniew Lew-Starowicz, prezes Polskiego Towarzystwa Seksuologicznego. Podkreślił też, że Polska podpisała dokument ONZ, w którym zobowiązała się do do promocji zdrowia seksualnego, a "częścią promocji jest właśnie edukacja seksualna", za którą - jak wynika z dokumentu - można byłoby karać.

Tagi: Pedofile, TVN, Seks, ONZ
Źródło: https:

"Jesień Średniowiecza": Protest przed Sejmem przeciwko zakazowi edukacji seksualnej

Dodano: 16.10.2019 20:32 | 0 odsłon | 0 komentarzy


Chcemy edukacji, nie indoktrynacji - skandowali przed Sejmem przeciwnicy projektu nowelizacji Kodeksu Karnego, który zakłada m.in. wprowadzenie kary pozbawienia wolności za publiczne propagowanie lub pochwalanie obcowania płciowego dzieci. Projekt był rozpatrywany w trakcie bloku głosowań w Sejmie. Został skierowany do dalszych prac w komisji.

Źródło: https:

Posłowie głosowali, przed Sejmem trwał protest. "Wara od naszych dzieci"

Dodano: 16.10.2019 20:26 | 1 odsłon | 0 komentarzy

Sejm skierował do dalszych prac w komisji obywatelski projekt nowelizacji Kodeksu karnego przygotowany przez inicjatywę "Stop pedofilii". Autorzy projektu przekonują, że ich celem jest "zapewnienie prawnej ochrony dzieci i młodzieży przed deprawacją seksualną i demoralizacją". Zdaniem opozycji intencją projektodawców jest zakazanie prowadzenia edukacji seksualnej. - Dlaczego wprowadzacie taki gniot legislacyjny? - pytała podczas debaty posłanka Joanna Scheuring-Wielgus. - Wara od naszych dzieci - podkreśliła.

Tagi: LG, KOD, GUS, TVN, Sejm, Dzieci, Seks
Źródło: https:

Czarne parasolki wychodzą na ulice

Dodano: 16.10.2019 18:20 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Kobiety występują przeciwko projektowi nowelizacji kodeksu karnego, który zakłada kary za rozmowy o seksie w szkole.

Tagi: KOD, Seks
Źródło: https:

"Rodzice mają prawo mieć wpływ na wychowywanie dzieci"

Dodano: 16.10.2019 18:02 | 1 odsłon | 0 komentarzy


Kary więzienia dla edukatorów seksualnych? "To rodzice są odpowiedzialni i mają prawo mieć wpływ na to, jak mają być wychowywane ich dzieci" - odpowiada na pytanie Marcina Zaborskiego, były minister zdrowia Konstanty Radziwiłł. "Jeżeli ktoś chce wpychać wartości, które nie są wartościami rodziców, popełnia zły czyn" - dodaje. "Zasługuje na krytykę i potępienie".

Starsze wiadomości »
reklama

Copyright © 2008-2019 informacje-24.pl  - wszelkie prawa zastrzeżone