sobota, 21 września 2019 r.  Imieniny: Darii, Mateusza, Wawrzyńca
Wiadomości z tagiem Rowery  RSS
Próbował uciec przed lecącym dzierzbowronem. Rowerzysta zmarł w szpitalu

Dodano: 18.09.2019 8:44 | 1 odsłon | 0 komentarzy

Rowerzysta próbował uchronić się przed atakiem dzierzbowrona. Spadł z roweru, a po przewiezieniu do szpitala zmarł. W Australii do ataków tych ptaków dochodzi najczęściej na wiosnę. Bronią w ten sposób swojego potomstwa.

Źródło: https:

Bronią klimatu, nie chcą SUV-ów. Tysiące rowerzystów sprzeciwiło się wystawie aut

Dodano: 14.09.2019 23:04 | 1 odsłon | 0 komentarzy

Przed terenem, na którym we Frankfurcie nad Menem odbywa się doroczny Międzynarodowy Salon Samochodowy (IAA), doszło do wielotysięcznej demonstracji przeciwników aut i silników spalinowych. Uczestnicy domagali się jak najszybszej transformacji systemu transportowego. Tysiące demonstrantów przyjechało na miejsce na rowerach.

Źródło: https:

Łoś widmo, pod prąd korytarzem życia czy gwałtowna burza?

Dodano: 14.09.2019 9:48 | 1 odsłon | 0 komentarzy

W tym tygodniu do wyboru jest między innymi łoś, który pojawił się nocą na drodze na Mazurach. Był też pyton tygrysi, który "zagościł" na ogrodowym płocie Reporterki 24. Byliście świadkiem nieodpowiedzialnych zachowań na drodze: rodziców, którzy z dziećmi na rowerze mknął na czerwonym oraz kierowcy, który na autostradzie jechał korytarzem życia pod prąd. Zainteresować Was może też nagranie, na którym Reporter 24 uchwycił gwałtowną zmianę pogody. Na deser Pełnia Żniwiarzy.

Tagi: Rowery, TVN
Źródło: https:

"Mamy dowody świadczące o tym, że nie był to nieumyślny wypadek drogowy"

Dodano: 28.08.2019 16:05 | 1 odsłon | 0 komentarzy

Prokuratura bada sprawę śmiertelnego potrącenia rowerem 86-latki na przejściu dla pieszych w Toruniu. Zebrane dowody wskazują - według śledczych - że 15-latek mógł celowo wjechać w staruszkę. Śledczy na tym etapie nie przesądzają, czy będą oni odpowiadać jako dorośli, czy nieletni. Ma to rozstrzygnąć sąd.

Źródło: https:

Przez dwa lata miał kraść "dla adrenaliny". Kosiarki, rowery, garnki

Dodano: 27.08.2019 15:10 | 4 odsłon | 0 komentarzy

Kosiarki, rowery, ale też meble ogrodowe i drobne elektronarzędzia. Według policji 52-latek wchodził na prywatne posesje, skąd kradł losowe przedmioty i przynosił je do swojego garażu. Mężczyzna, który wpadł w ręce dzielnicowych, tłumaczył, że nie chciał się wzbogacić, a jedynie "podnieść swój poziom adrenaliny".

Źródło: https:

Na ratunek jeżykowi, nocni kosiarze, a może parada równości? Głosujcie

Dodano: 10.08.2019 9:33 | 3 odsłon | 0 komentarzy

Mijający tydzień pełen był najróżniejszych wydarzeń. Wrażenie robiły burzowe relacje, ale również akcja ratunkowa, podczas której Reporter 24 oswobodził jeża z pułapki. Dzięki Wam mogliśmy zobaczyć niebezpieczną sytuację, kiedy z dachu samochodu jadącego autostradą spadł rower, a także przekonać się, co spędza sen z powiek mieszkańcom Łodzi. Niewątpliwą atrakcją były również nagrania z tęczowego przemarszu z udziałem wojska, policji, a nawet przedstawicieli kościoła, który przeszedł ulicami stolicy Szwecji. Co zrobiło na Was największe wrażenie? Czekamy na Wasze głosy!

Źródło: https:

BMW G310 R: Miejski wariat na każdą kieszeń

Dodano: 20.06.2019 15:59 | 7 odsłon | 0 komentarzy

Bawarscy inżynierowie czują, że boom na mniejsze pojemności trwa i trwać będzie. Dlatego trzy lata temu „przeprosili się” z maluchami i wprowadzili do oferty model 310. Motocykl jest lekki, prowadzi się łatwo jak rower i można go mieć za… 310 zł.

Źródło: https:

Komornik dopadł Marcinkiewicza na zawodach sportowych? "Chciał zabrać mi rower"

Dodano: 17.06.2019 21:21 | 7 odsłon | 0 komentarzy


Były premier Kazimierz Marcinkiewicz wziął udział w warszawskich zawodach triathlonowych „Iron Man”. Mało brakowało, a polityk by ich nie ukończył - donosi "Super Express" i wyjaśnia: "Wszystko dlatego, że – jak twierdzi Marcinkiewicz – jego była żona Izabela Olchowicz nasłała na niego komornika". Tabloid podaje, że urzędnik chciał zabrać byłemu premierowi rower!

Źródło: https:

17-latek wpadł do kanału portowego. Nie przeżył

Dodano: 09.06.2019 9:56 | 6 odsłon | 0 komentarzy

Nie żyje nastolatek, który w sobotę wieczorem wpadł do kanału portowego w Darłowie w województwie zachodniopomorskim. Najprawdopodobniej wcześniej jechał rowerem wzdłuż brzegu. Z wody wyłowili go strażacy ze specjalistycznej grupy wodno-nurkowej. Mimo reanimacji zmarł.

Źródło: https:

Starsze wiadomości »
reklama

Copyright © 2008-2019 informacje-24.pl  - wszelkie prawa zastrzeżone