czwartek, 17 stycznia 2019 r.  Imieniny: Antoniego, Henryki, Mariana
Wiadomości z tagiem Radeon  RSS
Sapphire Radeon RX 570 z 16 GB pamięci dla górników kryptowalut

Dodano: 16.01.2019 18:03 | 2 odsłon | 0 komentarzy

Kopanie na GPU ma wrócić do łask. Przynajmniej tak twierdzi Adrian Thompson z Sapphire, który na swoim blogu ujawnił plany firmy dotyczące nowego modelu karty Radeon kierowanego do górników kryptowalut. Sprzęt ma znaleźć zastosowanie w kopaniu Grin, nowego tokenu, mającego gwarantować pełną anonimowość podczas przeprowadzania transakcji.

Źródło: https:

AMD odpowiada na plotki o słabej dostępności Radeona VII

Dodano: 16.01.2019 17:09 | 2 odsłon | 0 komentarzy

Wyjaśnienie, które niewiele wyjaśnia. Wczoraj informowaliśmy Was o doniesieniach dotyczących bardzo małej spodziewanej dostępności kart AMD Radeon VII. Według plotek czerwoni i ich partnerzy mieliby przygotować od 5 do 20 tys. sztuk na cały świat, co raczej nie jest liczbą zbyt dużą. Firma postanowiła odnieść się do tych wiadomości, choć niestety komentarz jest nieco zbyt ogólnikowy i raczej nie ucina tematu.

Źródło: https:

AMD Radeon VII dostępny w bardzo małym nakładzie w dniu sklepowej premiery

Dodano: 15.01.2019 18:20 | 1 odsłon | 0 komentarzy

Historia lubi się powtarzać. W sieci pojawiły się plotki na temat bardzo słabej dostępności Radeon VII, który zadebiutuje na rynku na początku lutego tego roku. Sprzęt ma trafić do sklepów w naprawdę niewielkiej liczbie, przez co jego zakup będzie mocno utrudniony. To z kolei może wpłynąć na cenę produktu, przez co karta może po prostu nie być opłacalna w zakupie.

Źródło: https:

AMD Radeon VII z mocno przyciętą wydajnością w obliczeniach podwójnej precyzji

Dodano: 14.01.2019 16:50 | 1 odsłon | 0 komentarzy

Są też i inne istotne cięcia. Zapowiedziany podczas konferencji AMD Radeon VII wywołał raczej mieszane uczucia, ale wiele osób pokładało nadzieję w zaawansowanych funkcjach, jakie miała oferować karta. Teraz okazuje się, że część rozwiązań nie będzie jednak dostępnych, przez co zakup produktu może być mniej sensowny niż wcześniej zakładano. Niestety tego można było się spodziewać.

Źródło: https:

AMD potwierdza wydanie w tym roku nowej serii Radeonów

Dodano: 11.01.2019 19:59 | 1 odsłon | 0 komentarzy

Obietnica jest, teraz czekamy na jej spełnienie. Podczas targów CES 2019 AMD zaprezentowało swoją nową kartę Radeon VII, ale niestety nie ujawniło właściwie żadnych informacji o kolejnej serii urządzeń. Wspomniano, co prawda, o Navi, choć bardzo ogólnikowo. Na szczęście przedstawiciele czerwonych zapewnili, że wprowadzenie na rynek Vegi w 7 nm to nie jedyna premiera GPU w tym roku.

Źródło: https:

AMD Radeon Software Adrenalin 2019 Edition 19.1.1 - sterowniki dostępne do pobrania

Dodano: 10.01.2019 22:31 | 2 odsłon | 0 komentarzy

Masa poprawek i niewielki wzrost wydajności. AMD podzieliło się z posiadaczami kart Radeon najnowszą paczką sterowników Radeon Software Adrenalin 2019 Edition 19.1.1, które oferują całkiem długą listę usprawnień i eliminują sporo rozpoznanych błędów. Nie znajdziemy tutaj obsługi żadnej nowej gry, a zamiast tego otrzymaliśmy optymalizacje dla Fortnite.

Źródło: https:

AMD Radeon VII - poznaliśmy wydajność karty w porównaniu do Radeona RX Vega 64

Dodano: 10.01.2019 17:03 | 2 odsłon | 0 komentarzy

Niestety brak kart Nvidii. AMD udostępniło mediom materiały prasowe dotyczące karty Radeon Vega VII. Poznaliśmy dzięki temu kilka dodatkowych informacji o sprzęcie, ale również wyniki wydajności w porównaniu do modelu RX Vega 64. Czerwoni przetestowali obie konstrukcje w 25 nowych grach i średnio nowy model czerwonych osiąga wynik lepszy o 29 procent w porównaniu do swojego poprzednika.

Tagi: Radeon, Doda
Źródło: https:

CEO Nvidii: Radeon VII jest rozczarowujący

Dodano: 10.01.2019 14:49 | 2 odsłon | 0 komentarzy

I trochę ma rację. Wczoraj mieliśmy okazję zobaczyć prezentacją nowej karty graficznej Radeon VII, którą AMD kieruje do wymagających graczy i twórców różnego rodzaju treści. Specyfikacja produktu nie wygląda źle, ale równocześnie trudno w nim szukać jakiegoś przełomu. Na ten sam aspekt uwagę zwrócił Jensen Huang, CEO Nvidii, który stwierdził, że prezentacja nowego Radeona była rozczarowująca.

Źródło: https:

AMD Radeon VII - pierwsza karta graficzna w litografii 7 nm dla graczy

Dodano: 09.01.2019 20:05 | 1 odsłon | 0 komentarzy

Bez szału, bez zawodu. Podczas swojej prezentacji na targach CES 2019 AMD oficjalnie zaprezentowało konstrukcję Radeon VII. Urządzenie bazuje na usprawnionym układzie Vega20 wykonanym w procesie technologicznym 7 nm firmy TSMC. Według zapewnień czerwonych, produkt ma konkurować na rynku z GeForce’em RTX 2080, oferując więcej pamięci i przy okazji kosztując prawie tyle samo co karta zielonych.

Źródło: https:

Sapphire obniża ceny kart Radeon RX Vega 64 Nitro+ i Radeon RX Vega 56 Pulse [Aktualizacja]

Dodano: 07.01.2019 18:22 | 1 odsłon | 0 komentarzy

Wymuszony ruch bliskiego partnera AMD. Sapphire poinformowało dzisiaj o obniżeniu sugerowanej ceny kart Radeon RX Vega 64 Nitro+ oraz RX Vega 56 Pulse. Przedstawiciele firmy twierdzą, że dzięki takiej zmianie sprzęt stanie się dużo bardziej przystępny dla klientów. Można jednak odnieść wrażenie, że producent tych konstrukcji został zmuszony do obniżki cen z powodu premiery GeForce’a RTX 2060.

Źródło: https:

Starsze wiadomości »
reklama

Copyright © 2008-2019 informacje-24.pl  - wszelkie prawa zastrzeżone