środa, 26 czerwca 2019 r.  Imieniny: Jana, Pauliny, Rudolfiny
Wiadomości z tagiem RMF FM  RSS
Pracownicy i wolontariusze Stowarzyszenia Wiosna czekają na wybór nowych władz organizacji

Dodano: 19.06.2019 23:47 | 0 odsłon | 0 komentarzy


W krakowskiej siedzibie stowarzyszenia Wiosna odbywa się walne zebranie członków, które ma wybrać nowy zarząd organizacji. Jak informuje reporter RMF FM Marek Wiosło, trwa dyskusja z udziałem kuratora ustanowionego przez sąd.

Źródło: https:

Anna Materska-Sosnowska: PiS gra o rządy samodzielne, najlepiej z większością konstytucyjną

Dodano: 19.06.2019 18:02 | 0 odsłon | 0 komentarzy


"Wakacji nie będzie. Wskazówki, jakie dostaliśmy 26 maja pokazują, że będzie się działo" – uważa Anna Materska-Sosnowska, politolog z Uniwersytetu Warszawskiego, nawiązując do kampanii przed wyborami parlamentarnymi. "26 maja przyniósł zaskakujące wyniki i to dla obu stron. Absolutnie, znakomite osiągnięcie dla PiS-u" – mówi gość Popołudniowej rozmowy w RMF FM. Jej zdaniem, teraz stawką w zbliżających się wyborach jest coś innego. "PiS nie gra już o to, żeby pozostać u władzy. PiS gra o rządy samodzielne, najlepiej z większością...

Źródło: https:

Główny lekarz weterynarii ostrzega protestujących pracowników

Dodano: 19.06.2019 16:19 | 0 odsłon | 0 komentarzy


Główny lekarz weterynarii ostrzega protestujących pracowników inspekcji weterynaryjnej, że udział w proteście może skutkować odpowiedzialnością dyscyplinarną. Reporter RMF FM Krzysztof Zasada poznał treść listu szefa służby do lekarzy wojewódzkich, powiatowych i granicznych.

Źródło: https:

Kukiz'15 straci posłów na rzecz PiS?

Dodano: 19.06.2019 11:53 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Czworo posłów partii Kukiz'15, w tym wiceprzewodniczący klubu Tomasz Rzymkowski, chce przejść do PiS - wynika z nieoficjalnych informacji RMF FM.

Tagi: RMF FM, Rzym
Źródło: https:

Kto obejmie najważniejsze stanowiska w UE? Do porozumienia prędko nie dojdzie

Dodano: 18.06.2019 20:44 | 0 odsłon | 0 komentarzy


​Szef Rady Europejskiej Donald Tusk przyznał na zamkniętym spotkaniu z szefami grup politycznych PE, że prawdopodobnie nie dojdzie do porozumienia w sprawie najważniejszych unijnych stanowisk na szczycie UE po koniec tego tygodnia - ustaliła dziennikarka RMF FM Katarzyna Szymańska-Borginon.

Źródło: https:

Szydło nie będzie kandydatką EKR na wiceszefową PE

Dodano: 18.06.2019 15:01 | 0 odsłon | 0 komentarzy


Była premier Beata Szydło nie jest kandydatką frakcji EKR, do której należy PiS, na wiceszefową Parlamentu Europejskiego – dowiedziała się nieoficjalnie dziennikarka RMF FM. Według źródeł Katarzyny Szymańskiej – Borginon ponownie kandydować będzie europoseł Zdzisław Krasnodębski.

Źródło: https:

Nowe fakty ws. zabójstwa 10-latki. Pozwu przeciwko prawnikom z UJ nie będzie [PODSUMOWANIE DNIA]

Dodano: 17.06.2019 20:42 | 3 odsłon | 0 komentarzy


Zatrzymany 22-latek przyznał się do zamordowania 10-letniej Kristiny i usłyszał zarzut zabójstwa ze szczególnym okrucieństwem. Z informacji reporterów RMF FM wynika, że mężczyzna dobrze znał się z matką dziewczynki i był w niej zakochany. Nowe fakty ws. brutalnego morderstwa, do którego doszło w Mrowinach, to jeden z głównych tematów dnia. W poniedziałek nadeszły też nowe informacje ws. pomysłu Zbigniewa Ziobry dotyczącego wytoczenia procesu profesorom z UJ za opinię o nowelizacji Kodeksu karnego. Jak dowiedział się nieoficjalnie reporter...

Źródło: https:

PKP o podróży TLK Gwarek: Splot nieszczęśliwych zdarzeń

Dodano: 17.06.2019 19:18 | 2 odsłon | 0 komentarzy


PKP Intercity w końcu przeprasza pasażerów pociągu TLK Gwarek. Podróżni, którzy z Katowic do Słupska jechali 18 zamiast 9 godzin, dostaną zwrot całości ceny biletu - ustalił reporter RMF FM. PKP tłumaczy się ciężkimi warunkami pogodowymi i splotem niemożliwych do przewidzenia zdarzeń.

Źródło: https:

Nowy szef PO? Kluzik-Rostkowska: Musielibyśmy być szaleni

Dodano: 17.06.2019 18:02 | 2 odsłon | 0 komentarzy


"To Donald Tusk przesłuchał dziś sejmową komisję do spraw VAT. Nie mam wątpliwości, że to Donald Tusk panował nad sytuacją" – uważa posłanka PO Joanna Kluzik-Rostkowska. Według gościa Popołudniowej rozmowy w RMF FM, "komisje śledcze przestały działać". "Jest ich tak dużo i poziom szczegółowości jest tak wielki, że tylko dla osób, które się tym bardzo interesują to może być ważne" – powiedziała Kluzik-Rostkowska. I dodała: "To przesłuchanie miało jeszcze ten walor, że można było strzelić radykalny pasek w TVP Info".

Źródło: https:

Kaczyński zablokował złożenie pozwu Ziobrze przeciwko profesorom UJ

Dodano: 17.06.2019 13:53 | 1 odsłon | 0 komentarzy


Jak dowiedział się nieoficjalnie reporter RMF FM, to Jarosław Kaczyński zablokował Zbigniewowi Ziobrze wytoczenie procesu prawnikom z Krakowskiego Instytutu Prawa Karnego za krytyczną opinię nowelizacji kodeksu karnego, bo obawiał się kompromitacji partii rządzącej przed sądem.

Źródło: https:

Starsze wiadomości »
reklama

Copyright © 2008-2019 informacje-24.pl  - wszelkie prawa zastrzeżone