niedziela, 21 października 2018 r.  Imieniny: Celiny, Hilarego, Janusza
Wiadomości z tagiem Psy  RSS
Jeden szpital, seria zgonów. "Nawet najgorszemu wrogowi nie życzę, żeby się tam znalazł"

Dodano: 20.10.2018 21:00 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Prokuratura bada tajemnicze zgony pacjentów szpitala psychiatrycznego w Rybniku. Dlaczego osoby, które trafiały najczęściej w dobrym stanie fizycznym, po krótkiej hospitalizacji nagle umierały? Czy do ich śmierci przyczyniły się działania szpitalnego personelu? Reportaż "Szpital i sześć podejrzanych zgonów" Kamili Wielogórskiej i Tomasza Patory.

Źródło: https:

Harry i Meghan otworzyli igrzyska weteranów. Wśród zawodników polscy żołnierze

Dodano: 20.10.2018 18:58 | 1 odsłon | 0 komentarzy

Zamieniliśmy te zawody w symbol siły, honoru i optymizmu dla nowych pokoleń - powiedział w sobotę książę Harry podczas ceremonii otwarcia zawodów Invictus Games w Sydney. Para książęca nagrodziła także pierwszych medalistów. Międzynarodowe igrzyska dla weteranów wojennych organizowane są z inicjatywy księcia od 2014 roku. Ich celem jest pomoc żołnierzom w ich powrocie do zdrowia, zarówno fizycznego, jak i psychicznego. W tegorocznej edycji Polska pierwszy raz w historii wystawiła swoją reprezentację.

Źródło: https:

Młodzi, agresywni, niewyspani

Dodano: 17.10.2018 18:04 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Dr Izabela Krauze psycholog, Centrum Usług Psychologicznych

Źródło: https:

Czy te oczy mogą kłamać? Nie wiemy...

Dodano: 15.10.2018 19:14 | 3 odsłon | 0 komentarzy


Jesteśmy wyczuleni na czyjeś kłamstwo i wydaje nam się, że wiemy, jak je rozpoznać, nasza intuicja bywa jednak często zawodna - przekonują na łamach czasopisma "Journal of Cognition" psycholodzy z Uniwersytetu w Edynburgu. Wyniki ich badań wskazują, że obserwacja oznak mijania się z prawdą często nie wystarcza, by faktycznie odkryć kłamstwo, bo tak jak zwracamy na te oznaki uwagę u innych, tak sami mówiąc nieprawdę, potrafimy je maskować. Ponadto okazuje się, że niektóre z oznak, które kojarzymy z kłamstwem pojawiają się równie często przy...

Źródło: www.rmf24.pl

Najmłodszy w klasie? Możesz "mieć" ADHD...

Dodano: 15.10.2018 15:39 | 2 odsłon | 0 komentarzy


Jeśli Twoje dziecko jest jednym z najmłodszych w klasie, prawdopodobieństwo, że zostanie u niego zdiagnozowane ADHD i być może nawet będzie leczone, zdecydowanie rośnie. To wniosek z przeglądowej pracy, opublikowanej na łamach czasopisma "Journal of Child Psychology and Psychiatry" przez międzynarodowy zespół naukowców, pod kierunkiem badaczy z Curtin University w Australii. Analiza 19 prac naukowych obejmujących ponad 15 milionów dzieci z różnych krajów pokazała, że nauczyciele, lekarze i rodzice mają dość powszechny kłopot z oceną, co jest...

Źródło: www.rmf24.pl

Pieniądze, frytki, imprezy. Obiecają wszystko, by zdobyć twój głos

Dodano: 14.10.2018 9:22 | 1 odsłon | 0 komentarzy

Kandydaci dwoją się i troją, żeby zapaść w pamięć swoich potencjalnych wyborców. Są tacy, którzy rozdają "świeże kiełeczki z rana", inni kuszą fast foodem. Występują w zbroi, stroju Supermana, fotografują się z kotem albo sztucznym sercem na dłoni.- Docierają do dziecka, które jest w każdym z nas - komentuje psycholog terapeuta. Czy wejście na ceglany komin albo obietnica europejskich walk dronów wystarczą, żeby wyborca postawił krzyżyk tam, gdzie trzeba? Wybory już 21 października.

Źródło: https:

Jesteś miły? Uważaj, żebyś nie zbankrutował...

Dodano: 12.10.2018 17:40 | 2 odsłon | 0 komentarzy


Mili, zgodni i chętni do współpracy ludzie nie gromadzą fortuny, zarabiają raczej mniej niż inni - przekonują na łamach czasopisma "Journal of Personality and Social Psychology" naukowcy z Columbia Business School i University College London. Co ciekawe, to najwyraźniej ich samych wina. Przyczyną częstszych bankructw i problemów finansowych nie jest bowiem fakt, że są wykorzystywani przez innych, ale to, że sami przywiazują do posiadania pieniędzy mniejszą wagę.

Źródło: www.rmf24.pl

Selena Gomez trafiła do szpitala psychiatrycznego. Jest w bardzo ciężkim stanie!

Dodano: 11.10.2018 9:06 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Wszystko przez Justina?

Źródło: https:

Waniek: To lewica była matką niepodległości

Dodano: 09.10.2018 18:02 | 1 odsłon | 0 komentarzy


"Długo opierałam się tej propozycji" - powiedziała w Popołudniowej rozmowie w RMF FM Danuta Waniek pytana o swój start w wyborach samorządowych. "To nie był mój pomysł" - przyznała. "Lewica jest dla mnie niezwykle ważna. To jest część mojej osobistej, psychicznej chemii. Z trudem znosiłam to, że nie zdobyła mandatów w ostatnich wyborach parlamentarnych" - tłumaczyła. "Mogę wyborcom bardzo wiele ciekawych rzeczy z przeszłości i teraźniejszości powiedzieć" - zapewniła kandydatka Sojuszu Lewicy Demokratycznej do Sejmiku Województwa Mazowieckiego.

Uczestnik Top Model ZŁAMAŁ jej SERCE. Czuje się ZGWAŁCONA PSYCHICZNIE

Dodano: 09.10.2018 11:23 | 0 odsłon | 0 komentarzy

W domu Top Model prawdziwy miłosny dramat.

Źródło: https:

Starsze wiadomości »
reklama

Copyright © 2008-2018 informacje-24.pl  - wszelkie prawa zastrzeżone