sobota, 22 września 2018 r.  Imieniny: Maury, Milany, Tomasza
Wiadomości z tagiem Przedsiębiorcy  RSS
AMD Ryzen 7 2800H i Ryzen 5 2600H - oficjalna specyfikacja APU do notebooków

Dodano: 17.09.2018 17:54 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Nadchodzą wydajne laptopy z układami AMD. Czerwoni dodali do swojego katalogu produktów dwa nowe APU Ryzen 7 2800H i Ryzen 5 2600H. Oba chipy mają być najmocniejszymi konstrukcjami mobilnymi w ofercie przedsiębiorstwa, gwarantując odpowiednią wydajność do odpalenia najnowszych gier. Sprzęt już dociera do pierwszych partnerów AMD i tylko kwestią czasu jest ujawnienie laptopów wyposażonych w nowe APU.

Źródło: https:

Firmy oburzone zmianami w leasingu aut. "Rząd łamie konstytucję"

Dodano: 11.09.2018 20:10 | 4 odsłon | 0 komentarzy

Niekorzystna komplikacja przepisów wprowadzona ze złamaniem zasad konstytucji – tak o projekcie zmiany sposobu rozliczania aut osobowych mówią przedsiębiorcy i doradcy podatkowi.

Źródło: https:

Emilewicz: W przyszłym tygodniu do konsultacji ma trafić projekt ustawy o zatorach płatniczych

Dodano: 08.09.2018 1:21 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Wprowadzenie nowych uregulowań prawnych dotyczących rozliczeń między przedsiębiorcami zapowiedziała minister przedsiębiorczości i technologii Jadwiga Emilewicz. Dodała, że w przyszłym tygodniu pod konsultacje społeczne trafi projekt ustawy o tzw. zatorach płatniczych.

Źródło: biznes.gazetaprawna.pl

Straszyli fotoradarami, teraz są "podatkowym rajem" w Polsce. Firmy chwalą się zyskami

Dodano: 01.09.2018 11:46 | 1 odsłon | 0 komentarzy

Nawet dziesięciokrotnie - o tyle gmina Biały Bór w województwie zachodniopomorskim obniżyła podatki dla firm transportowych. Na efekty nie trzeba było długo czekać. W gminie pojawiło się kilkanaście nowych firm, na czym zyskał nie tylko lokalny budżet, ale także sami przedsiębiorcy. Ich zobowiązania podatkowe spadły nawet o 40 procent. Materiał z programu "Raport" w TVN Turbo.

Źródło: https:

Bielan: trudno się martwić, że przedsiębiorcy będą zmuszeni podnosić pensje

Dodano: 26.08.2018 20:54 | 3 odsłon | 0 komentarzy

Ja tęsknotę migrantów za lepszym życiem w Europie rozumiem, natomiast Europa nie jest w stanie przyjąć wszystkich chętnych Afrykańczyków. Jeśli spojrzymy na demografię, to jest po prostu niemożliwe - powiedział wicemarszałek Senatu Adam Bielan (Zjednoczona Prawica - Klub PiS) w "Faktach po Faktach" TVN24.

Denuvo tworzy system chroniący przed cheaterami w grach sieciowych

Dodano: 23.08.2018 12:12 | 3 odsłon | 0 komentarzy

Jeszcze więcej Denuvo. Twórcy popularnego i równocześnie znienawidzonego przez graczy systemu antyingerencyjnego zamierzają wejść na rynek rozwiązań zapobiegających oszukiwaniu w grach. Taką wiadomość przekazała w oświadczeniu spółka Irdeto, do którego należy firma Denuvo. Przedsiębiorstwo chce oferować kompletny system zabezpieczeń, dzięki czemu wydawcy mogliby po niego sięgać jeszcze częściej niż obecnie.

Źródło: https:

"Z ogromnym niepokojem obserwujemy zapowiadane zmiany". Polska Rada Biznesu o podatkowych planach rządu

Dodano: 22.08.2018 19:26 | 1 odsłon | 0 komentarzy

Polska Rada Biznesu rozumie potrzebę zaspakajania potrzeb grup społecznych, które z przyczyn losowych znajdują się w trudnej sytuacji ekonomicznej i wymagają pomocy ze środków budżetowych. Zdecydowanie krytycznie oceniamy jednak wprowadzanie dodatkowych podatków celowych, które w założeniu mają zapewnić takie wsparcie, ale jednocześnie osłabiają gospodarcze źródła dochodów finansowych państwa, którymi są i pozostaną polscy przedsiębiorcy - czytamy w oświadczeniu Polskiej Rady Biznesu. W ten sposób Rada odnosi się do zapowiadanych zmian w systemie podatkowym.

Źródło: https:

Kontrola w parkach rozrywki: We wszystkich wykryto nieprawidłowości

Dodano: 17.08.2018 14:00 | 1 odsłon | 0 komentarzy


UOKiK skontrolował 27 przedsiębiorców pod kątem regulaminów i innych dokumentów w prowadzonych przez nich parkach rozrywki. We wszystkich stwierdził nieprawidłowości, a wobec czterech firm z Warszawy, Łodzi, Poznania i Gdyni wszczął postępowania.

Źródło: www.rmf24.pl

Nvidia publikuje wyniki finansowe za drugi kwartał roku fiskalnego 2019

Dodano: 17.08.2018 13:53 | 4 odsłon | 0 komentarzy

Tak, zieloni znowu biją kolejny rekord. Nvidia udostępniła informacje na temat wyników finansowych za drugi kwartał roku fiskalnego 2019 zakończony 29 lipca tego roku. Przedsiębiorstwo znowu ma powody do zadowolenia, bo w zasadzie bez żadnych problemów udało się mu wyraźnie polepszyć wszystkie najważniejsze wskaźniki w porównaniu do danych finansowych z odpowiadającego okresu ubiegłego roku.

Intel ujawnił zwiastun swojej samodzielnej karty graficznej

Dodano: 16.08.2018 10:02 | 4 odsłon | 0 komentarzy

Akcja marketingowa właśnie się rozpoczęła. Nie tak dawno Intel potwierdził, że zamierza wejść na rynek samodzielnych kart graficznych, a pierwszy model będzie dostępny w 2020 roku. Najnowszy materiał wideo, udostępniony przez przedsiębiorstwo z okazji targów SIGGRAPH 2018, jedynie potwierdza tę informację.

Źródło: https:

Starsze wiadomości »
reklama

Copyright © 2008-2018 informacje-24.pl  - wszelkie prawa zastrzeżone