wtorek, 18 czerwca 2019 r.  Imieniny: Elżbiety, Marka, Pauli
Wiadomości z tagiem Nocne Wilki  RSS
Drut kolczasty, czołgi i strzelnica. "Europejska siedziba" Nocnych Wilków

Dodano: 01.08.2018 17:18 | 5 odsłon | 0 komentarzy

Tor do ćwiczeń, strzelnica i stare czołgi wewnątrz terenu otoczonego dwumetrowym murem - tak wygląda na opublikowanym przez portal Radio Wolna Europa/Radio Swoboda nagraniu założona na Słowacji baza motocyklistów z rosyjskiego nacjonalistycznego klubu Nocne Wilki. Prezydent Słowacji Andrej Kiska wyraził zaniepokojenie jej powstaniem i wezwał szefa policji do działania.

Źródło: https:

Słowackie władze są zaniepokojone bazą "Nocnych Wilków"

Dodano: 31.07.2018 22:27 | 23 odsłon | 0 komentarzy


​Prezydent Słowacji Andrej Kiska oraz MSZ w Bratysławie wyrażają zaniepokojenie z powodu założonej w tym kraju bazy motocyklistów z nacjonalistycznego rosyjskiego klubu "Nocne Wilki". Rosyjskie media nazywają bazę "europejską siedzibą" grupy.

Źródło: www.rmf24.pl

"Nocne Wilki" założyły bazę na Słowacji. Na terenie kompleksu: czołgi i opancerzone pojazdy

Dodano: 21.07.2018 15:46 | 17 odsłon | 0 komentarzy


​Rosyjski klub motocyklowy "Nocne Wilki" założył swój oddział na Słowacji. Ich baza w miejscowości Dolna Krupa przypomina obóz wojskowy - budynki są pomalowane w barwy maskujące, a na terenie samego kompleksu znajdują się czołgi i pojazdy opancerzone. Policja zapewnia, że sprzęt ten nie jest sprawny, ale część należy do słowackiego Ministerstwa Obrony Narodowej.

Źródło: www.rmf24.pl

Zatrzymany Rosjanin konwojowany do granicy. Rosyjskie media: Chodzi o "Nocnego wilka"

Dodano: 04.05.2017 0:02 | 32 odsłon | 0 komentarzy


Obywatel Rosji, zatrzymany w Mysłowicach podczas kontroli legalności pobytu grupy cudzoziemców, został zobowiązany do opuszczenia Polski. W środę wieczorem był konwojowany do granicy z Rosją - wynika z informacji Straży Granicznej. Wcześniej m.in. rosyjskie media podały, że zatrzymany to motocyklista z klubu "Nocne wilki", uczestniczący w rajdzie do Berlina, którego celem jest upamiętnienie 72. rocznicy zwycięstwa nad III Rzeszą w II wojnie światowej.

Źródło: www.rmf24.pl

Zatrzymano obywatela Rosji. Rosyjskie media: Chodzi o "Nocnego wilka"

Dodano: 03.05.2017 14:19 | 51 odsłon | 0 komentarzy


​W Mysłowicach podczas kontroli legalności pobytu zatrzymano obywatela Rosji. W systemie schengenowskim był oznaczony jako zagrażający bezpieczeństwu państwa - poinformowała Straż Graniczna. Wcześniej m.in. rosyjskie media podały, że zatrzymano motocyklistę z klubu "Nocne wilki".

Źródło: www.rmf24.pl

Motocyklowy rajd Nocnych Wilków w Polsce

Dodano: 01.05.2017 8:40 | 35 odsłon | 0 komentarzy

Kilku uczestników rajdu klubu Nocne Wilki z Moskwy do Berlina przejechało w niedzielę polsko-białoruską granicę. W Terespolu czekała na nich grupa motocyklistów z Polski, Rosji, Słowacji i Niemiec. Razem przyjechali do Warszawy.

Źródło: www.tvn24.pl

Rajd "Nocnych Wilków" w Polsce. "Rosjanie dołączą. Nie powiem gdzie"

Dodano: 01.05.2017 6:00 | 36 odsłon | 0 komentarzy


Polsko-białoruską granicę przejechało w niedzielę kilku uczestników rajdu "Nocnych Wilków" z Moskwy do Berlina. W Terespolu czekała na nich grupa motocyklistów z Polski, Rosji, Słowacji i Niemiec. Razem wyruszyli następnie do Warszawy, gdzie złożyli kwiaty przy Grobie Nieznanego Żołnierza i na cmentarzu żołnierzy radzieckich przy ul. Żwirki i Wigury. "Nocne Wilki" to nacjonalistyczny klub motocyklowy, zaprzyjaźniony z prezydentem Rosji Władimirem Putinem. Celem rajdu "Drogi Zwycięstwa" jest upamiętnienie 72. rocznicy zwycięstwa w II wojnie...

Źródło: www.rmf24.pl

"Nocne Wilki" ponownie w Polsce

Dodano: 30.04.2017 15:19 | 36 odsłon | 0 komentarzy

Kilku uczestników rajdu klubu „Nocne Wilki” z Moskwy do Berlina przejechało w niedzielę polsko-białoruską granicę. W Terespolu czekała na nich grupa motocyklistów z Polski, Rosji, Słowacji i Niemiec. Razem wyruszyli do Warszawy.

Źródło: www.rp.pl

MSZ: Nie dostaliśmy prośby o zabezpieczenie przejazdu "Nocnych Wilków"

Dodano: 28.04.2017 19:47 | 34 odsłon | 0 komentarzy


MSZ i inne organy państwa nie otrzymały prośby o zabezpieczenie lub wsparcie przejazdu przez terytorium Polski motocyklistów z klubu "Nocne Wilki” – poinformował resort spraw zagranicznych. Jak wyjaśniono w komunikacie, w związku z tym nie ma formalnej podstawy do udzielenia lub nieudzielenia zgody na ich wjazd lub pobyt.

Źródło: www.rmf24.pl

reklama

Copyright © 2008-2019 informacje-24.pl  - wszelkie prawa zastrzeżone