środa, 23 stycznia 2019 r.  Imieniny: Fernandy, Jana, Rajmundy
Wiadomości z tagiem NATO  RSS
MSI GeForce RTX 2080 Ti Lighning Z - specyfikacja potężnej karty graficznej

Dodano: 21.01.2019 21:31 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Produkt dla wymagających i majętnych graczy. MSI wprowadziło dzisiaj oficjalnie do swojej oferty model GeForce RTX 2080 Ti Lightning Z, będący flagowym produktem z serii RTX 20 w portfolio firmy. Urządzenie bazuje na autorskim PCB i zostało przystosowane do ekstremalnego podkręcania przy użyciu ciekłego azotu. Gracze docenią natomiast wysoką wydajność tej wersji, a także obecność potężnego systemu chłodzenia.

Źródło: https:

"Jeżeli hejterzy będą mieli perspektywę spotkania z policjantem, to poziom politycznej agresji obniży się"

Dodano: 21.01.2019 21:10 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Nie spodziewałbym się jakiegoś wielkiego przełomu jeśli chodzi o agresję słowną, natomiast niewątpliwie parę rzeczy można zrobić. Bardzo dobrze odbieram działania policji po zabójstwie Pawła Adamowicza - powiedział w "Kropce nad i" były minister spraw wewnętrznych i były marszałek Sejmu Ludwik Dorn. W ocenie europosła Kazimierza Michała Ujazdowskiego część polityków może zmienić swoją postawę.

Tagi: Policja, NATO, TVN, Sejm
Źródło: https:

Miał być tysiąc, są już ponad trzy miliony. Zapełniają "ostatnią puszkę Pana Prezydenta"

Dodano: 21.01.2019 19:53 | 0 odsłon | 0 komentarzy

"Zapełnijmy po brzegi ostatnią puszkę Pana Prezydenta na rzecz WOŚP" – zaapelowała na Facebooku Patrycja Krzymińska i zorganizowała internetową zbiórkę. Celem był tysiąc złotych. Tydzień po rozpoczęciu akcji w "puszce" są już ponad trzy miliony. Pomysłodawczyni w rozmowie z tvn24.pl podkreślała wcześniej, że milion był dla niej "sumą astronomiczną", a teraz "nic jej już nie zdziwi". Jerzy Owsiak zapowiedział, że za te pieniądze kupiona zostanie karetka neonatologiczna.

Źródło: https:

Wejście do NATO dzieli fińskich polityków. Za moment wybory

Dodano: 20.01.2019 6:37 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Na trzy miesiące przed wyborami parlamentarnymi tylko dwa ugrupowania opowiadają się za przystąpieniem Finlandii do NATO. Sporna jest też kwestia ogłoszonego przez rząd przetargu na zakup 64 myśliwców dla fińskich sił powietrznych.

Źródło: https:

Zandberg: Narodowa jedność występuje tylko w Korei Północnej

Dodano: 19.01.2019 21:54 | 1 odsłon | 0 komentarzy

- Nie potrzebujemy sztucznego pojednania. Braterski uścisk nie jest dziś ani możliwy, ani potrzebny. Potrzebujemy natomiast ucywilizować spór polityczny - stwierdził Adrian Zandberg z partii Razem, komentując dyskusję po zabójstwie Pawła Adamowicza, prezydenta Gdańska.

Źródło: https:

Kradli paliwo z uszkodzonego rurociągu. Zginęli

Dodano: 19.01.2019 21:40 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Bilans ofiar piątkowego wybuchu rurociągu z ropą naftową w centralnej części Meksyku, sięgnął 66 - podał w sobotę gubernator stanu Hidalgo, Omar Fayad. Wcześniej informowano, że zginęło 20 osób, a 54 zostały ranne.

Tagi: LG, NATO, KOD, TVN
Źródło: https:

AP: Tusk i Duda na pogrzebie Adamowicza. Kaczyński nieobecny

Dodano: 19.01.2019 14:50 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Associated Press odnotowuje, że w pogrzebie zamordowanego prezydenta Gdańska Pawła Adamowicza obecni byli m.in. przewodniczący RE Donald Tusk, prezydent Andrzej Duda, były prezydent Lech Wałęsa oraz premier Mateusz Morawiecki - natomiast nie było Jarosława Kaczyńskiego.

Wielowieyski o zabójstwie Adamowicza: To nie był atak na jednego człowieka, ale na całą orientację

Dodano: 17.01.2019 18:02 | 0 odsłon | 0 komentarzy


"Jesteśmy na niedobrym zakręcie naszych dziejów, kiedy rzeczywiście nasila się, narasta nienawiść, niechęć. Powody są różne: jest zastraszenie, jest odmienne zupełnie przeżywanie tej naszej polityczno-społecznej, europejskiej rzeczywistości. Myślę, że sytuacja jest bardzo poważna" - mówił w Popołudniowej rozmowie w RMF FM były poseł, senator i deputowany do Parlamentu Europejskiego Andrzej Wielowieyski. Jak stwierdził: "Można zakładać, że taki wstrząs, ta zbrodnia - również zbrodnia polityczna, bo to był przecież atak również na Wielką...

Źródło: https:

"Są wydarzenia, na które się spóźniać nie wolno"

Dodano: 16.01.2019 21:00 | 3 odsłon | 0 komentarzy

Zdarzało się już, że pan marszałek Kuchciński opóźniał rozpoczęcie (posiedzenia Sejmu - red.), bo na przykład prezes Kaczyński gdzieś był - mówił w "Kropce nad i" senator Marek Borowski, odnosząc się do nieobecności prezesa PiS Jarosława Kaczyńskiego i wicemarszałków Sejmu Beaty Mazurek i Ryszarda Terleckiego podczas minuty ciszy ku pamięci prezydenta Gdańska Pawła Adamowicza. Ocenił, że "po prostu to lekceważono".

Źródło: https:

Borowski: Są wydarzenia, na które się spóźniać nie wolno

Dodano: 16.01.2019 20:49 | 1 odsłon | 0 komentarzy

Senator Marek Borowski skomentował nieobecność prezesa PiS Jarosława Kaczyńskiego i wicemarszałków Sejmu Beaty Mazurek i Ryszarda Terleckiego podczas minuty ciszy ku pamięci prezydenta Gdańska Pawła Adamowicza.

Źródło: https:

Starsze wiadomości »
reklama

Copyright © 2008-2019 informacje-24.pl  - wszelkie prawa zastrzeżone