niedziela, 24 marca 2019 r.  Imieniny: Gabrieli, Marka, Seweryna
Wiadomości z tagiem Kora  RSS
"Polska budowana przez PiS jest jak dekoracje teatralne"

Dodano: 03.03.2019 13:04 | 2 odsłon | 0 komentarzy

- To jest przyjmowanie w Polsce wzorców europejskich - przekonywał w "Kawie na ławę" w TVN24 Jacek Sasin (PiS), mówiąc o proponowanych przez PiS programach społecznych. Szefowa Nowoczesnej Katarzyna Lubnuaer stwierdziła, że "cała Polska budowana przez PiS jest jak dekoracje teatralne". - Jeżeli patrzymy z daleka (...) to wygląda przyzwoicie, ale jeżeli spojrzymy blisko, to widać, że to jest jakaś płyta paździerzowa pokryta tandetnym materiałem - stwierdziła.

Źródło: https:

Pierwszy ssak wyginął z powodu zmian klimatu – to już oficjalne

Dodano: 22.02.2019 17:55 | 3 odsłon | 0 komentarzy

Szczurzynek koralowy. Fot. Ian Bell, EHP, State of Queensland/Wikimedia Rząd Australii potwierdza: wyginął szczurzynek koralowy, mieszkaniec jednej z wysepek wchodzących w skład Wielkiej Rafy Koralowej. To pierwszy gatunek ssaka, który padł ofiarą globalnego ocieplenia. Przypominający szczura gryzoń o wdzięcznej nazwie szczurzynek koralowy (Melomys rubicola) zamieszkiwał wysepkę Bramble Cay leżącą u wybrzeży Papui-Nowej Gwinei, w obrębie [...]

Źródło: https:

PŚ w skokach: Coś dziwnego stało się z polskim hymnem

Dodano: 03.02.2019 21:40 | 4 odsłon | 0 komentarzy


Kamil Stoch zajął pierwsze, a Dawid Kubacki trzecie miejsce w konkursie Pucharu Świata w skokach narciarskich na mamucim obiekcie w niemieckim Oberstdorfie. Czwarty był Piotr Żyła, a szósty Jakub Wolny. Skoczkowie świetnie wywiązali się ze swoich obowiązków, ale zawiedli organizatorzy, którzy podczas dekoracji zwycięzców puścili hymn Polski w niespotykanej wersji...

Źródło: https:

Ponad trzy kilogramy kokainy w drewnianym koniku. Miały trafić do Polski

Dodano: 03.01.2019 20:02 | 6 odsłon | 0 komentarzy

Antynarkotykowe służby Paragwaju przechwyciły w czwartek na lotnisku im. Silvio Pettirossiego w stolicy tego kraju Asuncion ponad trzy kilogramy kokainy, ukrytej w służącym do dekoracji drewnianym koniku - podała agencja EFE. Ozdoba miała lecieć do Polski.

Tagi: TVN, Koty, LOT, Kora
Źródło: https:

Polskie miasta gotowe na Święta

Dodano: 24.12.2018 10:07 | 7 odsłon | 0 komentarzy

Trójwymiarowe świetlne rzeźby, spektakularne girlandy, ledowe tunele a nawet świetlno-muzyczne ogrody. Polskie miasta prezentują się tej zimy naprawdę imponująco. W dużej mierze jest to zasługa spektakularnych, często projektowanych na specjalnie zamówienie iluminacji, które ożywiają popularne deptaki, place a nawet parki. Świąteczne dekoracje nawiązujące do lokalnych symboli, unikatowej architektury oraz historii miasta podkreślają wyjątkowy charakter ozdabianej przestrzeni, cieszą mieszkańców...

Tagi: Tunele, Kora
Źródło: https:

"Słabe", "PZPR bis". Opozycja o wystąpieniu premiera i prezesa PiS

Dodano: 15.12.2018 15:08 | 8 odsłon | 0 komentarzy


Jako "słabe" określił szef klubu PO-KO Sławomir Neumann sobotnie wystąpienia premiera Mateusza Morawieckiego i prezesa PiS Jarosława Kaczyńskiego podczas konwencji PiS. Widać było prawdziwy zjazd PiS – zjazd po równi pochyłej – powiedział Neumann. Przekaz konwencji PiS był pusty i obły, był to obraz trwania i potykania się ekipy rządzącej o własne nogi; rządzący postanowili przykryć pięknymi dekoracjami i pustosłowiem to, że są jak samochód, który wpadł w błoto i buksuje w miejscu – uważa z kolei liderka Nowoczesnej Katarzyna Lubnauer.

Tagi: Premier, Kora
Źródło: https:

Rok 2018 w wyszukiwarce - Google ujawnia najpopularniejsze zapytania

Dodano: 12.12.2018 20:49 | 8 odsłon | 0 komentarzy

Polacy kochają piłkę nożną. Firma Google opublikowała na swoim blogu listy najpopularniejszych haseł, jakie szukano przy pomocy najpopularniejsze wyszukiwarki w sieci. Polaków interesowały Mistrzostwa Świata w piłce nożnej, popularnym tematem były wybory samorządowe, a także śmierć popularnych artystów takich jak Avicii i Kora Jackowska.

Źródło: https:

„Choinki pod choinkę od RMF FM”. Razem stwórzmy świąteczną atmosferę!

Dodano: 05.12.2018 20:22 | 10 odsłon | 0 komentarzy


Magię świąt budują nasi najbliżsi, ale nie tylko. Wyjątkowość tego czasu tworzą również świąteczne dekoracje, kolędy, czy zapach domowych wypieków. Bożego Narodzenia nie może być też bez choinki! Dlatego już po raz 18., w 12 polskich miastach rozdamy Wam świąteczne drzewka. Sprawdź, kiedy odwiedzimy Twoje miasto.

Źródło: https:

Rodzina królewska POKAZAŁA świąteczne dekoracje w pałacu - te ozdoby to HIT

Dodano: 04.12.2018 15:55 | 10 odsłon | 0 komentarzy

Chcemy tam być!

Tagi: Rodzice, Kora
Źródło: https:

Starsze wiadomości »
reklama

Copyright © 2008-2019 informacje-24.pl  - wszelkie prawa zastrzeżone