poniedziałek, 15 października 2018 r.  Imieniny: Jadwigi, Leonarda, Teresy
Wiadomości z tagiem Kondolencje  RSS
Putin o śmierci Zacharczenki: To nikczemne zabójstwo

Dodano: 31.08.2018 20:22 | 4 odsłon | 0 komentarzy


Prezydent Rosji Władimir Putin nazwał "nikczemnym zabójstwem" śmierć Aleksandra Zacharczenki, przywódcy prorosyjskich separatystów na wschodzie Ukrainy, który zginął w piątek zamachu w Doniecku. Putin złożył kondolencje rodzinie i bliskim Zacharczenki.

Duda, Morawiecki, Trump, Merkel, Tusk. Kondolencje po śmierci McCaina

Dodano: 26.08.2018 11:40 | 3 odsłon | 0 komentarzy

Stany Zjednoczone w żałobie po śmierci senatora Partii Republikańskiej Johna McCaina. Nie tylko amerykańscy, ale również światowi politycy składają w niedzielę hołd zmarłemu, wyrażając uznanie dla jego życia i służby publicznej. Prezydent Andrzej Duda napisał, że jest "głęboko poruszony" odejściem "przyjaciela Polski". Premier Mateusz Morawiecki nazwał zmarłego senatora "niestrudzonym strażnikiem wolności i demokracji".

"Mistrz sprawiedliwości, pokoju i godności". Świat składa hołd "wielkiemu liderowi"

Dodano: 18.08.2018 21:49 | 2 odsłon | 0 komentarzy

Od rodzimej Afryki, przez Europę po Amerykę napływają kondolencje po śmierci byłego sekretarza generalnego Organizacji Narodów Zjednoczonych i laureata Pokojowej Nagrody Nobla Kofiego Annana, który zmarł w sobotę w Szwajcarii w wieku 80 lat. Przywódcy i organizacje z całego świata złożyli hołd zmarłemu.

Źródło: https:

Marszałek Sejmu złożył kondolencje Włochom

Dodano: 16.08.2018 15:52 | 5 odsłon | 0 komentarzy

"Łączymy się w głębokim żalu z rodzinami ofiar katastrofy w Genui oraz w pragnieniu, by Wasz piękny kraj już nigdy nie zaznał podobnego nieszczęścia i cierpień" - napisał marszałek Sejmu Marek Kuchciński w liście skierowanym do przewodniczącego Izby Deputowanych Włoch Roberta Fico.

Źródło: https:

"Moje serce i myśli są w Genui". Kondolencje płyną do Włoch

Dodano: 14.08.2018 19:38 | 6 odsłon | 0 komentarzy

"W imieniu narodu polskiego oraz własnym składam na ręce Pana Prezydenta najszczersze kondolencje oraz wyrazy współczucia dla rodzin ofiar" - napisał prezydent Andrzej Duda w depeszy kondolencyjnej skierowanej na ręce Sergio Mattarelli. "Moje serce i myśli są w Genui" - podkreślił z kolei szef Rady Europejskiej Donald Tusk. Przywódcy i politycy przekazują Włochom wyrazy współczucia w związku z zawaleniem się wiaduktu w Genui na północy Włoch i ofiarami śmiertelnymi, jakie spowodowała ta katastrofa.

Źródło: https:

Prezydent złożył kondolencje rodzinie Polaków, którzy zginęli w Grecji

Dodano: 24.07.2018 16:45 | 7 odsłon | 0 komentarzy

"Z bólem przyjąłem wiadomość o śmierci polskich turystów w Grecji i tragedii osamotnionego ojca. Ambasador RP w Atenach zapewniła mnie, że inni polscy turyści są bezpieczni" - napisał we wtorek na Twitterze prezydent Andrzej Duda. Głos w tej sprawie zabrał między innymi również przewodniczący Rady Europejskiej Donald Tusk. Potężne pożary trawią Grecję, zginęły co najmniej 74 osoby, w tym dwoje Polaków.

Polacy zginęli w czasie ewakuacji hotelu. Zatonęła ich łódź

Dodano: 24.07.2018 12:33 | 5 odsłon | 0 komentarzy

Podczas ewakuacji z hotelu w greckiej miejscowości Mati zatonęła łódź z 10 osobami. Wśród nich było dwoje Polaków. Informację o śmierci Polaków potwierdził resort spraw zagranicznych. MSZ uruchomił specjalną infolinię, pod którą mogą dzwonić Polacy potrzebujący pomocy w Grecji. Kondolencje za pośrednictwem portalu społecznościowego złożył prezydent Andrzej Duda.

Źródło: https:

Wielki dworzec i specjalny pociąg. Kim przeprasza Chińczyków

Dodano: 26.04.2018 15:27 | 7 odsłon | 0 komentarzy

Kim Dzong Un przekazał władzom Chin kondolencje i przeprosiny w związku z niedawnym wypadkiem drogowym, w którym zginęło 32 turystów z tego kraju – podał oficjalny północnokoreański dziennik "Rodong Sinmun". W środę wieczorem rannych, a także ciala zabitych w wypadku wyprawiono specjalnym pociągiem do Chin.

Źródło: https:

Starsze wiadomości »
reklama

Copyright © 2008-2018 informacje-24.pl  - wszelkie prawa zastrzeżone