sobota, 22 września 2018 r.  Imieniny: Maury, Milany, Tomasza
Wiadomości z tagiem Komputery  RSS
ASRock Jupiter - miniaturowe komputery z wydajnymi procesorami Intela

Dodano: 19.09.2018 18:35 | 1 odsłon | 0 komentarzy

Niewielki sprzęt o całkiem dużych możliwościach. ASRock przedstawił swoje nowe komputery SFF z serii Jupiter. Ich cechą charakterystyczną są małe rozmiary i możliwość obsługi procesorów Intel Coffee Lake o TDP do 65 W. Teoretycznie więc na pokładzie będzie można znaleźć nawet sześciordzeniowego i dwunastowątkowego Core i7-8700, choć jednak lepiej wybrać mniej rozbudowany chip.

Źródło: https:

Halo 5 Guardians coraz bliżej PC

Dodano: 10.09.2018 13:44 | 2 odsłon | 0 komentarzy

Tym razem wiadomość wydaje się być naprawdę wiarygodna. Plotki o pecetowej wersji Halo 5 Guardians krążą w sieci od chwili zmiany polityki Microsoftu, dotyczącej gier na wyłączność. Firma przeniosła na komputery wiele swoich marek, ale nie dotyczy to niestety Halo. Teraz w końcu jest spora szansa, by ten stan rzeczy się zmienił. A wskazówkę, że tak się stanie ujawniono na karcie produktu gry w brytyjskim Amazonie.

Metro Exodus z Nvidia HairWorks i PhysX

Dodano: 04.09.2018 19:17 | 1 odsłon | 0 komentarzy

Nie tylko ray tracing będzie zabijał Wasze komputery. PC Games Hardware podzieliło się całkiem ciekawą informacją na temat gry Metro Exodus. Wygląda na to, że zestaw technik zielonych zastosowanych w produkcji będzie dużo większy niż wcześniej sądzono. Do gry trafią nie tylko rozwiązania znane z platformy Nvidia RTX, ale też biblioteki HairWorks oraz PhysX z obliczeniami na GPU.

Źródło: https:

Phanteks Revolt X - zasilacze z najwyżej półki

Dodano: 29.08.2018 17:11 | 1 odsłon | 0 komentarzy

Jeden zasilacz, dwa zestawy komputerowe. Phanteks rozszerzył swoje portfolio zasilaczy o serię Revolt X, kierowaną do bardzo specyficznej grupy odbiorców. Urządzenie jest odpowiednio mocne, by zapewnić zasilanie naprawdę potężnych zestawów komputerowych, ale pozwala też na obsługę dwóch platform jednocześnie. Dzięki temu można przy użyciu jednego zasilacza stworzyć np.

Xiaomi Mi Notebook Air 13.3 – test najnowszego ultrabooka chińskiego giganta

Dodano: 26.08.2018 14:01 | 2 odsłon | 0 komentarzy

Xiaomi, firma znana chyba każdemu oszczędnemu Czytelnikowi PCLab.pl, zaledwie 2 lata temu rozbudowała swój katalog o komputery przenośne. Od tego czasu doczekaliśmy się już trzeciej generacji lekkich, wydajnych, a przede wszystkim tanich laptopów Mi Air 13. Jak sprawdza się najnowsze urządzenie z tej serii i czy opłaca się je kupić za złotówki? Odpowiedzi na te pytania znajdziecie w naszym artykule. Oto test modelu Xiaomi Mi Notebook Air 13.3.

Źródło: https:

Soulcalibur VI - wymagania sprzętowe wersji PC

Dodano: 24.08.2018 13:48 | 5 odsłon | 0 komentarzy

No jasne, że z Denuvo. Nie mogło być zresztą inaczej, skoro grę wydaje Bandai Namco. Firma podała właśnie wymagania sprzętowe swojej nadchodzącej produkcji Soulcalibur VI. Te nie są raczej wysokie i jeśli Tekken 7 działał na Waszych komputerach dobrze, to z nowym Soulcaliburem nie będzie żadnych problemów.

Windows 10 może pojawić się także na komputerach z systemem Chrome OS

Dodano: 13.08.2018 16:11 | 4 odsłon | 0 komentarzy

Google podobno pracuje już nad odpowiednim projektem. Komputery z systemem Chrome OS mogą zacząć obsługiwać Windowsa 10 - pisze serwis Engadget. Informacje na ten temat pojawiły się na stronie  XDA-Developers. Nietrudno domyślić się, że takie usprawnienie ma szanse znacznie zwiększyć popularność Chromebooków.

Źródło: https:

Blender Benchmark - sprawdź wydajność swojego peceta w renderowaniu

Dodano: 13.08.2018 15:33 | 3 odsłon | 0 komentarzy

Porównaj swój sprzęt z komputerami innych użytkowników. Blender zaprezentował właśnie swoje nowe oprogramowanie o nazwie Blender Benchmark. Jak sama nazwa wskazuje, aplikacja została przygotowana z myślą o testowaniu sprzętu i budowie bazy danych z wynikami. Celem twórców programu jest pokazanie zewnętrznym deweloperom pracującym z Blenderem, jak konkretne urządzenia radzą sobie z renderowaniem scen przy pomocy tej aplikacji.

Intel Crimson Canyon - nowe NUC z 10-nanometrowymi procesorami pojawią się we wrześniu

Dodano: 08.08.2018 4:39 | 4 odsłon | 0 komentarzy

Tańsze modele na pierwszy ogień. Nowe komputery typu NUC firmy Intel, o nazwie kodowej Crimson Canyon, to pierwsze konstrukcje oparte na procesorach Intel Core ósmej generacji (Coffee Lake) i wyposażone w dedykowane GPU firmy AMD. Z najnowszych informacji wynika, że po raz pierwszy do sprzedaży trafią w przyszłym miesiącu.

Źródło: https:

Arak: Brad Pitt pomoże przewidzieć kolejny kryzys

Dodano: 08.08.2018 1:21 | 5 odsłon | 0 komentarzy

Raz na jakiś czas komputery się zawieszają i trzeba zrobić im twardy reset. Niestety podobne zjawisko dotyka także rynków i nie wiadomo, ile nam czasu zostało do kolejnego załamania. Z reperkusjami ostatniego kryzysu walczyliśmy na świecie praktycznie do 2015 r., ale z jego konsekwencjami musimy żyć do dzisiaj, bo wyniósł on wiele radykalnych ugrupowań i polityków do władzy w różnych częściach świata.

Źródło: biznes.gazetaprawna.pl

Starsze wiadomości »
reklama

Copyright © 2008-2018 informacje-24.pl  - wszelkie prawa zastrzeżone