niedziela, 19 maja 2019 r.  Imieniny: Celestyny, Iwony, Piotra
Wiadomości z tagiem Jarosław Kaczyński  RSS
Kaczyński wytyka Platformie słowa sprzed 16 lat. "Jedna wielka manipulacja"

Dodano: 18.05.2019 18:15 | 0 odsłon | 0 komentarzy

W polityce wiarygodność jest wartością, którą trzeba cenić bardzo wysoko, ona jest fundamentem demokracji - mówił prezes PiS Jarosław Kaczyński w sobotę w Krakowie. Deklarację europejską Platformy Obywatelskiej z 2003 roku, odczytaną podczas spotkania, nazwał "oczywistym krzywoprzysięstwem".

Źródło: https:

Kaczyński o "środowiskach specjalnej troski"

Dodano: 17.05.2019 19:36 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Prawo i Sprawiedliwość jest gotowe poprzeć powstanie komisji do spraw pedofilii, ale nie tylko w Kościele - mówił podczas wystąpienia w Łodzi prezes PiS Jarosław Kaczyński.

Kaczyński: Purpura nie uchroni przed odpowiedzialnością za zbrodnie pedofilii

Dodano: 17.05.2019 19:32 | 0 odsłon | 0 komentarzy


"Prawo i Sprawiedliwość jednoznacznie stwierdza: ani purpura, ani Nobel, ani Oscar, ani światowa czy europejska sława nikogo nie uchroni przed odpowiedzialnością za zbrodnie pedofilii" - powiedział prezes partii Jarosław Kaczyński podczas piątkowej konwencji wyborczej Prawa i Sprawiedliwości w Łodzi. Przekonywał także: "Trzeba uświadamiać, że stawką kampanii i wyborów do PE jest pierwszy krok do tego, żeby się obronić przed różnymi niebezpieczeństwami, m.in. wprowadzaniem euro oraz pozbawieniem Polaków prawa do wychowywania dzieci".

Kaczyński: PiS jest gotowe poprzeć komisję w sprawie pedofilii, ale nie tylko w Kościele

Dodano: 17.05.2019 19:28 | 3 odsłon | 0 komentarzy

- Prawo i Sprawiedliwość jednoznacznie stwierdza: ani purpura, ani Nobel, ani Oscar, ani światowa czy europejska sława nikogo nie uchroni przed odpowiedzialnością za zbrodnie pedofilii - przekonywał Jarosław Kaczyński. Zapewniał, że jego partia jest gotowa poprzeć komisję, która będzie badać sprawę pedofilii, ale nie tylko w Kościele, ale we wszystkich środowiskach.

Spięcie w Sejmie. Poseł Nitras chciał dać prezesowi Kaczyńskiemu dziecięce buciki

Dodano: 16.05.2019 22:27 | 1 odsłon | 0 komentarzy

Podczas sejmowej debaty nad nowelizacją Kodeksu karnego doszło do spięcia pomiędzy politykami. Poseł Sławomir Nitras (PO-KO) schodząc z mównicy sejmowej podszedł do miejsca, w którym siedział prezes PiS Jarosław Kaczyński i zostawił przed nim dziecięce buciki. Interweniowali szef gabinetu politycznego premiera Marek Suski oraz wiceminister sprawiedliwości Patryk Jaki.

Źródło: https:

Prezes PiS o tym, że "bywa" u Przyłębskiej. Horała: nie widzę złamania standardów

Dodano: 14.05.2019 14:49 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Mam wielu przyjaciół, którzy nie zajmują się polityką. Moim wielkim "odkryciem towarzyskim" jest prezes Trybunału Konstytucyjnego Julia Przyłębska, bardzo lubię u niej bywać - mówił prezes Prawa i Sprawiedliwości Jarosław Kaczyński w telewizji państwowej. - To wszystko sprawia wrażenie zamkniętego układu, który się okopał - stwierdził sędzia Bartłomiej Przymusiński ze Stowarzyszenia Sędziów Polskich "Iustitia". To prywatne "relacje dwojga osób, z których jedna pełni funkcję tylko szeregowego posła" - ocenił Marcin Horała z PiS. Zdaniem Krzysztofa Brejzy z PO, partia rządząca coraz bardziej upodabnia się do PZPR z lat 70. i 80. XX wieku.

Źródło: https:

Prawica i Kościół: bracia syjamscy

Dodano: 14.05.2019 13:17 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Na dwa tygodnie przed wyborami kampania gwałtownie przyspieszyła. Leszek Jażdżewski pamiętnym przemówieniem na Uniwersytecie Warszawskim uruchomił lawinę wydarzeń, które mogą zmienić jej bieg i zdecydować o zwycięstwie. W pierwszym momencie jego nie przebierające w słowach wystąpienie wyglądało na gotowy pretekst do rozpętania światopoglądowej wojny. Dziś wydaje się przynętą w pułapce, w którą dał się złapać Jarosław Kaczyński. Gwałtowne zmiany akcji tej kampanii w ostatnich dniach przypominają...

Źródło: https:

Prezes PiS: bardzo lubię bywać u Julii Przyłębskiej

Dodano: 13.05.2019 20:03 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Mam wielu przyjaciół, którzy nie zajmują się polityką. Moim wielkim "odkryciem towarzyskim" jest prezes Trybunału Konstytucyjnego Julia Przyłębska, bardzo lubię u niej bywać - mówił prezes PiS Jarosław Kaczyński w telewizji państwowej. - Nie widzę w tej relacji żadnego zgrzytu - skomentował wicemarszałek Senatu Adam Bielan.

Źródło: https:

Mazurek: We wtorek rząd przedstawi konkrety rozwiązań dotyczących pedofilii

Dodano: 13.05.2019 17:22 | 0 odsłon | 0 komentarzy


"Prezes PiS Jarosław Kaczyński zapowiadał twardą walkę z pedofilią. We wtorek poznamy konkrety przedstawione przez rząd" - przekazała rzeczniczka PiS Beata Mazurek.

Źródło: https:

Szokujący film o pedofilii w Kościele. Kampania wyborcza nabiera tempa [PODSUMOWANIE WEEKENDU]

Dodano: 12.05.2019 20:22 | 0 odsłon | 0 komentarzy


Wielkie poruszenie wywołała sobotnia premiera dokumentu "Tylko nie mów nikomu". W filmie zostały przedstawione przypadki wykorzystywania seksualnego małoletnich przez osoby duchowne. Do dokumentu odnieśli się ludzie Kościoła - m.in. prymas Polski. Weekend upłynął pod znakiem konwencji wyborczych. Jarosław Kaczyński zapewniał m.in., że jego partia przygotowała zmiany w Kodeksie karnym, według których przestępstwa pedofilii będą karane dużo surowiej niż obecnie. Mocne słowa padły podczas konwencji Wiosny, gdzie Robert Biedroń powiedział, że...

Źródło: https:

Starsze wiadomości »
reklama

Copyright © 2008-2019 informacje-24.pl  - wszelkie prawa zastrzeżone