czwartek, 18 października 2018 r.  Imieniny: Hanny, Klementyny, Łukasza
Wiadomości z tagiem Jacek Sasin  RSS
Schetyna do polityków PiS: ręce precz od Łodzi

Dodano: 11.10.2018 14:56 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Mówimy do Jarosława Kaczyńskiego, Mateusza Morawieckiego i Jacka Sasina "ręce precz od Łodzi", to łodzianie wybiorą prezydenta miasta i radę - oświadczył szef PO Grzegorz Schetyna. Zaapelował też do partii, które "wiedzą, jak ważna jest demokracja", o wsparcie prezydent Hanny Zdanowskiej.

Źródło: https:

Kandydat PiS z prawomocnym wyrokiem. Sasin: wycofuje się, czekamy na ruch Zdanowskiej

Dodano: 10.10.2018 21:32 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Rzecznik Platformy Obywatelskiej Jan Grabiec podał w środę informację, że z list Prawa i Sprawiedliwości miał kandydować na radnego Andrzej Zbyszyński, prawomocnie skazany wyrokiem sądu. Odpowiedział mu Jacek Sasin z PiS, który poinformował, że Zbyszyński wycofał swoją kandydaturę. "Czekamy na ruch PO i rezygnację skazanej prawomocnym wyrokiem sądu (obecnej prezydent Łodzi) Hanny Zdanowskiej" - napisał Sasin.

Sasin: Sąd Najwyższy wchodzi do gry w kampanii wyborczej. Jest dziś częścią totalnej opozycji

Dodano: 09.10.2018 21:11 | 1 odsłon | 0 komentarzy

Trwa polowanie na premiera Morawieckiego - mówił w "Kropce nad i" w TVN24 przewodniczący Komitetu Stałego Rady Ministrów Jacek Sasin, odnosząc się do taśm z udziałem szefa rządu, które - według niego - Sąd Najwyższy przekazał konkretnym dziennikarzom. - Sąd Najwyższy wchodzi do gry w kampanii wyborczej. Jest dziś częścią totalnej opozycji - mówił Sasin.

Źródło: https:

Sasin: Trwa polowanie na Morawieckiego

Dodano: 09.10.2018 20:31 | 0 odsłon | 0 komentarzy

- Sąd Najwyższy wchodzi do gry w kampanii wyborczej. Jest dziś częścią totalnej opozycji - mówił w TVN24 przewodniczący Komitetu Stałego Rady Ministrów Jacek Sasin. To komentarz do serii publikacji w Onecie dotyczących afery taśmowej. Zgodę na dostęp dziennikarzy Onetu do akt sprawy wydał Sąd Najwyższy.

Źródło: https:

Sasin: Zdanowska nie będzie mogła być prezydentem, nawet jeśli wygra wybory

Dodano: 08.10.2018 18:13 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Nie ma żadnej możliwości, aby nawet w przypadku wygranej Hanna Zdanowska mogła objąć skutecznie urząd prezydenta miasta Łodzi - oświadczył w poniedziałek szef Komitetu Stałego Rady Ministrów Jacek Sasin. - Wiele programów, które przygotował rząd, jest skierowanych do takich miast jak Łódź, daje ogromne możliwości skorzystania z dużych środków budżetowych. Obawiamy się, że w przypadku pewnej niestabilności, która mogłaby nastąpić w Łodzi po wyborach, to współdziałanie będzie niezwykle trudne - dodał.

Źródło: https:

Sasin o Zdanowskiej: Nawet jeśli wygra, nie będzie rządzić

Dodano: 08.10.2018 15:31 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Nie ma żadnej możliwości, aby w przypadku wygranej Hanna Zdanowska mogła objąć skutecznie urząd prezydenta miasta Łodzi - powiedział na konferencji prasowej szef Komitetu Stałego Rady Ministrów Jacek Sasin.

Źródło: https:

"Na skraju pomiędzy przestępstwem a dobrymi chęciami". Politycy o taśmach z Morawieckim

Dodano: 07.10.2018 12:48 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Powrót afery taśmowej z nagraniami, których bohaterem jest Mateusz Morawiecki, rozgrzał dyskusję w "Kawie na ławę" w TVN24. - Premier nie został nagrany, tylko został nagrany prezes BZ WBK, który dzisiaj jest premierem - komentował prezydencki minister Andrzej Dera. Jacek Sasin z kancelarii premiera przekonywał, że jest to afera Platformy Obywatelskiej. Marek Jakubiak z Kukiz'15 zastanawiał się, czy "nie jesteśmy gdzieś na skraju pomiędzy przestępstwem a dobrymi chęciami". - Kto podsłuchami wojuje, ten od posłuchów ginie - dodał poseł PO Bartosz Arłukowicz.

Źródło: https:

Sasin: to opozycja wprowadziła zamęt w umysłach kilku sędziów w Europie

Dodano: 01.10.2018 20:49 | 2 odsłon | 0 komentarzy

Niektórzy sędziowie, którzy czują się bardziej politykami - jak chociażby sędzia Igor Tuleya - odchodzą od sądzenia groźnych przestępców, kierując zapytania do Trybunału Sprawiedliwości Unii Europejskiej - powiedział w "Faktach po Faktach" w TVN24 szef Stałego Komitetu Rady Ministrów Jacek Sasin. - Wprowadziliście zamęt w umysłach kilku sędziów w Europie - dodał. - Nie ma praworządności w Polsce, zachwiana jest niezawisłość sędziowska, nominacje mają charakter polityczny. To powoduje, że jest znak zapytania nad polskim wymiarem sprawiedliwości - ocenił poseł PO Andrzej Halicki.

Sasin o kontrowersyjnych słowach premiera: Retoryka wiecowa

Dodano: 21.09.2018 18:02 | 4 odsłon | 0 komentarzy


"Jest pewna retoryka wiecowa i jest ona absolutnie prawdziwa" - stwierdził w Popołudniowej rozmowie w RMF FM Jacek Sasin - szef Komitetu Stałego Rady Ministrów, pytany o słowa premiera Mateusza Morawieckiego dotyczące budowy dróg i mostów za czasów koalicji PO-PSL. "Coś tam robili" - ocenił gość Marcina Zaborskiego. "Wydano ok. 5 mld złotych na drogi. Marnie to wypada, jak się na 8 lat podzieli" - dodał.

Źródło: www.rmf24.pl

"Lech Kaczyński ojcem współczesnej niepodległości Polski"

Dodano: 21.09.2018 17:45 | 1 odsłon | 0 komentarzy

- Ś. p. prezydent Lech Kaczyński jest jedną z takich postaci, która jest - można powiedzieć - ojcem naszej współczesnej niepodległości - mówił w RMF FM szef Komitetu Stałego Rady Ministrów Jacek Sasin.

Źródło: https:

Starsze wiadomości »
reklama

Copyright © 2008-2018 informacje-24.pl  - wszelkie prawa zastrzeżone