czwartek, 17 stycznia 2019 r.  Imieniny: Antoniego, Henryki, Mariana
Wiadomości z tagiem Jacek Sasin  RSS
"Żadnych przyspieszonych wyborów nie będzie"

Dodano: 06.01.2019 13:15 | 2 odsłon | 0 komentarzy

- To jest typowy przykład tak zwanego fake newsa. Ktoś wrzuca jakąś informację, a nie ma to żadnej wartości - stwierdził w "Kawie na ławę" w TVN24 Jacek Sasin (PiS) odnosząc się do możliwości ewentualnych wcześniejszych wyborów parlamentarnych. - Żadnych przyspieszonych wyborów nie będzie - zapewniał.

Źródło: https:

Warszawa: Pomnik smoleński ma być rozbudowany

Dodano: 18.12.2018 21:14 | 4 odsłon | 0 komentarzy

Jacek Sasin, szef Komitetu Stałego Rady Ministrów oraz członek Komitetu Społecznego Budowy Pomników śp. Prezydenta Lecha Kaczyńskiego oraz Ofiar Tragedii Smoleńskiej zapowiedział, że przed 10 kwietnia przyszłego roku pomnik na placu Piłsudskiego w Warszawie powinien zostać rozbudowany.

Źródło: https:

Sasin: Prokuratura działa poza uwarunkowaniami politycznymi

Dodano: 11.12.2018 8:12 | 3 odsłon | 0 komentarzy

Mnie się podoba jedno, że prokuratura działa w oderwaniu od tego, kto ma jaką pozycję polityczną - powiedział w "Rozmowie Piaseckiego" szef Komitetu Stałego Rady Ministrów Jacek Sasin.

Źródło: https:

Na posiedzeniu PiS "nie ma mowy o rekonstrukcji". Nieoficjalnie: temat aborcji i dyscypliny

Dodano: 07.12.2018 20:15 | 3 odsłon | 0 komentarzy


"Nie ma mowy, byśmy dyskutowali tutaj o rekonstrukcji rządu, bo nie ma tematu" - usłyszał nasz reporter od Jacka Sasina. Szef komitetu stałego rady ministrów bierze udział w wyjazdowym posiedzeniu klubu parlamentarnego PiS w Jachrance.

Źródło: https:

Sasin: Nie wycofujemy się z reformy sądownictwa

Dodano: 25.11.2018 8:06 | 3 odsłon | 0 komentarzy

- Mówimy o jednym tylko elemencie wielkiej reformy sądownictwa. Nie wycofujemy się z reformy sądownictwa - mówił w Polsat News szef Komitetu Stałego Rady Ministrów Jacek Sasin komentując najnowszą nowelizację ustawy o SN.

Źródło: https:

Sasin: Zrobiliśmy taką ustawę, jaką uważaliśmy za słuszną. Może do niej wrócimy

Dodano: 21.11.2018 20:54 | 5 odsłon | 0 komentarzy

- Będziemy w Trybunale Sprawiedliwości Unii Europejskiej walczyć o to, żebyśmy mogli jednak tego typu rozwiązania przeprowadzić, jakie zamierzyliśmy - mówił w "Kropce nad i" Jacek Sasin, szef Komitetu Stałego Rady Ministrów. Odniósł się w ten sposób do szóstej nowelizacji ustawy o SN. W środę Sejm przyjął wersję siódmą.

Źródło: https:

Sasin: Zrobiliśmy taką ustawę, jaką uważaliśmy za słuszną

Dodano: 21.11.2018 20:37 | 4 odsłon | 0 komentarzy

Jacek Sasin w TVN24 odniósł się do szóstej nowelizacji ustawy o Sądzie Najwyższym. - Będziemy w Trybunale Sprawiedliwości Unii Europejskiej walczyć o to, żebyśmy mogli jednak tego typu rozwiązania przeprowadzić, jakie zamierzyliśmy - powiedział.

Źródło: https:

Sasin: potępiam spalenie flagi unijnej i wszelkie hasła, które nawoływały do nienawiści

Dodano: 11.11.2018 22:09 | 2 odsłon | 0 komentarzy

Uważam, że w setną rocznicę odzyskania niepodległości powinno być 2,5 miliona ludzi w Warszawie - ocenił w specjalnym wydaniu "Kawy na ławę" w TVN24 Krzysztof Hetman (PSL). - Można było sześć miesięcy temu powiedzieć Polakom: słuchajcie, chodźmy wszyscy - dodał. - Ten marsz nie był wspólnotowy, bo jak widzę paloną flagę Unii Europejskiej, to to nie jest wspólnota - stwierdziła Barbara Nowacka (Inicjatywa Polska). - Potępiam spalenie flagi unijnej. Potępiam wszelkie hasła, które nawoływały do nienawiści - odpowiedział szef Komitetu Stałego Rady Ministrów Jacek Sasin.

Źródło: https:

Sasin: Mamy deklarację, że prezydent podpisze wolne 12 listopada

Dodano: 05.11.2018 18:02 | 6 odsłon | 0 komentarzy


Myślę, że to wszystkim uświadomiło, jak teoretycznym państwem była Polska pod rządami PO i PSL, kiedy premierem był Donald Tusk - tak Jacek Sasin mówił w Popołudniowej rozmowie w RMF FM o dzisiejszym przesłuchaniu byłego szefa rządu przez komisję śledczą ds. Amber Gold. "Premier, który nic nie wiedział, nic nie mógł, niczego nie nadzorował, niczym się właściwie nie zajmował. Po co taki premier, po co taki rząd" - zastanawiał się gość Marcina Zaborskiego. Według Sasina przesłuchanie Donalda Tuska miało na celu ustalenie, dlaczego państwo w...

"PiS został zatrzymany dwa tygodnie temu. Teraz mamy kropkę nad i"

Dodano: 04.11.2018 22:44 | 7 odsłon | 0 komentarzy

Na taki wynik wpłynęła także kampania kłamstwa i oszczerstw ze strony opozycji - komentował w wyborczej "Kawie na ławę" sondażowe wyniki II tury wyborów samorządowych szef Komitetu Stałego Rady Ministrów Jacek Sasin. To wasza kampania jest oparta na kłamstwie i Polacy tę kampanię tak ocenili - odpowiedział szef klubu PO Sławomir Neumann i dodał, że kolejne miasta pokazują "nie" dla PiS. - Obawiam się, że z punktu widzenia interesu obywatelskiego wynik wyborów samorządowych będzie dosyć marny - ocenił Paweł Kukiz, lider ruchu Kukiz'15.

Źródło: https:

Starsze wiadomości »
reklama

Copyright © 2008-2019 informacje-24.pl  - wszelkie prawa zastrzeżone