wtorek, 18 czerwca 2019 r.  Imieniny: Elżbiety, Marka, Pauli
Wiadomości z tagiem Jacek Sasin  RSS
Sasin: szkoda, że nie było telefonu w sprawie stanu lotniska w Smoleńsku

Dodano: 17.06.2019 21:45 | 1 odsłon | 0 komentarzy

- Nie ma wątpliwości, że za nieprawidłowości odpowiada kancelaria premiera i personalnie jej szef - stwierdził w "Kropce nad i" wicepremier Jacek Sasin, pytany o wyrok w sprawie organizacji lotu do Smoleńska 10 kwietnia 2010 roku. - Przede wszystkim poinformowałbym prezydenta i zmieniłoby to zupełnie sytuację - mówił, pytany, co by się stało, gdyby ówczesny szef kancelarii premiera Tomasz Arabski zadzwonił wtedy do kancelarii prezydenta i poinformował o stanie lotniska w Smoleńsku.

Sasin: Wybuchy w Tupolewie? To pewna hipoteza

Dodano: 17.06.2019 20:18 | 0 odsłon | 0 komentarzy

- Wydaje mi się, że Antoniemu Macierewiczowi dosyć dużo udało się ustalić. Przede wszystkim obalił tezy w bardzo przekonujący sposób w tzw. raportach i rosyjskim pani Anodiny i polskich raportach pana Laska i Millera - ocenił wicepremier Jacek Sasin.

Źródło: https:

Sasin: Najpóźniej od października wypłata 500 plus dla niepełnosprawnych

Dodano: 16.06.2019 13:12 | 0 odsłon | 0 komentarzy


We wrześniu, najpóźniej od października zacznie się wypłata dodatku w wysokości 500 zł dla osób niepełnosprawnych. Tak zapowiada wicepremier Jacek Sasin.

Źródło: https:

"Wolność i równość to piękne słowa, ale nie zapełniają kieszeni tak, jak propozycje PiS-u"

Dodano: 02.06.2019 13:09 | 0 odsłon | 0 komentarzy

W następnej kampanii wyborczej trzeba mówić o konkretach: w jakiej zapaści jest służba zdrowia, w jakim stanie jest edukacja, jaka jest sytuacja w policji - stwierdził Adam Szłapka z Nowoczesnej, odnosząc się do wyniku Koalicji Europejskiej w wyborach do europarlamentu. Jacek Sasin z Prawa i Sprawiedliwości ocenił z kolei, że jego partii "najlepiej wychodzi bycie wiarygodnym i to jest klucz do sukcesu".

Sasin: Donald Tusk skończył się jako polityk w Polsce

Dodano: 28.05.2019 19:37 | 0 odsłon | 0 komentarzy

- Nikt już w kraju na niego nie czeka, oprócz polityków PO - mówił w Polsat News o Donaldzie Tusku Jacek Sasin, szef Komitetu Stałego Rady Ministrów.

Źródło: https:

Sasin: Zaskakujący wynik minister Rafalskiej. Nie liczyliśmy na to

Dodano: 27.05.2019 18:02 | 2 odsłon | 0 komentarzy


„Ich (mandatów do PE) jest więcej, niż się spodziewaliśmy. Zaskakujący wynik pani minister (Elżbiety) Rafalskiej. Nie liczyliśmy na to, że w tym okręgu wyborczym Prawo i Sprawiedliwość zdobędzie dwa mandaty” – mówił w Popołudniowej rozmowie w RMF FM szef Komitetu Stałego Rady Ministrów Jacek Sasin. Gość Marcina Zaborskiego przyznał, że raczej nikt z wybranych eurodeputowanych PiS nie zrezygnuje z mandatu. „Na pewno nikt z naszych eurodeputowanych nie kandydował z taką myślą, by być tam na krótko. Wszyscy piszą się na całą kadencję” –...

Źródło: https:

"To co zastaniemy jutro, to będzie tak zwany remis ze wskazaniem"

Dodano: 26.05.2019 23:17 | 2 odsłon | 0 komentarzy

Wynik marzeń pewnie będzie w październiku, kiedy będą wybory do Sejmu. Będziemy chcieli te wybory wygrać i je wygramy. Idziemy w dobrym kierunku - powiedział w specjalnym wydaniu "Kawy na ławę" w TVN24 Sławomir Neumann (PO), komentując sondażowe wyniki niedzielnych wyborów do europarlamentu. - Dobre rządzenie, realizacja dobrego programu i jest sukces wyborczy - ocenił Jacek Sasin (PiS).

Źródło: https:

"Wrak wróciłby, gdybyśmy mogli się tym od początku zajmować"

Dodano: 10.05.2019 18:48 | 4 odsłon | 0 komentarzy

Jacek Sasin, przewodniczący Komitetu Stałego Rady Ministrów, ocenił w Polsat News, że gdyby rząd PiS "od początku" mógł się zajmować sprawą zwrotu przez Rosję wraku Tu-154M, który rozbił się w Smoleńsku, udałoby się go sprowadzić do Polski.

Źródło: https:

"Święto to nie jest najlepszy moment, aby pokazywać gorsze strony Unii"

Dodano: 05.05.2019 13:42 | 3 odsłon | 0 komentarzy

Jak przychodzi rodzina na złote gody małżeństwa, to wtedy wspomina te dobre chwile i mówi o tym co dobre, a nie o tych chwilach, kiedy się małżonkowie kłócili. Tak samo jest przy tego typu rocznicach - mówił w "Kawie na Ławę" w TVN24 przewodniczący Komitetu Stałego Rady Ministrów Jacek Sasin, komentując rozbieżne poglądy głoszone przez prezydenta Andrzeja Dudę na temat Unii Europejskiej. - To nie jest odnoszenie się bezrefleksyjne na zasadzie "wszystko cacy, ładnie", bo są też problemy - dodał prezydencki minister Andrzej Dera. Andrzej Halicki (PO) odparł, że nie chodzi, o to "że w czasie uroczystości i święta jest sympatycznie, tylko na co dzień".

"Plan Jarosława Kaczyńskiego był inny"

Dodano: 30.04.2019 21:07 | 4 odsłon | 0 komentarzy

- Widać, że PiS ma z kim przegrać. Widać wyraźnie wzrost emocji w ostatnich wystąpieniach lidera rządzącej partii - stwierdził w "Faktach po Faktach" w TVN24 rzecznik Platformy Obywatelskiej Jan Grabiec. Przewodniczący Komitetu Stałego Rady Ministrów Jacek Sasin przekonywał z kolei, że po ewentualnym zwycięstwie w wyborach dzisiejsza opozycja będzie chciała "rozliczać i wsadzać do więzień" swoich przeciwników.

Starsze wiadomości »
reklama

Copyright © 2008-2019 informacje-24.pl  - wszelkie prawa zastrzeżone