czwartek, 17 stycznia 2019 r.  Imieniny: Antoniego, Henryki, Mariana
Wiadomości z tagiem Google  RSS
Asystent Google mówi po polsku!

Dodano: 16.01.2019 11:55 | 2 odsłon | 0 komentarzy

Na to czekaliśmy. Asystent Google, który od dłuższego czasu zbiera bardzo dobre opinie w sieci, w końcu działa także w języku polskim. Gigant z Mountain View na naszym rynku wyprzedził tym samym wszystkich konkurentów, ponieważ ani Siri, ani Alexa ani nawet Cortana nie radzą sobie z obsługą języka polskiego.

Google One wchodzi do Polski

Dodano: 11.01.2019 15:30 | 1 odsłon | 0 komentarzy

Lubicie trzymać dane w chmurze? Mamy dla was dobrą wiadomość. Google poinformowało właśnie, że oficjalnie uruchamia w Polsce usługę Google One, będącą nową wersją Dysku Google. Ma być taniej, a internauci dostaną dodatkowe możliwości.

Źródło: https:

Wartość firmy Apple spadła aż o 300 mld dolarów

Dodano: 06.01.2019 22:06 | 1 odsłon | 0 komentarzy

Bolesny cios dla giganta z Cupertino. Na początku sierpnia internet obiegła wiadomość, że Apple zostało pierwszą firmą w historii, której wartość przekroczyła biliard dolarów. Był to ogromny sukces, szczególnie jeśli wziąć pod uwagę fakt, że twórcy iPhone'a wyprzedzili nie tylko takich producentów jak Google czy Microsoft, ale także wszystkie możliwe przedsiębiorstwa z branż paliwowych, finansowych oraz przemysłowych.

Źródło: https:

Google też pracuje nad składanym smartfonem

Dodano: 03.01.2019 10:47 | 2 odsłon | 0 komentarzy

Nadchodzą spore zmiany w linii urządzeń Pixel. Już od jakiegoś czasu mówi się, że Google wprowadzi do swojej oferty tańsze wersje smartfonów Pixel 3 i Pixel 3 XL. Byłoby to spore zaskoczenie, ponieważ firma w ramach tej rodziny do tej pory promowała tylko urządzenia klasy premium. Tymczasem z najnowszych doniesień wynika, że słabszy, ale bardziej przystępny cenowo sprzęt nie jest jedyną niespodzianką, jaką Amerykanie przygotowali nam na ten rok.

Źródło: https:

Smartfony Google Pixel 3 Lite i Google Pixel 3 XL Lite trafią na rynek wiosną 2019 roku

Dodano: 28.12.2018 15:24 | 2 odsłon | 0 komentarzy

Czy dostaniemy solidny mid-range z długim okresem wsparcia? Już od dłuższego czasu mówi się, że Google szykuje poważne zmiany w swojej dotychczasowej strategii dotyczącej rynku smartfonów. Firma podobno chce odejść od polityki zakładającej poszerzanie oferty tylko o urządzenia z segmentu high-end; w przyszłym roku mamy dostać słabsze, ale także i tańsze modele z rodziny Pixel.

Źródło: https:

Google miało sabotować rozwój przeglądarki Edge

Dodano: 18.12.2018 21:00 | 3 odsłon | 0 komentarzy

Przejście na Chromium zostało wymuszone. Niedawno informowaliśmy Was, że Microsoft rezygnuje ze swojego silnika EdgeHTML i zamierza rozwijać swoją przeglądarkę opierając ją na projekcie Chromium. Joshua Bakita, były inżynier pracujący w zespole programu Edge, wyjawił jeden z głównych powodów podjęcia takiej decyzji.

Źródło: https:

Aktualizacja: Lenovo Z5s może zaoferować nawet 12 GB pamięci RAM

Dodano: 18.12.2018 11:41 | 3 odsłon | 0 komentarzy

Czy jednak naprawdę potrzebujemy takiej konstrukcji? Lenovo może zostać pierwszym producentem smartfonów na świecie, który wprowadzi do swojej oferty model z 12 GB RAM-u. To bardzo dużo, szczególnie jeśli wziąć pod uwagę fakt, że niektóre flagowce wciąż oferują "tylko" 4 GB pamięci operacyjnej (np. Google Pixel 3, Samsung Galaxy S9, Apple iPhone Xs).

Źródło: https:

Rok 2018 w wyszukiwarce - Google ujawnia najpopularniejsze zapytania

Dodano: 12.12.2018 20:49 | 3 odsłon | 0 komentarzy

Polacy kochają piłkę nożną. Firma Google opublikowała na swoim blogu listy najpopularniejszych haseł, jakie szukano przy pomocy najpopularniejsze wyszukiwarki w sieci. Polaków interesowały Mistrzostwa Świata w piłce nożnej, popularnym tematem były wybory samorządowe, a także śmierć popularnych artystów takich jak Avicii i Kora Jackowska.

Źródło: https:

Google przyspiesza zamknięcie Google+

Dodano: 10.12.2018 21:32 | 3 odsłon | 0 komentarzy

Wszystko przez kolejny wyciek danych. Google ogłosiło na swoim blogu przyspieszenie zamknięcia platformy społecznościowej Google+. Przedsiębiorstwo przyznaje, że jednym z powodów takiej decyzji jest odkryty błąd, przez który firmy trzecie mogły bez żadnej zgody uzyskać dostęp do profili użytkowników serwisu. Innym problemem jest też bardzo mała popularność platformy, która nie jest w stanie konkurować z Facebookiem.

Źródło: https:

Pixel 3 Lite i Pixel 3 XL Lite - wiemy, jak mają wyglądać tańsze smartfony Google

Dodano: 10.12.2018 13:52 | 3 odsłon | 0 komentarzy

Firma zmienia swoją strategię. Do tej pory oferowane przez Google smartfony z serii Pixel były wydajnymi, ale bardzo drogimi modelami z gwarancją długiego wsparcia w postaci aktualizacji. Do tej pory, ponieważ wiele wskazuje na to, że już niedługo Amerykanie po raz pierwszy poszerzą swoją ofertę także o tańsze modele. Czego dokładnie możemy się po nich spodziewać?

Źródło: https:

Starsze wiadomości »
reklama

Copyright © 2008-2019 informacje-24.pl  - wszelkie prawa zastrzeżone