sobota, 23 marca 2019 r.  Imieniny: Feliksa, Konrada, Zbysławy
Wiadomości z tagiem Faktach po Faktach  RSS
"Było bardzo dużo powiedziane o sprawcach, jacy to są biedni. A co z ofiarami?"

Dodano: 14.03.2019 21:01 | 3 odsłon | 0 komentarzy

Zakres lat, który nam pokazano, to jest bardzo mało. Dla mnie nic to nie wnosi, to jest wręcz taka kpina z nas, z ofiar - powiedział w "Faktach po Faktach" prezes fundacji "Nie lękajcie się" Marek Lisiński pytany, czy przedstawione przez Episkopat dane na temat pedofilii w polskim Kościele są wiarygodne. Zdaniem profesora Tadeusza Bartosia, "to jest zorganizowana, trochę wymuszona przez okoliczności zewnętrzne, pokazówka".

Źródło: https:

Schetyna: na naszych listach będzie pięciu premierów

Dodano: 13.03.2019 20:56 | 5 odsłon | 0 komentarzy

Jeżeli będzie to miało służyć poprawie doli emerytów, to będziemy głosować za - mówił w "Faktach po Faktach" Grzegorz Schetyna, pytany o to, czy Platforma Obywatelska poprze zapowiedziany przez PiS projekt trzynastej emerytury. Zapewnił także, że jego ugrupowanie opowie się za rozszerzeniem programu 500 plus na pierwsze dziecko. Lider PO poinformował także, że na listach Koalicji Europejskiej do europarlamentu znajdzie się "pięciu premierów".

Sienkiewicz: pod kampanią przeciwko LGBT jest strach przed przegranymi wyborami

Dodano: 12.03.2019 20:42 | 4 odsłon | 0 komentarzy

Jeśli Polacy w wyborach nie pokażą, że strategia PiS-u nie działa, że przynosi zupełnie odwrotny skutek, to będziemy mieć kampanie przeciwko rudym, leworęcznym i kulejącym - ocenił w "Faktach po Faktach" w TVN24 Bartłomiej Sienkiewicz, były szef MSW, komentując krytykę PiS kierowaną w stronę środowiska LGBT. Jak zaznaczył, "pod tą kampanią jest strach o przegrane wybory" i przed "ciągnącą się za Jarosławem Kaczyńskim aferą dwóch wież".

"Kampania kompletnie odklejona od rzeczywistości"

Dodano: 11.03.2019 21:00 | 4 odsłon | 0 komentarzy

Wizja, którą zaproponował Jarosław Kaczyński w swoim przemówieniu, jest kompletnie dziurawa, bo nie dotyka jakiegokolwiek zagadnienia dotyczącego moralności publicznej. Omija problemy codzienne Polaków – mówił w "Faktach po Faktach" socjolog Paweł Śpiewak. - Widać, że te prezenty finansowe, które Jarosław Kaczyński zdecydował się rozdzielić, chyba nie odnoszą takiego skutku. Chyba trzeba było to wzmocnić homofobicznym i ksenofobicznym zawołaniem – ocenił senator niezrzeszony Marek Borowski.

"Jarosław Kaczyński jest obywatelem nieprzesłuchiwalnym"

Dodano: 10.03.2019 19:57 | 4 odsłon | 0 komentarzy

Słowa Jarosława Kaczyńskiego o bezsensowności śledztwa w sprawie budowy wieżowca to instrukcja dla organów prokuratorskich, która jest wykonywana - ocenił w "Faktach po Faktach" były premier Leszek Miller. Jego zdaniem, pod rządami obecnego ministra sprawiedliwości Zbigniewa Ziobry, prezes PiS jest "obywatelem nieprzesłuchiwalnym".

Kuźmiuk mówi, że "wystarczy przeczytać". Przeczytał? "Wystarczą mi omówienia"

Dodano: 10.03.2019 8:57 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Eurodeputowany Prawa i Sprawiedliwości Zbigniew Kuźmiuk stwierdził w "Faktach po Faktach", że karta LGBT+ "to jest ewidentnie atak na dzieci". Na pytanie, czy ją czytał, odparł, że "wystarczą mu omówienia". Te słowa komentowali Michał Kempa i Tomasz Sianecki w "Szkle kontaktowym".

Źródło: https:

Halicki do Kuźmiuka: nie chcę nazywać części ciała, do której nas zaprowadziliście

Dodano: 09.03.2019 20:59 | 2 odsłon | 0 komentarzy

Dwanaście punktów, z których od pierwszego do ostatniego, w każdym jest zapisany fałsz - tak poseł Platformy Obywatelskiej Andrzej Halicki w "Faktach po Faktach" TVN24 ocenił przedstawioną w sobotę przez Prawo i Sprawiedliwość 12-punktową europejską deklarację programową. Eurodeputowany PiS Zbigniew Kuźmiuk w odpowiedzi zarzucał oponentom politycznym, że ich propozycje stanowią "atak na rodzinę".

Szef PKW: chciałbym, aby komisja pracowała w sposób bezpieczny

Dodano: 08.03.2019 21:03 | 2 odsłon | 0 komentarzy

Nie ma żadnego automatyzmu, że osoba, która przyjdzie na moje miejsce, zostanie przewodniczącym Państwowej Komisji Wyborczej. To Państwowa Komisja Wyborcza wybierze osobę, która zostanie przewodniczącym - powiedział w "Faktach po Faktach" w TVN24 Wojciech Hermeliński, szef PKW. 29 marca wygasa jego kadencja.

Źródło: https:

Hanna Gronkiewicz-Waltz o deklaracji LGBT+: mam wątpliwości, ja miałam inną koncepcję

Dodano: 08.03.2019 20:41 | 1 odsłon | 0 komentarzy

- Przeczytałam standardy WHO, one są takie, że nie wszyscy rodzice się na to zgodzą - mówiła o fragmentach deklaracji LGBT+ podpisanej przez Rafała Trzaskowskiego jego poprzedniczka w fotelu prezydenta Warszawy. Goszcząca w "Faktach po Faktach" Hanna Gronkiewicz-Waltz stwierdziła, że część zapisów dokumentu dotycząca edukacji dzieci w konkretnych przedziałach wiekowych budzi jej wątpliwości.

"Wszyscy stworzyliśmy tę cząstkę, niebywałą, społeczeństwa obywatelskiego"

Dodano: 08.03.2019 20:21 | 1 odsłon | 0 komentarzy

To jesteśmy my, Polacy, którym bardzo dziękuję i którym się bardzo kłaniam. To jesteśmy my, Polacy, ci sami, co na co dzień mają dla siebie wiele ostrych słów - stwierdził w "Faktach po Faktach" w TVN24 prezes zarządu Fundacji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy Jerzy Owsiak. Komentował rekordowy, ogłoszony w piątek, wynik 27. Finału WOŚP.

Źródło: https:

Starsze wiadomości »
reklama

Copyright © 2008-2019 informacje-24.pl  - wszelkie prawa zastrzeżone