wtorek, 13 listopada 2018 r.  Imieniny: Arkadii, Krystyna, Stanisławy
Wiadomości z tagiem Faktach po Faktach  RSS
"Jako szef MSWiA nie mam zamiaru nikogo delegalizować"

Dodano: 12.11.2018 20:29 | 0 odsłon | 0 komentarzy

- Ten margines marginesów to jest owoc - i Bogu dzięki - demokratycznego państwa prawa - mówił w "Faktach po Faktach" o organizacjach skrajnie prawicowych minister spraw wewnętrznych i administracji Joachim Brudziński. Zaznaczył, że jako szef MSWiA "nie ma zamiaru nikogo delegalizować".

Źródło: https:

"Nie można schodzić do poziomu piaskownicy i walki na babki. To jest niegodne głowy państwa"

Dodano: 11.11.2018 20:36 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Gdyby Donald Tusk podczas uroczystości w Warszawie stał w pierwszym rzędzie, nikt by o tym nie dyskutował. Jak go cofnięto do piątego rzędu, to wszyscy o tym dziś rozmawiają - stwierdził w niedzielę Kazimierz Marcinkiewicz. Były premier komentował w "Faktach po Faktach" w TVN24 przebieg niedzielnych obchodów z okazji setnej rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości.

Źródło: https:

"Czescy faszyści jadą do Warszawy jak na sylwestra"

Dodano: 11.11.2018 8:35 | 1 odsłon | 0 komentarzy

Byłem tydzień temu w Pradze, tamtejszy dziennikarz opowiadał mi, że już są zakontraktowane autobusy, w których czescy faszyści jadą do Warszawy jak na sylwestra, jak na zabawę, dlatego, że mają okazję w tym pięknym mieście pobawić się w to, co lubią najbardziej: w przemoc, w rasistowskie hasła - mówił w "Faktach po Faktach" w TVN24 politolog Marek Migalski komentując zaplanowany na niedzielę marsz z okazji stulecia odzyskania przez Polskę niepodległości. - Nie wykluczam, że oni (rząd) w to wierzą, że są w stanie nad tym zapanować - ocenił drugi gość programu Aleksander Smolar.

Źródło: https:

Kopacz: tym pomnikiem robią krzywdę pamięci o wyjątkowym człowieku

Dodano: 10.11.2018 20:56 | 1 odsłon | 0 komentarzy

- Lepiej by było, gdybyśmy dzisiaj mówili, co dobrego zrobił - mówiła w "Faktach po Faktach" była premier Ewa Kopacz (PO) o odsłoniętym w sobotę w Warszawie pomniku prezydenta Lecha Kaczyńskiego. Jej zdaniem lokalizacja i estetyka monumentu "niszczy pamięć" o - jak powiedziała "wyjątkowym człowieku".

Źródło: https:

"Wierzę, że Andrzej Duda zrobi sobie zarąbiste selfie z faszystą w kominiarce"

Dodano: 09.11.2018 21:04 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Uważam, że to znakomity pomysł polityczny, że Morawiecki z Dudą, ramię w ramię z faszystami (pójdą w marszu warszawskim-red.) - mówił w "Faktach po Faktach" w TVN24 Władysław Frasyniuk, działacz opozycji w czasach PRL, komentując plany zorganizowania przez rząd 11 listopada wspólnego marszu. - Wierzę w to, że Andrzej Duda zrobi sobie zarąbiste selfie z jakimś faszystą w kominiarce. Czekam bardzo na takie selfie - dodał.

Źródło: https:

Prezydent Warszawy: możemy rozwiązać marsz, jeśli zostanie złamane prawo

Dodano: 09.11.2018 20:20 | 1 odsłon | 0 komentarzy

Jeśli nie będzie szybkiej reakcji organizatora marszu, to wtedy musimy reagować - powiedziała w "Faktach po Faktach" prezydent Warszawy Hanna Gronkiewicz-Waltz pytana, czy rozwiąże marsz 11 listopada jeśli pojawią się na nim hasła i transparenty łamiące prawo.

Marsz na stulecie. Miller: a biedna Polska Ludowa była w stanie stworzyć tysiąc szkół

Dodano: 08.11.2018 20:42 | 1 odsłon | 0 komentarzy

- Skoro biedna Polska Ludowa była w stanie stworzyć tysiąc szkół na tysiąclecie, to dlaczego obecna Polska nie jest w stanie stworzyć stu szkół na stulecie - pytał w "Faktach po Faktach" były premier Leszek Miller. Skomentował także decyzję Sądu Okręgowego w Warszawie, który uchylił zakaz organizacji 11 listopada marszu przez narodowców.

Źródło: https:

"Na czele marszu ONR-u stanie prezydent Duda i premier Morawiecki"

Dodano: 07.11.2018 21:05 | 0 odsłon | 0 komentarzy

- Jak pierwszy raz usłyszałam decyzję pani prezydent, to pomyślałam, że rozumiem dylematy, przed którymi stała, ale podjęłabym inną decyzję - komentowała Katarzyna Lubnauer w "Faktach po Faktach" zakaz marszu narodowców 11 listopada, o którym poinformowała prezydent Warszawy Hanna Gronkiewicz-Waltz. Przewodnicząca Nowoczesnej odniosła się też do zapowiedzi państwowego marszu, który ma zorganizować rząd.

Kownacki: jest możliwość rozważenia Trybunału Stanu dla Donalda Tuska

Dodano: 06.11.2018 20:55 | 1 odsłon | 0 komentarzy

Nie oceniam, żeby była dzisiaj zasadność kierowania zarzutów karnych względem Donalda Tuska, natomiast oceniam, że jest możliwość rozważenia Trybunału Stanu - mówił we wtorek w "Faktach po Faktach" poseł PiS Bartosz Kownacki. Tusk był dzień wcześniej przesłuchiwany przez komisję śledczą do sprawy Amber Gold. - Ta komisja pokazuje, że wy nie potrafiliście wyjaśnić tej sprawy. To była komisja polityczna - ocenił Bartosz Arłukowicz z Platformy Obywatelskiej.

"Tusk był bardzo sprawny w rozbrajaniu manipulacji, które na niego czekały"

Dodano: 05.11.2018 20:33 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Donald Tusk stosował bardzo sprawnie szereg technik, wręcz manipulacyjnych, ale jednak unikał odpowiedzi na kluczowe pytania - powiedział w "Faktach po Faktach" poseł PiS Marcin Horała odnosząc się do przesłuchania szefa Rady Europejskiej, byłego premiera przez komisję śledczą do spraw Amber Gold. - Donald Tusk był zdecydowanie bardzo sprawny w rozbrajaniu manipulacji, które na niego czekały - oceniła z kolei posłanka PO Joanna Mucha.

Starsze wiadomości »
reklama

Copyright © 2008-2018 informacje-24.pl  - wszelkie prawa zastrzeżone