czwartek, 21 marca 2019 r.  Imieniny: Benedykta, Lubomiry, Lubomira
Wiadomości z tagiem FBI  RSS
"Uważam, że to hańba, że mnie o to pytacie"

Dodano: 14.01.2019 19:05 | 6 odsłon | 0 komentarzy

Nigdy nie pracowałem dla Rosji - oświadczył w poniedziałek prezydent USA Donald Trump, odnosząc się do ostatnich doniesień prasy, m.in. artykułu "New York Timesa" o tym, że FBI w 2017 roku próbowało ustalić, czy Trump współpracuje z Rosją na szkodę USA.

Źródło: https:

"Designated survivor", "Bez śladu", "Blindspot: Mapa zbrodni 3" - serialowe premiery stycznia w AXN

Dodano: 18.12.2018 12:26 | 7 odsłon | 0 komentarzy

Zamach terrorystyczny na Kapitol, w wyniku którego stanowisko prezydenta USA obejmuje zupełnie nieprzygotowany sekretarz w serialu "Designated Survivor". Zespół agentów FBI z Nowego Jorku poszukujący zaginionych w produkcji "Bez śladu". Dalsze losy wytatuowanej Jane Doe, która wraz z agentem FBI, Wellerem, próbuje rozwikłać międzynarodową intrygę kryminalną - taki będzie serialowy styczeń w AXN.

Źródło: feedproxy.google.com

Zeznania byłego szefa FBI zostaną ujawnione

Dodano: 09.12.2018 10:40 | 7 odsłon | 0 komentarzy

Przewodniczący komisji prawnej Izby Reprezentantów Bob Goodlatte i szef komisji nadzoru Trey Gowdy podjęli w sobotę decyzję o upublicznieniu zapisu zeznań byłego szefa FBI Jamesa Comeya, który w piątek odpowiadał na pytania na zamkniętym posiedzeniu obu komisji.

Tagi: TVN, FBI
Źródło: https:

FBI przechwyciło kolejną podejrzaną paczkę

Dodano: 03.11.2018 7:33 | 11 odsłon | 0 komentarzy

FBI poinformowało w piątek, że znalazło kolejną podejrzaną paczkę. Miała trafić do ważnego sponsora Partii Demokratycznej Toma Steyera. Tydzień wcześniej aresztowano Cesara Sayoca w związku z wysyłaniem urządzeń wybuchowych do wpływowych Demokratów.

Tagi: TVN, FBI
Źródło: https:

"Nie będziemy tolerować bezprawia". Nadawcy paczek z ładunkami grozi 58 lat więzienia

Dodano: 26.10.2018 21:36 | 11 odsłon | 0 komentarzy

Amerykańskie służby przejęły dotychczas kilkanaście podejrzanych przesyłek adresowanych do prominentnych polityków Partii Demokratycznej i krytyków polityki Donalda Trumpa. W piątek FBI zatrzymało podejrzanego o rozsyłanie "urządzeń wybuchowych". Prezydent USA skomentował akcję słowami: niesamowita robota. Prokurator generalny Jeff Sessions przekazał, że Cesarowi Sayocowi postawiono pięć zarzutów. Grozi mu kara 58 lat więzienia.

"Nie uciekaj wzrokiem, patrz na mnie". Trudne chwile senatora w windzie

Dodano: 29.09.2018 10:24 | 15 odsłon | 0 komentarzy

Brett Kavanaugh otrzymał pozytywną rekomendację senackiej komisji sądownictwa na stanowisko sędziego Sądu Najwyższego, jednak jego przeszłością zajmie się FBI. Kandydat musi poczekać tydzień, aż nad jego sprawą pochyli się Senat, bo sprawę oskarżeń o molestowanie mają najpierw wyjaśnić śledczy. Wniosek o takie rozwiązanie złożył republikański senator Jeff Flake (w komisji głosował "za"), który zapowiedział, że zagłosuje na Kavanaugha tylko wtedy, gdy przeprowadzone zostanie śledztwo. Według dziennikarzy wpływ miały na to trwające w Stanach Zjednoczonych demonstracje oraz konfrontacja samego senatora z protestującymi. - To, co robicie, to pozwalanie komuś, kto skrzywdził kobietę, by zasiadał w Sądzie Najwyższym. Nie uciekaj wzrokiem, patrz na mnie i powiedz mi, czy to, co mi się przydarzyło, nie ma znaczenia? - mówił do senatora jedna z protestujących.

Tagi: NATO, MON, TVN, Rzym, FBI, Senat, Wzrok
Źródło: https:

Trump o wymiarze sprawiedliwości i FBI. "Znaleźli się tam źli, nieodpowiedni ludzie"

Dodano: 22.09.2018 11:45 | 16 odsłon | 0 komentarzy

Amerykański prezydent chce "zdemaskować złe rzeczy w FBI" i odtajnić między innymi dokumenty związane ze śledztwem dotyczącym ingerencji Rosji w amerykańskie wybory prezydenckie oraz kontaktów ludzi z jego otoczenia z przedstawicielami Kremla. Na początku tego tygodnia Donald Trump nakazał ujawnić dokumenty między innymi resortowi sprawiedliwości, ale teraz wstrzymał swoją decyzję. Zamiar odtajnienia dokumentów, w tym SMS-ów śledczych i tożsamości byłych szefów FBI, został skrytykowany i przez opozycję, i przez "bliskich sojuszników" Stanów Zjednoczonych, co przyznał w mediach sam prezydent. Odebrano to jako próbę chronienia Białego Domu przed efektami śledztwa w sprawie nazywanej "Russiagate". Trump twierdzi, że FBI było do niego "totalnie uprzedzone".

Trump opóźnia odtajnienie dokumentów ze śledztwa ws. Russiagate

Dodano: 21.09.2018 21:28 | 19 odsłon | 0 komentarzy


​Donald Trump napisał w piątek na Twitterze, że opóźnia odtajnienie wszelkich dodatkowych informacji związanych ze śledztwem ws. ingerencji Rosji w wybory prezydenckie. Wśród dokumentów, które chce ujawnić prezydent, są też SMS-y śledczych i byłych szefów FBI.

Trump chce zdemaskować "złe rzeczy w FBI". Ale na razie opóźnia odtajnienie dokumentów

Dodano: 21.09.2018 20:54 | 17 odsłon | 0 komentarzy

Donald Trump napisał w piątek na Twitterze, że opóźnia odtajnienie wszelkich dodatkowych informacji związanych ze śledztwem w sprawie ingerencji Rosji w wybory prezydenckie. Zmienił zdanie, bo jeszcze w poniedziałek zalecał odtajnienie natychmiastowe, bez redagowania, między innymi SMS-ów śledczych i byłych szefów FBI.

Źródło: https:

Były prawnik Trumpa oddał się w ręce FBI. Jego zeznania obciążą prezydenta?

Dodano: 21.08.2018 20:53 | 14 odsłon | 0 komentarzy


Były osobisty prawnik Donalda Trumpa Michael Cohen oddał się w ręce FBI - podała telewizja CNN. AP napisała jedynie, że widziano, jak Cohen, który postanowił przyznać się do zarzutów dotyczących oszustw podatkowych i bankowych, wszedł do budynku FBI.

Źródło: www.rmf24.pl

Starsze wiadomości »
reklama

Copyright © 2008-2019 informacje-24.pl  - wszelkie prawa zastrzeżone