poniedziałek, 24 czerwca 2019 r.  Imieniny: Danuty, Jana, Janiny
Wiadomości z tagiem Dzieci  RSS
Abp Jędraszewski: karta LGBT i instrukcje WHO są w istocie rzeczy programami deprawacji młodzieży i dzieci

Dodano: 20.06.2019 14:30 | 1 odsłon | 0 komentarzy

Wprowadzane przez niektóre samorządy do polskich szkół karta LGBT i instrukcje WHO, dotyczące tak zwanego wychowania seksualnego młodzieży i dzieci są w istocie rzeczy programami ich deprawacji i uderzają w prawdę o człowieku - mówił podczas procesji Bożego Ciała abp Marek Jędraszewski. Kardynał Kazimierz Nycz w Warszawie przepraszał "Boga za grzechy profanacji Najświętszego Sakramentu".

Tagi: LG, TVN, Dzieci, Seks
Źródło: https:

Dwumiesięczna dziewczynka trafiła na OIOM z podejrzeniem pobicia. Policja "zatrzymała osoby"

Dodano: 20.06.2019 13:35 | 1 odsłon | 0 komentarzy

Na dziecięcy Oddział Intensywnej Opieki Medycznej Szpitala Wojewódzkiego w Koszalinie trafiła dwumiesięczna dziewczynka z podejrzeniem pobicia. Pod nadzorem prokuratury prowadzone jest postępowanie wyjaśniające. Jak przekazała oficer prasowa policji ze Sławna Kinga Warczak, "w tej sprawie zostały zatrzymane osoby".

Źródło: https:

"Karta LGBT i instrukcje WHO programami deprawacji dzieci"

Dodano: 20.06.2019 12:14 | 0 odsłon | 0 komentarzy

- Wprowadzane przez niektóre samorządy do polskich szkół karta LGBT i instrukcje WHO, dotyczące tzw. wychowania seksualnego młodzieży i dzieci, w tym także bardzo małych dzieci, są w istocie rzeczy programami ich deprawacji i uderzają w prawdę o człowieku - mówił podczas procesji Bożego Ciała metropolita krakowski abp Marek Jędraszewski.

Tagi: LG, Dzieci, Seks
Źródło: https:

"Rzecznik praw dziecka, który mówi, że można bić dzieci: to jest niebywałe"

Dodano: 19.06.2019 21:26 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Łatwo jest mi powiedzieć, że dzieci nie należy bić, ale jak się samemu nie ma dzieci, to jest się ekspertem na papierze - powiedział w "Kropce nad i" w TVN24 Bartosz Kownacki (PiS). Przyznał, że "jak był małym dzieckiem to kilka razy zdarzyło się, że dostał klapsa, ale nie jakoś specjalnie mocno". Cezary Tomczyk (PO-KO) podkreślił, że rzecznik praw dziecka "powinien zawsze stać po stronie dzieci". - Po takich słowach w każdym normalnym kraju rzecznik praw dziecka powinien podać się do dymisji - ocenił.

Źródło: https:

Samochód rozbił się na drzewie. Nie żyją ojciec i córka

Dodano: 19.06.2019 18:07 | 1 odsłon | 0 komentarzy

Samochód z pięcioosobową rodziną uderzył w drzewo przy krajowej "15" w miejscowości Jeziorki (Kujawsko-Pomorskie). Jak przekazała policja, mężczyzna oraz 7-latka zginęli w wyniku poniesionych obrażeń. 38-letnia kobieta i dwoje dzieci zostali zabrani do szpitala. Pierwszą informację oraz nagranie otrzymaliśmy na Kontakt 24.

Źródło: https:

Rzecznik praw dziecka: trzeba rozróżnić, czym jest klaps, a czym jest bicie. "To haniebne"

Dodano: 19.06.2019 15:18 | 0 odsłon | 0 komentarzy

"Klaps nie zostawia wielkiego śladu. (...) Trzeba rozróżnić, czym jest klaps, a czym jest bicie" - stwierdza w opublikowanej w środę w "Dzienniku Gazecie Prawnej" rozmowie rzecznik praw dziecka Mikołaj Pawlak, mówiąc o karach cielesnych dla dzieci. Jednocześnie przekonuje, że "absolutnie nie wolno bić dzieci". Politycy opozycji oceniają, że Pawlak nie ma "kwalifikacji moralnej" do pełnienia swej funkcji i domagają się jego dymisji.

Tagi: TVN, Dzieci, ABS
Źródło: https:

Intel Core i7-1065G7 - wyniki pierwszych testów

Dodano: 19.06.2019 10:16 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Intel jest blisko wprowadzenia na rynek nowej mobilnej serii procesorów, wykonanych w litografii 10 nm. Do sieci trafiły właśnie wyniki jednego z nich i trzeba przyznać, że Core i7-1065G7 wypada w nich bardzo dobrze, zdecydowanie wyprzedzając konkurenta ze stajni AMD. W dalszej części newsa będziecie mogli zapoznać się z dokładnymi wynikami.

Źródło: https:

Lato w Islandii – gdy dzień trwa bez końca, a z nocy zostaje nic

Dodano: 18.06.2019 22:11 | 1 odsłon | 0 komentarzy


[wyroznij-prawo]

Źródło: https:

Ewa Drobek: Oceny się nie liczą. Liczą się umiejętności, które pozostaną po szkole

Dodano: 18.06.2019 18:02 | 0 odsłon | 0 komentarzy


"Zawsze trzeba wspierać swoje dzieci bez względu na to, czy świadectwo jest dobre czy gorsze" – mówi Ewa Drobek, nauczycielka z warszawskiego XV LO. Odradza nagradzanie dzieci za piątki i szóstki na świadectwie pieniędzmi. "Można nagrodzić fajnym wyjazdem wakacyjnym" – podpowiada pedagog. I dodaje: "Oceny się nie liczą. Liczą się umiejętności, które pozostaną po szkole. Umiejętność krytycznego myślenia, analitycznego podchodzenia do zadań. To się liczy" – wylicza Drobek z grupy "Superbelfrzy RP". Podkreśla, że w wakacje "trzeba dać dziecku...

Źródło: https:

Jeden lekarz na cały szpital psychicznie chorych. Teraz gwałt. "Zmierzamy do katastrofy"

Dodano: 18.06.2019 15:17 | 0 odsłon | 0 komentarzy

O tym, że sytuacja dzieci na oddziałach psychiatrycznych jest zła eksperci alarmują od dawna. Dziś, po tym, jak na oddział dla dorosłych trafiła 15-latka i tam najprawdopodobniej została zgwałcona przez dorosłego pacjenta, mówi się już o katastrofie. W gdańskim szpitalu trwa kontrola, lekarze mówią: dość, powołano więc sztab kryzysowy.

Źródło: https:

Starsze wiadomości »
reklama

Copyright © 2008-2019 informacje-24.pl  - wszelkie prawa zastrzeżone