piątek, 26 kwietnia 2019 r.  Imieniny: Marii, Marzeny, Ryszarda
Wiadomości z tagiem Doom  RSS
Bethesda wyda swoje przyszłe gry na Steamie

Dodano: 25.03.2019 19:49 | 5 odsłon | 0 komentarzy

Sytuacja z Falloutem 76 może się już nie powtórzyć. Bethesda ogłosiła dzisiaj, że na Steama trafi większość nowych produkcji zapowiedzianych do tej pory przez firmę. To ważna wiadomość, bo wiele wskazywało, że podmiot może chcieć sprzedawać swoje gry jedynie w własnym sklepie, czyli tak, jak w przypadku ostatniego Fallouta. Na szczęście z kolejnymi częściami Wolfensteina i Dooma będzie zupełnie inaczej.

Tagi: Steam, Doom
Źródło: https:

Games with Gold - oferta na luty 2019

Dodano: 29.01.2019 20:10 | 7 odsłon | 0 komentarzy

Przeciek się w ogóle nie sprawdził. Microsoft opublikował listę gier dostępnych w lutym w ramach programu Games with Gold. Subskrybenci złotego abonamentu Xbox Live otrzymają jak zwykle cztery produkcje, wśród których trudno niestety tym razem znaleźć prawdziwy hit. Nie potwierdziły się niestety wcześniejsze wiadomości o dodaniu do oferty gier Doom i Firewatch. Zamiast nich otrzymujemy m.in.

Źródło: https:

Doom Eternal - zobacz pierwsze fragmenty rozgrywki z nowej gry id Software

Dodano: 11.08.2018 15:56 | 17 odsłon | 0 komentarzy

Doom Slayer w formie. Podczas trwającego właśnie QuakeConu 2018 id Software zaprezentowało kilkunastominutowy fragment rozgrywki z wyczekiwanej przez fanów gry Doom Eternal. Wideo przedstawia dwie duże lokacje, które będą dostępne w produkcji, a także ujawnia sporo zmian, jakie zdecydowali się wprowadzić deweloperzy. Mechanika rozgrywki zostanie znacznie ulepszona, dzięki czemu tytuł będzie jeszcze bardziej dynamiczny niż Doom z 2016 roku.

Źródło: https:

QuakeCon 2018 - plany Bethesdy

Dodano: 24.07.2018 4:15 | 21 odsłon | 0 komentarzy

Coroczna impreza Bethesdy, QuakeCon, zbliża się coraz większymi krokami, a firma zapowiedziała nowe spojrzenia na parę dużych gier. Bethesda już potwierdziła, że w trakcie QuakeComu zostanie oficjalnie zaprezentowany pierwszy materiał rozgrywki z gdy Doom Eternal, która będzie kontynuacją Dooma z 2016 roku

Tagi: Doom
Źródło: https:

Doom: VFR i Fallout 4 VR  - dwa duże tytuły dla użytkowników gogli VR

Dodano: 16.06.2017 12:03 | 35 odsłon | 0 komentarzy

Immersja na najwyższym poziomie. Bethesda podzieliła się informacjami o grach Doom: VFR i Fallout 4 VR, wykorzystujących technikę wirtualnej rzeczywistości. Osoby posiadające gogle VR w końcu otrzymują dostęp do naprawdę dużych tytułów, zapewniających długie godziny rozrywki. Jak można się było spodziewać, żadna z produkcji nie jest kompatybilny z Oculus Rift, którego producent jest skonfliktowany z Zenimax - firmą, do której należy Bethesda.

Źródło: pclab.pl

GeForce Experience z obsługą OpenGL i Vulkan

Dodano: 10.05.2017 18:02 | 32 odsłon | 0 komentarzy

W końcu nagramy filmy z Dooma. Nvidia przygotowała nową wersje aplikacji GeForce Experience, zaktualizowanej o obsługę gier korzystających z API OpenGL i Vulkan. Udostępniono też kilka mniejszych poprawek i usprawnień powiązanych z opcjami zapisywania i dzielenia się rejestrowanymi materiałami. W końcu będziemy mogli podejrzeć np. na jaki serwis wysłaliśmy wybrane zrzuty ekranu.

Źródło: pclab.pl

BAFTA 2017: przyznano nagrody dla najlepszych gier ubiegłego roku

Dodano: 07.04.2017 18:01 | 41 odsłon | 0 komentarzy

Uncharted 4 grą roku. Brytyjska Akademia Sztuk Filmowych i Telewizyjnych ogłosiła zwycięzców w tegorocznej edycji plebiscytu BAFTA Game Awards. Wielkich niespodzianek raczej nie było, choć trzeba zaznaczyć świetny wynik Inside, które zgarnęło aż cztery statuetki. Nagród nie otrzymało wiele głośnych hitów ubiegłego roku, takich jak choćby Doom, Battlefield 1, czy Forza Horizon 3.

Źródło: pclab.pl

Starsze wiadomości »
reklama

Copyright © 2008-2019 informacje-24.pl  - wszelkie prawa zastrzeżone