poniedziałek, 16 września 2019 r.  Imieniny: Jagienki, Kamili, Korneliusza
Wiadomości z tagiem Donald Tusk  RSS
"Ministerstwo Sprawiedliwości stało się ministerstwem nienawiści i pogardy"

Dodano: 30.08.2019 21:29 | 6 odsłon | 0 komentarzy

Mamy do czynienia ze zorganizowanym systemem upokarzania, z kampanią oszczerstw i to wszystko jest ulokowane na szczytach władzy - powiedział w "Faktach po Faktach" szef Rady Europejskiej i były premier Donald Tusk. Odniósł się w ten sposób do doniesień o zorganizowanej akcji dyskredytacji wybranych sędziów, w której mieli brać udział między innymi pracownicy ministerstwa sprawiedliwości. Jego zdaniem resort ten stał się "ministerstwem nienawiści i pogardy".

"Drugiego grudnia mogę w waszej stacji opowiedzieć, jak widzę swoją przyszłość"

Dodano: 30.08.2019 20:36 | 4 odsłon | 0 komentarzy

- Jest kilka propozycji, także o charakterze międzynarodowym, będę je poważnie rozważał, ale serce absolutnie gdzieś tam wyrywa się nad Wisłę - tak szef Rady Europejskiej Donald Tusk mówił w "Faktach po Faktach" w TVN24 o swojej politycznej przyszłości. - Drugiego grudnia, to jest poniedziałek, mogę konkretnie w waszej stacji opowiedzieć o tym, jak widzę dalszą polityczną przyszłość Polski i swoją - obiecał.

Źródło: https:

Tusk nie weźmie udziału w niedzielnych uroczystościach w Warszawie

Dodano: 30.08.2019 20:05 | 3 odsłon | 0 komentarzy


Szef Rady Europejskiej Donald Tusk zapowiedział w rozmowie z TVN24, że nie weźmie udziału w uroczystościach, które odbędą się w niedzielę w Warszawie w 80. rocznicę wybuchu II wojny światowej. Pytany o to, kiedy otrzymał zaproszenie na obchody, stwierdził: "zaproszenie pojawiło się wczoraj na moim biurku".

Źródło: https:

Tusk: nie wybieram się na uroczystości do Warszawy

Dodano: 30.08.2019 19:57 | 1 odsłon | 0 komentarzy

Nie mam żadnych wątpliwości, że organizatorzy tej bardzo ważnej uroczystości dają do zrozumienia, że nie chcą mnie tam widzieć - tak w "Faktach po Faktach" przewodniczący Rady Europejskiej Donald Tusk tłumaczył, dlaczego nie wybiera się do Warszawy na obchody 80. rocznicy wybuchu II wojny światowej.

Źródło: https:

Donald Tusk w "Faktach po Faktach"

Dodano: 30.08.2019 19:05 | 5 odsłon | 0 komentarzy

Jestem do dyspozycji, jeśli Jarosław Kaczyński zdobyłby się na odwagę i chciałby ze mną debatować - powiedział w "Faktach po Faktach" Donald Tusk, szef Rady Europejskiej i były premier. Zadeklarował, że "2 grudnia w tej stacji" może opowiedzieć, jak widzi dalszą przyszłość polityczną Polski i swoją. Wcześniej poinformował, że w związku ze sposobem, w jaki został zaproszony przez polskie władze, nie wybiera się do Warszawy na uroczystości 80. rocznicy wybuchu wojny. Mówił także między innymi o odwołanej wizycie prezydenta USA Donalda Trumpa w naszym kraju, aferze hejterskiej w Ministerstwie Sprawiedliwości, kampanii przed jesiennymi wyborami parlamentarnymi i komisji śledczej do spraw VAT, która - w ocenie Tuska - traktuje upolowanie go "jako jeden ze swoich celów".

Tusk nie przyjedzie do Polski na rocznicę wybuchu wojny

Dodano: 30.08.2019 18:25 | 1 odsłon | 0 komentarzy

Szef Rady Europejskiej Donald Tusk poinformował, że wczoraj dotarło do niego zaproszenie na obchody 80. rocznicy wybuchu II wojny światowej. Zapowiedział, że nie przyjedzie do Polski.

Źródło: https:

Tusk nie został zaproszony na rocznicę wybuchu wojny

Dodano: 28.08.2019 14:13 | 4 odsłon | 0 komentarzy

Szef Rady Europejskiej Donald Tusk nie otrzymał zaproszenie na obchody 80. rocznicy wybuchu II wojny światowej. Rzecznik prezydenta Andrzeja Dudy tłumaczy, że były premier nie jest przywódcą żadnego państwa.

Źródło: https:

Tusk: na szczyt G7 lepiej zaprosić Ukrainę jako gościa niż Rosję

Dodano: 24.08.2019 19:56 | 4 odsłon | 0 komentarzy

Dziś będę próbował przekonać moich rozmówców, że na następne spotkanie grupy G7 lepiej byłoby zaprosić Ukrainę, oczywiście jako gościa, niż Rosję - zapowiedział przewodniczący Rady Europejskiej Donald Tusk, który przybył w sobotę do Biarritz we Francji na spotkanie przywódców państw G7.

Źródło: https:

"A tyle było krzyku, kiedy mówiłem o współczesnych bolszewikach"

Dodano: 20.08.2019 16:39 | 4 odsłon | 0 komentarzy

Szef Rady Europejskiej Donald Tusk skomentował doniesienia o tym, że wiceminister sprawiedliwości Łukasz Piebiak miał "aranżować i kontrolowac" akcję hejtu wobec niektórych sędziów. "Oni są ministrami sprawiedliwości właśnie dlatego, że są do tego zdolni, a nie mimo tego" - napisał były premier w mediach społecznościowych. We wtorek po południu Piebiak złożył rezygnację z funkcji wiceszefa resortu.

Źródło: https:

Tusk: Tyle było krzyku, gdy mówiłem o bolszewikach

Dodano: 20.08.2019 14:29 | 3 odsłon | 0 komentarzy

"Oni są ministrami sprawiedliwości właśnie dlatego, że są do tego zdolni, a nie mimo tego" - stwierdził przewodniczący Rady Europejskiej Donald Tusk, komentując ujawnioną przez Onet aferę w Ministerstwie Sprawiedliwości. Wiceszef resortu Łukasz Piebiak miał aranżować i kontrolować akcję, której celem było skompromitowanie szefa Stowarzyszenia "Iustitia".

Źródło: https:

Starsze wiadomości »
reklama

Copyright © 2008-2019 informacje-24.pl  - wszelkie prawa zastrzeżone