czwartek, 18 października 2018 r.  Imieniny: Hanny, Klementyny, Łukasza
Wiadomości z tagiem Doda  RSS
"Czarna księga trzech lat rządów PiS" i plakat "KonsTYtucJA" w z Gazetą Wyborczą

Dodano: 15.10.2018 14:05 | 0 odsłon | 0 komentarzy

W środę (17 października 2018 roku) z Gazetą Wyborczą dostępna będzie "Czarna księga trzech lat rządów PiS. Czarne jest czarne" - raport przygotowany przez redakcję dziennika wraz z wypowiedziami ekspertów. Dodatkowo tego dnia do całego nakładu "Gazety Wyborczej" dołączony zostanie plakat z hasłem "KonsTYtucJA".

Źródło: feedproxy.google.com

Doda zaskoczona: Mam 34 lata, a dopiero teraz... Piosenkarka pokazała zdjęcia

Dodano: 14.10.2018 23:02 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Fani podekscytowani.

Tagi: Doda
Źródło: https:

Rusza kampania reklamowa polskiej armii

Dodano: 14.10.2018 17:45 | 1 odsłon | 0 komentarzy

Armia szuka żołnierzy. Ma w tym pomóc akcja wizerunkowo-reklamowa. - Zależy nam na tym, aby Wojsko Polskie było liczniejsze - powiedział minister obrony narodowej Mariusz Błaszczak w niedzielę w Lublinie, inaugurując kampanię "Zostań żołnierzem Rzeczypospolitej". Dodał, że jej celem jest, aby w 2019 roku do Wojska Polskiego przystąpiło 10 tysięcy żołnierzy.

"Pan prezydent miał słuszne obawy co do bezpieczeństwa"

Dodano: 13.10.2018 20:11 | 1 odsłon | 0 komentarzy

Marsz Równości w Lublinie budził emocje już od kilku dni, a to wszystko za sprawą decyzji prezydenta miasta, który z powodów bezpieczeństwa zakazał pochodu. Ostatecznie decyzją sądu apelacyjnego marsz się odbył. Nie zabrakło na nim jednak incydentów. - Pan prezydent miał słuszne obawy co do bezpieczeństwa, co się troszkę potwierdza. Wyrok sądu zapadł, więc nie ma z czym dyskutować. Jest prawo do zgromadzeń i nikomu nie powinniśmy tego zakazywać - mówiła w "Babilonie" Ewa Rowińska z Prawicy RP. - Z tego, co wiem, to w konstytucji nie są wskazane żadne konkretne dni, kiedy takie marsze mogą być organizowane i nie. Powiem szczerze, że mnie ta decyzja prezydenta Żuka zdziwiła - oceniła z kolei Katarzyna Kalinowska z Nowoczesnej. Dodała, że "z punktu widzenia wyborców" decyzja o zakazie marszu nie "była do końca trafną".

Źródło: https:

Kosiniak-Kamysz: celem PiS jest eliminacja PSL

Dodano: 13.10.2018 19:10 | 1 odsłon | 0 komentarzy

Po raz kolejny są powtarzane oszczerstwa, kalumnie na nasz temat. To wypływa też ze spotkań PiS: zlikwidować PSL. To jest zadanie główne tych wyborów, cel polityczny - mówił w sobotę na spotkaniu wyborczym w Częstochowie prezes PSL Władysław Kosiniak-Kamysz. Jak podkreślił, Stronnictwo nie może pozwolić sobie na odebranie tradycji i kultury ludowej. Dodał, że premier nie ma prawa mówienia o sobie, że jest spadkobiercą ruchu ludowego.

Źródło: https:

"Podpompowana". Morawiecki po raz pierwszy o rozmowie nagranej przez kelnerów

Dodano: 13.10.2018 9:37 | 1 odsłon | 0 komentarzy

Nie mam obaw, że może tutaj cokolwiek wypłynąć, co może w jakikolwiek sposób zaświadczyć niewłaściwie o mnie. Poza tym, że są to prywatne rozmowy - mówił w sobotę premier Mateusz Morawiecki, odnosząc się do afery taśmowej ze swoim udziałem. - Z prywatnych, starych rozmów wyciąga się absolutnie nieuprawnione wnioski - dodał.

Tagi: Premier, TVN, Doda, ABS
Źródło: https:

Jaki: rezygnuję z członkostwa w partii, mam też rezygnację dla Trzaskowskiego

Dodano: 12.10.2018 22:36 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Patryk Jaki podczas "Debaty warszawskiej" przedstawił swoją rezygnację z partii Solidarna Polska. - Chcę zaproponować nową jakość w samorządzie - powiedział i dodał, że tego samego oczekuje od Rafała Trzaskowskiego.

Tagi: TVN, Doda
Źródło: https:

Asus WS Z390 Pro - specyfikacja płyty głównej z mostkiem PLX

Dodano: 12.10.2018 15:51 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Szybkie multi GPU nie tylko na platformie HEDT. Asus wprowadził do swojej oferty płytę główną WS Z390 Pro, która może przypaść do gustu osobom myślącym o budowie konfiguracji SLI lub CrossFire X. Wszystko za sprawą mostka zapewniającego dodatkowe linie PCIe, umożliwiające prace zestawów kart z pełną przepustowością. Poza tym sama płyta ma też sporo innych bardzo przemyślanych rozwiązań, które powinny przypaść użytkownikom do gustu.

Tagi: GUS, Doda
Źródło: https:

Trzaskowski: krew się będzie lała do ostatniej chwili

Dodano: 11.10.2018 21:01 | 0 odsłon | 0 komentarzy

- Trzeba walczyć o każdy głos każdej warszawianki i warszawiaka, nic nie jest przesądzone - mówił w "Kropce nad i" w TVN24 kandydat Koalicji Obywatelskiej na prezydenta Warszawy Rafał Trzaskowski. - Ja jestem pewien, że wygram te wybory - dodał.

Źródło: https:

Razer Blade 15 - specyfikacja nowej wersji znanego notebooka dla graczy

Dodano: 11.10.2018 19:43 | 2 odsłon | 0 komentarzy

Kilka zmian i biała wersja limitowana. Razer ogłosił wprowadzenie na rynek nowej edycji notebooka Blade 15, która ma przyciągnąć do siebie użytkowników przede wszystkim niższą ceną. Producent nadal stawia na połączenie procesora Intela z układem graficznym Nvidii, więc nie powinniśmy martwić się o wydajność w grach. Ważną zmianą jest też dodanie dysku twardego 2,5’’ jako drugiego magazynu na dane.

Źródło: https:

« Nowsze wiadomości Starsze wiadomości »
reklama

Copyright © 2008-2018 informacje-24.pl  - wszelkie prawa zastrzeżone