sobota, 21 września 2019 r.  Imieniny: Darii, Mateusza, Wawrzyńca
Wiadomości z tagiem Doda  RSS
Wątpliwości w sprawie konfliktu interesów. Kandydatka na unijną komisarz ma złożyć wyjaśnienia

Dodano: 20.09.2019 18:04 | 1 odsłon | 0 komentarzy

Portugalska kandydatka na komisarza do spraw spójności i reform Unii Europejskiej Elisa Ferreira została poproszona o dodatkowe wyjaśnienia dotyczące oświadczenia finansowego. Wątpliwości dotyczą posiadanych przez nią akcji koncernu handlowego oraz konfliktu interesów w związku z funkcją sprawowaną przez męża.

Źródło: https:

Piłą przycięli słonicy cios. Ona w tym czasie zjadła wiadro jabłek

Dodano: 20.09.2019 13:45 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Jeden cios Katki zaczął pękać. Pracownicy gdańskiego zoo musieli zacząć działać. - Stwierdziliśmy, że lepiej zrobić to raz, a dobrze - opowiada Mirosław Kalicki, weterynarz. - W ciągu 20 minut przycięliśmy ząb ręczną piłą a słonica grzecznie stała. Zjadła w tym czasie ponad wiadro jabłek - dodaje. Zapewnia też, że zabieg był bezbolesny. Chciała jedynie dostać więcej jabłek.

Źródło: https:

Wojciechowski musi złożyć dodatkowe wyjaśnienia przed komisją prawną PE

Dodano: 19.09.2019 15:58 | 1 odsłon | 0 komentarzy


​Janusz Wojciechowski, polski kandydat na komisarza UE, będzie musiał złożyć dodatkowe wyjaśniania komisji prawnej PE - ustaliła korespondentka RMF FM w Brukseli Katarzyna Szymańska-Borginon.

Źródło: https:

Jest propozycja w sprawie spotkania prezydentów Dudy i Trumpa

Dodano: 19.09.2019 14:16 | 1 odsłon | 0 komentarzy

Dostaliśmy od strony amerykańskiej propozycję zorganizowania w poniedziałek w Nowym Jorku spotkania prezydentów Andrzeja Dudy i Donalda Trumpa - poinformował w czwartek szef gabinetu prezydenta Krzysztof Szczerski. Dodał, że w piątek będzie mógł ostatecznie potwierdzić, czy do spotkania dojdzie.

Rządowy gulfstream awaryjnie lądował na Okęciu

Dodano: 19.09.2019 12:40 | 1 odsłon | 0 komentarzy

W czwartek po godzinie 11 na warszawskim lotnisku Chopina musiał awaryjnie lądować rządowy samolot gulfstream - przekazała rzeczniczka 1. Bazy Lotnictwa Transportowego w Warszawie porucznik Agnieszka Chojecka. - Na pokładzie nie było żadnego VIP-a - dodała. Zdjęcie i nagranie z tego wydarzenia otrzymaliśmy na Kontakt 24.

Źródło: https:

Strzembosz: "dobra zmiana" powołuje według selekcji wybitnie ujemnej

Dodano: 18.09.2019 20:06 | 1 odsłon | 0 komentarzy

Minister sprawiedliwości jest wielkim szkodnikiem, powołuje ludzi niekompetentnych, którzy są albo frustratami, albo mają ogromne ambicje i gotowość zaspokoić je za wszelką cenę - powiedział w "Faktach po Faktach" w TVN24 profesor Adam Strzembosz, były pierwszy prezes Sądu Najwyższego. Dodał, że afera hejterska w ministerstwie "ujawniła, jakich ludzi pan minister powołuje na kierownicze stanowiska".

Źródło: https:

Kaczyński: Przeciwnicy wmawiają, że nasza polityka doprowadzi do katastrofy. To kłamstwo

Dodano: 18.09.2019 17:52 | 1 odsłon | 0 komentarzy

Nasi przeciwnicy próbują wmówić ludziom, że różnego rodzaju nasze zapowiedzi są niewiarygodne, a to, co już się stało, na dłuższą metę jest nie do utrzymania - mówił w Radomiu Jarosław Kaczyński, prezes Prawa i Sprawiedliwości. Dodał, że obrane przez PiS cele nie są celami "na jedną kadencję", tylko na "trzy, cztery".

Źródło: https:

20 milionów złotych i "żadnych efektów". Zapowiedź zawiadomienia do prokuratury

Dodano: 18.09.2019 17:28 | 1 odsłon | 0 komentarzy

"Skandaliczną sytuacją" nazwał poseł Paweł Olszewski (PO-KO) to, że Polska Fundacja Narodowa zapłaciła amerykańskiej firmie PR ponad 20 milionów złotych za promowanie Polski w USA, o czym doniósł Onet. Jak dodał, działania te "nie przynoszą żadnych efektów". Zapowiedział też, że PO złoży zawiadomienie do prokuratury w tej sprawie. Grzegorz Schetyna, przewodniczący Platformy Obywatelskiej, poinformował, że jego partia zwróci się z pytaniami do ministra kultury w sprawie PFN.

Źródło: https:

HP Elite Dragonfly - laptop konwertowalny, który pracuje nawet 24,5 godziny na jednym ładowaniu

Dodano: 18.09.2019 14:34 | 1 odsłon | 0 komentarzy

HP zaprezentował swój laptop konwertowalny Elite Dragonfly, spełniający wszystkie najważniejsze założenia intelowskiego Project Athena. Urządzenie jest niewielkie, stosunkowo lekkie, wydajne, a na dodatek oferuje niezwykle długi czas działania na jednym ładowaniu. Jeśli pracujecie w terenie i pojemna bateria ma dla Was znaczenie, to sprzęt HP powinien Was zainteresować.

Źródło: https:

Starsze wiadomości »
reklama

Copyright © 2008-2019 informacje-24.pl  - wszelkie prawa zastrzeżone