czwartek, 27 czerwca 2019 r.  Imieniny: Cypriana, Emanueli, Władysława
Wiadomości z tagiem Doda  RSS
Miller: przywództwo Schetyny jest kwestionowane w części Platformy

Dodano: 20.06.2019 20:36 | 1 odsłon | 0 komentarzy

Opozycji wciąż trudno się dogadać, bo jest dużo wodzów i mało Indian - ocenił w "Faktach po Faktach" w TVN24 Leszek Miller. W przypadku PiS-u jest dokładnie odwrotnie - jest jeden wódz i wszystko jest podporządkowane temu jednemu człowiekowi - mówił. Jak dodał, po stronie opozycyjnej "zawsze będzie trudniej". - Zwłaszcza, że problem przywództwa Grzegorza Schetyny jest po tych wyborach w części samej Platformy Obywatelskiej kwestionowany. To jest bardzo poważny błąd. Trzeba dać Grzegorzowi Schetynie spokój - zaznaczył.

Mechanizm Prewencji Tortur o "pogwałceniu praw" podejrzanego o zabójstwo 10-latki. Policja krytykuje

Dodano: 20.06.2019 15:52 | 1 odsłon | 0 komentarzy

Sposób zatrzymania Jakuba A., mężczyzny podejrzanego o zabójstwo 10-letniej Kristiny, narusza jego godność i stanowi pogwałcenie praw człowieka - stwierdził w komunikacie Krajowy Mechanizm Prewencji Tortur, którego zadania realizuje Rzecznik Praw Obywatelskich. Rzecznik Komendy Głównej Policji Mariusz Ciarka w komentarzu do pisma stwierdził, że RPO powinien mieć na uwadze prawa rodziny okrutnie zamordowanej dziewczynki i poczucie bezpieczeństwa obywateli. Dodał, że wszystko odbyło się zgodnie z przepisami prawa.

Źródło: https:

"Fundusz Wczasów Pogodowych" ponownie w Radiu Pogoda

Dodano: 20.06.2019 1:21 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Już po raz trzeci Radio Pogoda zaprosi słuchaczy do udziału w wakacyjnej zabawie "Fundusz Wczasów Pogodowych", w której można będzie wygrać pobyt w hotelu w Busku Zdroju. Dodatkowo specjalne na lato redakcja stacji przygotowała audycje poświęcone m.in. wyjazdom i kultowym filmom, a razem ze słuchaczami wybierze ulubioną wakacyjną piosenkę.

Tagi: Filmy, Doda, Lato
Źródło: feedproxy.google.com

"Ktoś się zastanowił nad tym, że w świat idzie bardzo zła informacja"

Dodano: 19.06.2019 14:15 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Premier jest ostatnią instancją, która powinna decydować o tym, że pociągi będą jechały lub nie - stwierdził Jerzy Owsiak, prezes Fundacji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Przyznał jednak, że "ktoś poszedł po rozum do głowy i w ostatniej chwili zrobił dobrą decyzję". Po tym, jak spółka kolejowa początkowo odmówiła uruchomienia dodatkowych pociągów na Pol'and'Rock Festival, w sprawę włączył się Mateusz Morawiecki i "polecił przygotowanie pociągów".

Tagi: Premier, TVN, Doda
Źródło: https:

"Jarosław Kaczyński będzie liderem tak długo, jak będzie chciał nim być"

Dodano: 18.06.2019 20:46 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Problemem nie jest to, ile Jarosław Kaczyński ma lat, tylko to, co chce zrobić z Polską, a chce zrobić złe rzeczy i robi złe rzeczy - powiedział w "Faktach po Faktach" Michał Kamiński, poseł klubu Polskiego Stronnictwa Ludowego - Unii Europejskich Demokratów. Dodał, że nie widać, żeby prezes PiS "wychował" sobie następców. - Wiek nie ma żadnego znaczenia, jeżeli jest sprawność umysłowa - zaznaczył senator PiS Andrzej Stanisławek. Jarosław Kaczyński skończył we wtorek 70 lat.

Ewa Drobek: Oceny się nie liczą. Liczą się umiejętności, które pozostaną po szkole

Dodano: 18.06.2019 18:02 | 0 odsłon | 0 komentarzy


"Zawsze trzeba wspierać swoje dzieci bez względu na to, czy świadectwo jest dobre czy gorsze" – mówi Ewa Drobek, nauczycielka z warszawskiego XV LO. Odradza nagradzanie dzieci za piątki i szóstki na świadectwie pieniędzmi. "Można nagrodzić fajnym wyjazdem wakacyjnym" – podpowiada pedagog. I dodaje: "Oceny się nie liczą. Liczą się umiejętności, które pozostaną po szkole. Umiejętność krytycznego myślenia, analitycznego podchodzenia do zadań. To się liczy" – wylicza Drobek z grupy "Superbelfrzy RP". Podkreśla, że w wakacje "trzeba dać dziecku...

Źródło: https:

Cyberpunk 2077 - CD Projekt RED pokaże publicznie gameplay z E3 w późniejszym czasie

Dodano: 18.06.2019 16:29 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Dziennikarze zaproszeni na specjalną prezentację Cyberpunka 2077 na targach E3 nie mogli nagrywać pokazu (niedawno dowiedzieliśmy się, na jakim sprzęcie była wtedy uruchomiona gra), ale robili notatki i po prostu zapamiętywali swoje wrażenia. Oczywiście podzielili się nimi z czytelnikami, ale przeczytać to co innego niż zobaczyć. Poza trailerem i pojedynczymi screenami nie dostaliśmy dodatkowych materiałów wizualnych. Przynajmniej na razie.

Źródło: https:

Nowe show "Gra Muzyka" jesienią w TV Puls. Prowadzi Robert Janowski

Dodano: 18.06.2019 10:17 | 1 odsłon | 0 komentarzy

Lady Pank, Doda, Weekend, Piotr Cugowski, Kombii - to tylko niektóre gwiazdy i zespoły, które wystąpią w nowym rozrywkowym show Telewizji Puls i Media Corporation "Gra Muzyka". W roli gospodarza programu - Robert Janowski. Emisja jesienią w TV Puls.

Źródło: feedproxy.google.com

Horała mówi o Liechtensteinie i Andorze, Tusk wytyka mu "pewne nieścisłości"

Dodano: 17.06.2019 18:29 | 2 odsłon | 0 komentarzy

Nie mam żadnych złudzeń. Jestem tutaj nie dlatego, żebym wierzył w pana dobre intencje na rzecz wyświetlenia prawdy - mówił Donald Tusk przed sejmową komisją śledczą do spraw VAT, zwracając się do przewodniczącego Marcina Horały z Prawa i Sprawiedliwości. - Jestem tutaj dlatego, że szanuję instytucje państwa polskiego - dodał były premier. - Więc z poszanowania do tej instytucji proszę odpowiadać na pytania, a pan kolejną już minutę czyni wycieczki w innym kierunku - odparł Horała. Utarczek słownych między oboma politykami było w czasie przesłuchania więcej.

Źródło: https:

Nowy szef PO? Kluzik-Rostkowska: Musielibyśmy być szaleni

Dodano: 17.06.2019 18:02 | 2 odsłon | 0 komentarzy


"To Donald Tusk przesłuchał dziś sejmową komisję do spraw VAT. Nie mam wątpliwości, że to Donald Tusk panował nad sytuacją" – uważa posłanka PO Joanna Kluzik-Rostkowska. Według gościa Popołudniowej rozmowy w RMF FM, "komisje śledcze przestały działać". "Jest ich tak dużo i poziom szczegółowości jest tak wielki, że tylko dla osób, które się tym bardzo interesują to może być ważne" – powiedziała Kluzik-Rostkowska. I dodała: "To przesłuchanie miało jeszcze ten walor, że można było strzelić radykalny pasek w TVP Info".

Źródło: https:

Starsze wiadomości »
reklama

Copyright © 2008-2019 informacje-24.pl  - wszelkie prawa zastrzeżone