niedziela, 22 września 2019 r.  Imieniny: Maury, Milany, Tomasza
Wiadomości z tagiem Doda  RSS
Kaczyński: rodzina nie może się składać z dwóch tatusiów, ani dwóch mamuś

Dodano: 21.09.2019 19:07 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Mam nadzieję, że jeśli tylko wygramy wybory, skończą się ataki na nasze podstawowe wartości. Skończy się próba wysadzenia naszego narodu w powietrze, łącznie z jego fundamentem, którym jest rodzina - mówił szef PiS Jarosław Kaczyński na sobotniej konwencji wyborczej w Wadowicach. Rodzina nie może się składać z dwóch tatusiów, ani dwóch mamuś, tylko normalnie - z matki, ojca - dodał, mówiąc, że "czasem może kogoś zabraknąć".

Źródło: https:

Zarif: Waszyngton chce odebrać Irańczykom dostęp do jedzenia i leków

Dodano: 21.09.2019 14:16 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Najnowsze sankcje Waszyngtonu między innymi wobec irańskiego banku centralnego to próba pozbawienia zwykłych Irańczyków dostępu do żywności i leków - oświadczył w sobotę szef MSZ Iranu, Mohammad Dżawad Zarif. Dodał, że amerykańska strategia "maksymalnej presji" nie zmusi narodu irańskiego do padnięcia na kolana.

Źródło: https:

Kaczyński o Kidawie-Błońskiej: Zza jej postaci słychać kłapanie zębów wilka

Dodano: 21.09.2019 14:10 | 0 odsłon | 0 komentarzy


"Nasi przeciwnicy ostatnio próbują przebierać się w owczą skórę" – stwierdził w Katowicach prezes Prawa i Sprawiedliwości Jarosław Kaczyński. "Ostatnio próbują to czynić przy pomocy pewnej eleganckiej pani, to jednak zza jej postaci słychać kłapanie zębów wilka. I ten wilk ma konkretne nazwisko, nie będę go tutaj wymieniał" - dodał.

Źródło: https:

"Naprawdę wierzę, że Polska też może być takim krajem"

Dodano: 21.09.2019 13:15 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Lewica startuje w wyborach, żeby powstrzymać PiS, żeby ochronić środowisko - przekonywał podczas konwencji Lewicy w Gdyni lider Wiosny Robert Biedroń. Przedstawił założenia "Zielonego Paktu dla Polski". - Let's make Poland great again - dodał, parafrazując hasło wyborcze z kampanii prezydenckiej Donalda Trumpa. Głos zabrali także lider Lewicy Razem Adrian Zandberg oraz szef SLD Włodzimierz Czarzasty.

Źródło: https:

Duda leci do USA, spotka się z Trumpem. "Nigdy nie było takiej dynamiki relacji"

Dodano: 21.09.2019 12:45 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Nigdy nie było takiej dynamiki relacji polsko-amerykańskich, żeby dziewięciokrotnie w ciągu trzech lat spotykali się prezydenci Polski i USA - powiedział w sobotę szef gabinetu prezydenta RP Krzysztof Szczerski. Każde takie spotkanie przynosi inwestycje w polskie bezpieczeństwo - dodał. Prezydent Andrzej Duda w sobotę udaje się - wraz z małżonką Agatą Kornhauser-Dudą - do Stanów Zjednoczonych.

Dodatkowe świadczenia, wyższe zasiłki, ulgi. Politycy obiecują niepełnosprawnym

Dodano: 21.09.2019 11:42 | 0 odsłon | 0 komentarzy

W kampanii wyborczej politycy nie zapominają o niepełnosprawnych, którzy od dawna sygnalizują, że są w trudnej sytuacji. Chcą przekazać im więcej pieniędzy i proponują różne świadczenia. - Ważne jest to, żeby uwzględnić stanowisko osób z niepełnosprawnościami, bo to oni są ekspertami w stosunku do swojej choroby - podkreśla Adam Bogacki z fundacji "Jesteśmy Niepokonani". Materiał magazynu "Polska i Świat".

Tagi: LG, TVN, Ulgi, Zasiłki, Doda
Źródło: https:

USA wysyłają kolejnych żołnierzy do Arabii Saudyjskiej po atakach na rafinerie

Dodano: 21.09.2019 7:18 | 0 odsłon | 0 komentarzy

USA wyślą kolejnych żołnierzy i sprzęt w rejon Zatoki Perskiej, by wzmocnić obronę powietrzną Arabii Saudyjskiej i Zjednoczonych Emiratów Arabskich - poinformował szef Pentagonu Mark Esper. Jak dodał, będzie to "liczba umiarkowana, na pewno nie będą to tysiące żołnierzy". Decyzja ma związek z atakami na saudyjskie rafinerie, o które Waszyngton oskarża Iran.

Źródło: https:

Wątpliwości w sprawie konfliktu interesów. Kandydatka na unijną komisarz ma złożyć wyjaśnienia

Dodano: 20.09.2019 18:04 | 2 odsłon | 0 komentarzy

Portugalska kandydatka na komisarza do spraw spójności i reform Unii Europejskiej Elisa Ferreira została poproszona o dodatkowe wyjaśnienia dotyczące oświadczenia finansowego. Wątpliwości dotyczą posiadanych przez nią akcji koncernu handlowego oraz konfliktu interesów w związku z funkcją sprawowaną przez męża.

Źródło: https:

Piłą przycięli słonicy cios. Ona w tym czasie zjadła wiadro jabłek

Dodano: 20.09.2019 13:45 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Jeden cios Katki zaczął pękać. Pracownicy gdańskiego zoo musieli zacząć działać. - Stwierdziliśmy, że lepiej zrobić to raz, a dobrze - opowiada Mirosław Kalicki, weterynarz. - W ciągu 20 minut przycięliśmy ząb ręczną piłą a słonica grzecznie stała. Zjadła w tym czasie ponad wiadro jabłek - dodaje. Zapewnia też, że zabieg był bezbolesny. Chciała jedynie dostać więcej jabłek.

Źródło: https:

Starsze wiadomości »
reklama

Copyright © 2008-2019 informacje-24.pl  - wszelkie prawa zastrzeżone