wtorek, 23 kwietnia 2019 r.  Imieniny: Ilony, Jerzego, Wojciecha
Wiadomości z tagiem DICE  RSS
DICE poprawia działanie technik DLSS i ray tracingu w Battlefield V

Dodano: 03.04.2019 22:47 | 2 odsłon | 0 komentarzy

Na pewno będzie ładniej. Już jutro posiadacze Battlefielda V będą mogli pobrać nową aktualizację, zawierającą sporo różnego rodzaju poprawek i usprawnień. Deweloperzy dużą wagę przyłożyli do ulepszenia dodanego niedawno trybu Burza ognia, ale pojawiły się też usprawnienia tylko dla wersji pecetowej, związane m.in. z technikami DLSS i śledzeniem promieni. Posiadacze GeForce’ów RTX 20 z pewnością na nie czekali.

Battlefield V Burza Ognia - tryb battle royale na oficjalnym zwiastunie i z datďż˝ premiery

Dodano: 14.03.2019 19:10 | 7 odsłon | 0 komentarzy

Czerwony traktor ďż˝mierci. Electronic Arts i studio DICE udostďż˝pniďż˝y w sieci zwiastun trybu battle royale Burza Ognia, ktďż˝ry jeszcze w marcu trafi do gry Battlefield V. Materiaďż˝ jest bardzo „filmowy”, a ujďż˝cia dynamiczne, co ma nas przekonaďż˝, ďż˝e czeka nas sporo emocji. Na wideo widaďż˝ rďż˝wnieďż˝ pojazdy, jakimi bďż˝dziemy mogli przemieszczaďż˝ siďż˝ po ogromnej mapie i same moďż˝liwoďż˝ci rozgrywki.

Źródło: https:

God of War zdominował plebiscyt DICE Awards 2019

Dodano: 14.02.2019 20:10 | 5 odsłon | 0 komentarzy

Exclusive na PS4 zmiażdżył konkurencję. Podczas gali plebiscytu DICE Awards 2019 zaprezentowano najlepsze gry ubiegłego roku i tym razem raczej nie było zbyt wielu niespodzianek. Konkurs został zdominowany przez God of War, które zebrało łącznie aż dziewięć z dwudziestu trzech możliwych do zgarnięcia statuetek. Jedyną produkcją, która również wygrała w więcej niż jednej kategorii była platformówka Celeste.

Tagi: Dzieci, DICE
Źródło: https:

Battlefield V z aktualizacją dodającą technikę DLSS

Dodano: 11.02.2019 18:54 | 11 odsłon | 0 komentarzy

DICE przygotowało też sporo usprawnień gry. Battlefield V doczeka się kolejnej ważnej aktualizacji, której najważniejszym elementem ma być zupełnie nowy tryb rozgrywki Siły Połączone. Pecetowców posiadających karty graficzne z rodziny Turing powinien ucieszyć kolejny dodatek w postaci techniki DLSS. Widać, że Nvidia w końcu przekonuje deweloperów do swojego rozwiązania.

Battlefield V ze zmianami szybkości zabijania

Dodano: 11.12.2018 21:34 | 10 odsłon | 0 komentarzy

Zmiana, o którą nikt nie prosił. Na oficjalnym forum serii Battlefield pojawił się wpis na temat zmian, jakie już jutro zostaną wprowadzone w BFV. Chodzi o modyfikację parametru TTK, czyli czasu, jaki potrzebujemy na zabicia przeciwnika. Wprowadzenie usprawnienia jest o tyle ciekawe, że społeczność jest raczej przeciwna jakimkolwiek zmianom w tej kwestii, więc DICE postępuje wbrew oczekiwaniom swoich klientów.

Źródło: https:

Battlefield 5 przeceniony o... 50%

Dodano: 06.12.2018 10:33 | 12 odsłon | 0 komentarzy

To było do przewidzenia. Pod koniec listopada pisaliśmy, ze Battlefield 5 zdecydowanie nie może pochwalić się dobrymi wynikami sprzedaży. Sama gra zbiera też bardzo niskie oceny od internautów - średnie nota w serwisie Metacritic w przypadku wersji PC oscyluje wokół... 3/10. Teraz Electronic Arts próbuje ratować sytuację, mocno przeceniając najnowszą produkcję studia DICE.

Nvidia GeForce 417.22 WHQL - sterowniki dostępne do pobrania

Dodano: 04.12.2018 12:55 | 10 odsłon | 0 komentarzy

Użytkownicy GeForce’ów gotowi na aktualizację dla Battlefield V. Nvidia udostępniła w sieci nowy pakiet sterowników GeForce 417.22 WHQL, którym powinni zainteresować się posiadacze kart Turing, chcący odpalić efekty ray tracingu w najnowszej grze studia DICE. Mamy też kilka standardowych poprawek błędów i nowe profile 3D Vision.

Źródło: https:

GamesIndustry: Battlefield 5 z dużo gorszymi wynikami sprzedaży niż Battlefield 1

Dodano: 27.11.2018 12:26 | 11 odsłon | 0 komentarzy

Zarząd Electronic Arts z pewnością nie jest zadowolony. Mija właśnie tydzień, od kiedy posiadacze konsol PlayStation 4 i Xbox One oraz użytkownicy komputerów PC mogą grać w najnowszą produkcję studia DICE, Battlefielda 5. Tymczasem serwis GamesIndustry opublikował właśnie pierwsze wyniki sprzedaży pudełkowych kopii tej produkcji w Wielkiej Brytanii. Wszystko wskazuje na to, że tytuł nie cieszy się tak dużą popularnością, jak mogłoby się wydawać.

Battlefield V za darmo przy zakupie kart graficznych GeForce RTX

Dodano: 20.11.2018 17:54 | 15 odsłon | 0 komentarzy

Zieloni motywują do zakupu nowego GeForce’a. Nvidia ruszyła z nową akcją promocyjną, a ramach której osoby kupujące karty z rodziny GeForce RTX lub komputery w nie wyposażone otrzymają bezpłatnie grę Battlefield V. Wybór takiego tytułu nie jest oczywiście przypadkowy, bo produkcja studia DICE jest pierwszą, która wykorzystuje możliwości Turinga jeśli chodzi o ray tracing w grach.

Źródło: https:

AMD Radeon Software Adrenalin Edition 18.11.2 - pobierz nowe sterowniki dla Radeonów

Dodano: 19.11.2018 22:21 | 11 odsłon | 0 komentarzy

Drivery z optymalizacjami dla Battlefield V. AMD podzieliło się z użytkownikami kart Radeon nowym pakietem driverów Radeon Software Adrenalin Edition 18.11.2. Tym razem lista zmian nie jest długa, ale poza obsługą nowej gry DICE pojawiła się bardzo ważna poprawka, na którą już od dłuższego czasu czekali posiadacze kart z rodziny Vega.

Źródło: https:

Starsze wiadomości »
reklama

Copyright © 2008-2019 informacje-24.pl  - wszelkie prawa zastrzeżone