niedziela, 24 marca 2019 r.  Imieniny: Gabrieli, Marka, Seweryna
Wiadomości z tagiem Crytek  RSS
Cevat Yerli ustępuje ze stanowiska dyrektora generalnego Cryteka

Dodano: 01.03.2018 14:15 | 18 odsłon | 0 komentarzy

Najwyższy czas na zmiany. Cevat Yerli ustąpił ze stanowiska dyrektora generalnego studia Crytek, które zajmował przez prawie 20 lat. Władzę w przedsiębiorstwie przejmie dwóch jego braci, Avni i Faruk, z którymi były już CEO wspólnie założył firmę. Cevat Yerli pozostanie natomiast strategicznym udziałowcem Cryteka, więc nadal będzie miał duży wpływ na dalszy rozwój studia.

Tagi: NATO, Crytek
Źródło: https:

Hunt: Showdown w usłudze Early Access. Ujawniono wymagania sprzętowe nowej gry Cryteka

Dodano: 22.02.2018 21:50 | 18 odsłon | 0 komentarzy

Produkcja w całkiem przyzwoitej cenie. Hunt: Showdown właśnie trafił do usługi Early Access na platformie Steam. Każdy zainteresowany może dzięki temu zakupić nową produkcje twórców Crysisa i sprawdzić, czy jest tak dobra, jak zapewniają przedstawiciele studia. Tytuł jest na pewno dość specyficzny, ale osoby lubiące kooperację powinny dać mu szansę.

Tagi: Steam, Crytek
Źródło: https:

Hunt: Showdown - Crytek przyjmuje zapisy na zamknięte testy Alpha nowej gry

Dodano: 19.01.2018 7:41 | 14 odsłon | 0 komentarzy

FPS z rozgrywką drużynową. Crytek zapowiedział uruchomienie zamkniętych testów wersji Alpha swojej nowej gry - Hunt: Showdown. Pokazana po raz pierwszy na E3 2017 gra powstaje w amerykańskim studio Cryteka. Ma być oparta na modelu Free-to-Play i oferować rozgrywkę z czteroosobowymi drużynami.

Źródło: https:

Pracownicy Crytek Shanghai nie otrzymali należnego wynagrodzenia od wielu miesięcy

Dodano: 24.04.2017 18:02 | 25 odsłon | 0 komentarzy

Niemiecki właściciel zbyt długo ignorował swoich podwładnych. Kilka miesięcy po zamknięciu oddziału Crytek Shanghai w sieci pojawiły się ciekawe informacje na temat funkcjonowania studia przez kilka miesięcy przed likwidacją. Okazuje się, że sytuacja w chińskim podmiocie była naprawdę bardzo zła, a pracownicy nadal nie otrzymali należnych im pieniędzy. 

Źródło: pclab.pl

Sega przejmuje Crytek Black Sea

Dodano: 07.03.2017 18:02 | 32 odsłon | 0 komentarzy

Zespół stał się częścią Creative Assembly. Nie tak dawno informowaliśmy o dużych problemach Cryteka, przez które niemiecka firma musiał zamknąć większość swoich oddziałów. Sytuację tę wykorzystała Sega, która zdecydowała się na przejęcie bułgarskiego studia Crytek Black Sea. Podmiot zajmie się tworzeniem nowych, niezapowiedzianych jeszcze gier.

Źródło: pclab.pl

Kolejne zwolnienia w Cryteku

Dodano: 01.02.2017 18:15 | 33 odsłon | 0 komentarzy

Problemów u niemieckiego dewelopera ciąg dalszy. Crytek redukuje liczbę etatów w swoim głównym oddziale we Frankfurcie. Wcześniej podmiot zamknął aż pięć z siedmiu swoich studiów i przez ogromne problemy finansowe został zmuszony do sprzedaży całej marki Warface. Przedstawiciele Cryteka twierdzą jednak, że wszystko zmierza w dobrym kierunku.

Źródło: pclab.pl

Star Citizen z nowym silnikiem

Dodano: 28.12.2016 10:55 | 52 odsłon | 0 komentarzy

Dużo się jednak nie zmieni. Cloud Imperium Games ogłosiło wykorzystanie nowego silnika w swoich grach Star Citizen i Squadron 42. Firma zrezygnowała z CryEngine i zdecydowała się na Lumberyard, który jednak bazuje na rozwiązaniu Cryteka. Z tego też powodu oprawa graficzna jest w zasadzie taka sama jak wcześniej, a najważniejsze nowości powiązane są z integracją z platformą Amazona. 

Źródło: pclab.pl

Crytek zamyka większość swoich studiów

Dodano: 20.12.2016 17:53 | 36 odsłon | 0 komentarzy

Firma chce się skupić na rozwoju swoich najważniejszych produktów. Plotki o problemach finansowych niemieckiego studia okazały się prawdziwe i Crytek musiał podjąć trudną decyzję dotyczącą restrukturyzacji. Firma postanowiła zamknąć aż pięć rozsianych po całym świecie oddziałów. Z sieci płyną ponadto informacje o całkiem solidnym zastrzyku finansowym dla przedsiębiorstwa, choć na ten moment nikt nie potwierdził jej prawdziwości.

Źródło: pclab.pl

Starsze wiadomości »
reklama

Copyright © 2008-2019 informacje-24.pl  - wszelkie prawa zastrzeżone