środa, 26 września 2018 r.  Imieniny: Cypriana, Justyny, Łucji
Wiadomości z tagiem Bronisław Komorowski  RSS
Komorowski o Fort Trump: Są jakieś granice dobrego smaku w podlizywaniu się

Dodano: 25.09.2018 18:02 | 0 odsłon | 0 komentarzy


„Cieszę się – z jednej strony – że pan prezydent Andrzej Duda w tym obszarze, czyli w zabieganiu o obecność stałą amerykańską w Polsce, realizuje politykę opartą o zasadę kontynuacji (…). Ale mam zastrzeżenia do samego pomysłu fortu, bo wie pan, są jakieś granice dobrego smaku w podlizywaniu się” – ocenił pomysł stworzenia Fort Trump w Polsce gość Popołudniowej rozmowy RMF FM Bronisław Komorowski. Prezydent dodał też, że pomysł Andrzeja Dudy „mu się nie spodobał”.

Źródło: www.rmf24.pl

"Czarowanie w sprawie stałych baz w Europie to polityczne czary-mary"

Dodano: 19.09.2018 21:06 | 3 odsłon | 0 komentarzy

To jest dziwna sprawa. Przecież pan prezydent Andrzej Duda, MON, MSZ, wiedzą doskonale, że dopiero w marcu przyszłego roku zakończy się etap studiów, prowadzonych przez Pentagon na rzecz Kongresu. Wtedy będzie odpowiedź, czy to się Ameryce opłaca - stwierdził w "Kropce nad i" były prezydent Bronisław Komorowski, odnosząc się do pomysłu utworzenia stałych baz wojsk USA na terenie Polski.

Komorowski: Zdjęcie oddaje prawdziwy stosunek do Dudy

Dodano: 19.09.2018 19:59 | 0 odsłon | 0 komentarzy

- Myślałem, że to jest fotomontaż. Zrobiło mi się zwyczajnie przykro, taka sytuacja nie powinna mieć miejsca - skomentował wizytę Andrzeja Dudy w Białym Domu były prezydent Bronisław Komorowski.

Źródło: https:

Komorowski: Pojęcie żalu jest rzeczą śmieszną

Dodano: 17.09.2018 17:45 | 0 odsłon | 0 komentarzy

- Pojęcie żalu jest rzeczą śmieszną, więc o niczym takim nie może być mowy - mówi były prezydent Bronisław Komorowski, komentując informację Radia ZET i "Gazety Wyborczej" o wykorzystywaniu fałszywych kont w mediach społecznościowych podczas kampanii rezydenckiej w 2015 roku.

Komorowski: prezydent i szef MON powinni zerwać wizytę w Australii i nic nie udawać

Dodano: 23.08.2018 20:27 | 2 odsłon | 0 komentarzy

Prezydent i minister obrony narodowej, którzy lecą do Australii z zapowiadanym zamysłem kupienia starych okrętów wojennych, i zostają w trakcie tej wizyty powiadomieni o tym, że niepotrzebnie lecą, bo nie ma zgody premiera na wydanie pieniędzy, znajdują się w sytuacji tragicznej i komicznej jednocześnie - ocenił w "Faktach po Faktach" w TVN24 były prezydent i były szef MON Bronisław Komorowski. Jego zdaniem "powinni zerwać taką wizytę i nic nie udawać".

Bronisław Komorowski nie wystartuje w wyborach do PE

Dodano: 14.08.2018 8:36 | 2 odsłon | 0 komentarzy

Były prezydent Bronisław Komorowski poinformował, że nie bierze pod uwagę swojego startu w wyborach do Parlamentu Europejskiego.

Źródło: https:

Pogrzeb gen. Zbigniewa Ścibor-Rylskiego. "Swoim życiem dowiodłeś, że zło nie wygrywa"

Dodano: 10.08.2018 13:44 | 1 odsłon | 0 komentarzy


Na Starych Powązkach zakończyły się uroczystości pogrzebowe gen. Zbigniewa Ścibora-Rylskiego. W ostatnim pożegnaniu zmarłego w wieku 101 lat generała wzięli udział m.in. Hanna Gronkiewicz-Waltz, Marek Suski, Bronisław Komorowski, Jan Józef Kasprzyk, Jan Ołdakowski.

Źródło: www.rmf24.pl

Uroczyste posiedzenie klubu PO. "Zaprosiliśmy byłych parlamentarzystów i marszałków"

Dodano: 12.07.2018 18:21 | 5 odsłon | 0 komentarzy

Grzegorz Schetyna poinformował w czwartek, że Platforma Obywatelska zorganizuje w piątek uroczyste posiedzenie klubu, na które zaprosiła byłych parlamentarzystów i marszałków. Według nieoficjalnych informacji pojawić mają się na nim między innymi Bronisław Komorowski, Radosław Sikorski czy Jerzy Buzek. PO nie weźmie udziału w piątkowym posiedzeniu Zgromadzenia Narodowego, podczas którego orędzie wygłosić ma prezydent Andrzej Duda.

Bronisław Komorowski: Prezydent nie ma wiarygodności konstytucyjnej. (…) Sam złamał konstytucję

Dodano: 22.06.2018 18:02 | 5 odsłon | 0 komentarzy


"Prezydent Andrzej Duda nie ma wiarygodności konstytucyjnej. Sam złamał konstytucję" - mówi gość Popołudniowej rozmowy RMF FM Bronisław Komorowski, pytany o prezydencką propozycję referendum. Zdaniem byłego prezydenta, nie jest obojętne, kto pyta (w referendum – przyp. red.). "Uczestniczenie w operacji PR-owskiej graniczy z zagraniem w cudzym spektaklu fałszywej sztuki" – podkreśla gość Marcina Zaborskiego. "Szliśmy bardzo podobną drogą polskiej sceny politycznej. Czułem z nią braterstwo. Byliśmy dziećmi wileńskiej Armii Krajowej" – tak...

Komorowski: mam nadzieję, że artykuł 7 nie zostanie wdrożony do końca

Dodano: 14.05.2018 21:10 | 3 odsłon | 0 komentarzy

Rząd powinien, jeśli wszedł w proces negocjacji z Komisją Europejską, wycofać się ze swoich błędnych decyzji - mówił w "Kropce nad i" były prezydent Bronisław Komorowski. Jak dodał, takie działanie przyniosłoby korzyść "dla Polski, dla polskiego wymiaru sprawiedliwości, dla systemu demokracji".

Starsze wiadomości »
reklama

Copyright © 2008-2018 informacje-24.pl  - wszelkie prawa zastrzeżone