niedziela, 18 sierpnia 2019 r.  Imieniny: Bogusława, Bronisława, Ilony
Wiadomości z tagiem Beata Szydło  RSS
Sondaż: Schetynie ufa mniej Polaków, niż ministrowi rolnictwa

Dodano: 24.07.2019 11:27 | 5 odsłon | 0 komentarzy

Prezydent Andrzej Duda jest liderem rankingu zaufania do polityków, opublikowanego przez CBOS. Na drugim miejscu w sondażu znalazł się premier Mateusz Morawiecki, a na trzecim ex aequo była szefowa rządu Beata Szydło i minister sprawiedliwości Zbigniew Ziobro.

"Wszyscy przyzwoici Polacy, niezależnie od poglądów, muszą powiedzieć: dość przemocy"

Dodano: 21.07.2019 19:05 | 2 odsłon | 0 komentarzy

"Kibole, antysemici, homofobia - nic nowego. Tragedią jest władza, która jest ich patronem. Wszyscy przyzwoici Polacy, niezależnie od poglądów, muszą powiedzieć: dość przemocy!" - zaapelował na Twitterze Donald Tusk. W reakcji na zajścia podczas Marszu Równości w Białymstoku liderzy partii lewicowych zaprosili na "Marsz przeciwko przemocy". Z kolei Beata Szydło oceniła, że "Polska jest krajem, w którym każdy może czuć się bezpiecznie".

Źródło: https:

Kanclerz Niemiec przyznaje: odrzucenie kandydatury Szydło nietypowe

Dodano: 19.07.2019 12:49 | 4 odsłon | 0 komentarzy

Kanclerz Angela Merkel przekazała, że w rozmowie z Mateuszem Morawieckim wyraziła niezrozumienie dla sytuacji w Parlamencie Europejskim, kiedy była polska premier Beata Szydło po raz drugi nie została wybrana na szefową jednej z komisji.

Źródło: https:

Sprawą uszkodzenia dowodów dotyczących wypadku Szydło zajmie się inna prokuratura

Dodano: 19.07.2019 12:21 | 3 odsłon | 0 komentarzy

Śledczy z Oświęcimia chcieli, by sprawą uszkodzenia dowodów w sprawie wypadku Beaty Szydło zajęła się inna prokuratura. Wystąpili do Prokuratury Okręgowej w Krakowie, aby wyznaczyła taką jednostkę. Ostatecznie sprawą zajmie się Prokuratura Okręgowa w Nowym Sączu - dowiedziała się TVN24. O problemie z dowodami rzeczowymi poinformował w połowie czerwca portal tvn24.pl.

Źródło: https:

Nie Szydło, a Nicholsonova. Przewodnicząca komisji w Parlamencie Europejskim wybrana

Dodano: 18.07.2019 10:24 | 4 odsłon | 0 komentarzy

Nie Beata Szydło, a Słowaczka Lucia Durisz Nicholsonova została szefową komisji zatrudnienia i spraw socjalnych w Parlamencie Europejskim. Po dwóch porażkach byłej polskiej premier frakcja Europejskich Konserwatystów i Reformatorów zdecydowała się na zmianę w kolejnym głosowaniu. Sama Nicholsonova zaznaczyła w rozmowie z TVN24, że była przekonana, że EKR nie zrezygnuje z wystawiania Szydło.

Źródło: https:

Merkel dzwoniła z przeprosinami do Morawieckiego? Rzecznik rządu odpowiada

Dodano: 17.07.2019 20:54 | 2 odsłon | 0 komentarzy

Nie chciałbym ujawniać takich kuluarów politycznych - podkreślał w środę rzecznik rządu Piotr Mueller, pytany o słowa Jarosława Kaczyńskiego, który dzień wcześniej stwierdził, że po drugiej przegranej Beaty Szydło w europarlamencie Angela Merkel zadzwoniła do Mateusza Morawieckiego z przeprosinami. Zapewnił jedynie, że "pani kanclerz jest w stałym kontakcie z panem premierem".

Szydło dwa razy przegrała. W czwartek znów spróbują wybrać szefa komisji zatrudnienia

Dodano: 17.07.2019 19:13 | 4 odsłon | 0 komentarzy

Posiedzenie komisji zatrudnienia i spraw socjalnych Parlamentu Europejskiego odbędzie się szybciej niż planowano - w czwartek. Europosłowie po raz kolejny podejmą próbę wyboru przewodniczącego i wiceprzewodniczących. W poniedziałek Beata Szydło już po raz drugi nie została wybrana na stanowisko szefowej tej komisji.

Źródło: https:

Poseł PiS: Biedroń? Haniebna postawa sabotażu antypolskiego

Dodano: 17.07.2019 12:05 | 4 odsłon | 0 komentarzy

Nasza delegacja przez lata głosowała na kandydatów z Polski ponad partyjnymi podziałami. Tak robią też inne kraje - powiedział poseł PiS Jan Dziedziczak, komentując apele Roberta Biedronia, który wzywał członków frakcji Socjalistów i Demokratów do głosowania przeciwko kandydaturze Beaty Szydło na szefową jednej z komisji Parlamentu Europejskiego.

« Nowsze wiadomości Starsze wiadomości »
reklama

Copyright © 2008-2019 informacje-24.pl  - wszelkie prawa zastrzeżone