sobota, 21 września 2019 r.  Imieniny: Darii, Mateusza, Wawrzyńca
Wiadomości z tagiem Bary  RSS
"Wstydzimy się Pani słów i działań". Podpisy ponad 1000 nauczycieli pod listem do małopolskiej kurator

Dodano: 21.05.2019 14:24 | 8 odsłon | 0 komentarzy

1087 nauczycieli podpisało list otwarty do Barbary Nowak, małopolskiej kurator oświaty. Domagają się między innymi szacunku i podjęcia dialogu.

Tagi: TVN, Bary
Źródło: https:

"Sąd nad duchownymi wilkami nadszedł. Nie będzie zmiłuj się dla sprawców ani tych, którzy ich chronią"

Dodano: 12.05.2019 21:10 | 10 odsłon | 0 komentarzy

Czy Kościół jest owczarnią, czy miejscem dla stada wilków w koloratkach, tych, którzy są w stanie oskubać każdą, zwłaszcza najsłabszą owcę i rozdzierać jej rany sukcesywnie i systematycznie, krok po kroku? - pytał ksiądz Jacek Prusak, który wygłosił w niedzielę w Kościele św. Barbary w Krakowie kazanie dotyczące pedofilii w Kościele. - Nadchodzi sąd nad tymi wilkami w koloratkach. On już jest - podkreślił. - To księża krzywdzą wasze dzieci. Nie swoje. Ofiarom należy się troska także wasza, nie wasze bieganie na klęczkach koło takiego czy innego księdza, czy biskupa. Koniec z tym, z tym bałwochwalstwem. Koniec - apelował.

Tagi: USA, TVN, Dzieci, Bary, Kuba, ABS
Źródło: https:

Zlikwidowali plantację konopi. 28-latek chciał wszystko podpalić

Dodano: 05.05.2019 12:24 | 9 odsłon | 0 komentarzy

Policjanci z Nowego Tomyśla zatrzymali 28-latka podejrzanego o uprawę konopi indyjskich. Gdy funkcjonariusze zapukali do jego drzwi, zabarykadował się w pomieszczeniu, w którym urządził plantację i próbował ją podpalić. Bezskutecznie.

Tagi: Policja, TVN, Rzym, CCC, Bary
Źródło: https:

"To, co udało nam się zbudować po 1989 roku, dzisiaj wymaga twardego potwierdzenia"

Dodano: 03.05.2019 14:02 | 4 odsłon | 0 komentarzy

Grzegorz Schetyna wraz z politykami PO brał w piątek udział w zasadzeniu dębu w warszawskim Parku Traugutta. Jak podkreślił, "wszystko, co udało nam się zbudować po roku 1989, wymaga twardego potwierdzenia i dzisiaj, właśnie 3 maja, takie zobowiązania podejmujemy". Lider PSL Władysław Kosiniak-Kamysz zaapelował "niezależnie od tego, po której stronie barykady politycznej jest ktoś, o przestrzeganie tej konstytucji, którą mamy".

Źródło: https:

Mieczysław Fogg, baryton liryczny

Dodano: 25.04.2019 14:26 | 6 odsłon | 0 komentarzy

Mieczysław Fogg był gwiazdą estrady przez kilka dziesięcioleci. Jeszcze przed wojną jego płyta „To ostatnia niedziela" sprzedała się w ponad 100 tys. egzemplarzy. Wielokrotnie koncertował w Europie i Ameryce, śpiewał ku pokrzepieniu serc dla powstańców warszawskich. Po wojnie jego piosenek słuchały kolejne pokolenia.

Źródło: https:

Burzliwa dyskusja ws. odwołania małopolskiej kurator oświaty

Dodano: 27.03.2019 21:47 | 12 odsłon | 0 komentarzy


Po burzliwej dyskusji krakowscy radni nie przyjęli rezolucji w sprawie odwołania Barbary Nowak ze stanowiska małopolskiej kurator oświaty. Chcieli tego radni Koalicji Obywatelskiej, którzy zarzucili kurator "jawną homofobię, rasizm i dyskryminację mniejszości".

Tagi: Bary
Źródło: https:

Gdańska kuria "podjęła czynności" po piśmie kobiety oskarżającej księdza Jankowskiego

Dodano: 13.03.2019 20:06 | 15 odsłon | 0 komentarzy

"Kuria Metropolitalna Gdańska - zgodnie z obowiązującym prawem kanoniczym - podjęła czynności zmierzające do ustalenia czasowo określonych faktów" - czytamy w piśmie Kurii Metropolitalnej Gdańskiej, skierowanym do Barbary Borowieckiej, jednej z oskarżających księdza Henryka Jankowskiego o molestowanie.

Tagi: Gdańsk, TVN, Fakt, Bary
Źródło: https:

Przeszukano trudno dostępne bunkry i fortyfikacje. Wciąż nie wiadomo, gdzie jest Michał Rosiak

Dodano: 04.02.2019 16:43 | 19 odsłon | 0 komentarzy


Ponad 80 osób szukało w miniony weekend jakichkolwiek poszlak w sprawie zaginięcia Michała Rosiaka. Mija trzeci tydzień, od kiedy chłopak zniknął bez śladu w okolicach dworca kolejowego Poznań Garbary.

Tagi: Poznań, Bary
Źródło: https:

Borusewicz: Lech Kaczyński był znacznie bardziej na lewo ode mnie

Dodano: 01.02.2019 16:00 | 17 odsłon | 0 komentarzy

Gdy na wiecu przed Stocznią Gdańską zwolennicy o. Rydzyka zaczęli na mnie gwizdać i buczeć, prezydent Lech Kaczyński powiedział: „Nie gwiżdżcie, bo dzięki temu człowiekowi macie wolną Polskę". Zdobył się na to, choć byliśmy po dwóch stronach barykady - mówi Bogdan Borusewicz, wicemarszałek Senatu z PO.

Źródło: https:

Tysiące "żółtych kamizelek" manifestowało w Paryżu. Doszło do starć

Dodano: 26.01.2019 14:12 | 15 odsłon | 0 komentarzy


Tysiące członków ruchu "żółtych kamizelek" po raz 11. demonstrowało w Paryżu przeciwko polityce prezydenta Emmanuela Macrona. Doszło do starć ulicznych. W czasie demonstracji ruchu "żółtych kamizelek" uczestnicy protestu obrzucili policjantów butelkami i kamieniami oraz wznieśli barykady, które następnie podpali. Policja odpowiedziała gazem łzawiącym i armatkami wodnymi.

Źródło: https:

« Nowsze wiadomości Starsze wiadomości »
reklama

Copyright © 2008-2019 informacje-24.pl  - wszelkie prawa zastrzeżone