wtorek, 22 stycznia 2019 r.  Imieniny: Dominiki, Mateusza, Wincentego
Wiadomości z tagiem Android  RSS
Essential Phone wycofany ze sprzedaży

Dodano: 30.12.2018 18:35 | 4 odsłon | 0 komentarzy

Czy powinniśmy czekać na następcę? Andy Rubin, jeden z twórców systemu Android, wywołał sporo zamieszania w sieci, kiedy ogłosił, że założył firmę, która będzie projektować i sprzedawać smartfony. Pierwszy model przedsiębiorstwa, Essential Phone, spotkał się z bardzo chłodnym przyjęciem na rynku elektroniki, ale wszystko wskazuje na to, że zespół Rubina nie zamierza "składać broni".

Źródło: https:

Xiaomi może wejść na rynek smartfonów z Androidem Go

Dodano: 21.12.2018 11:08 | 3 odsłon | 0 komentarzy

Czyżby najtańsze smartfony w historii firmy miały się dopiero pojawić? Xiaomi już od kilku ładnych lat słynie z wprowadzania na rynek urządzeń o bardzo atrakcyjnym stosunku ceny do możliwości. Dobrym przykładem jest tutaj chociażby model Pocophone F1, który za 1300-1400 zł oferuje wydajnego Snapdragona 845 i 6 GB RAM-u. Tymczasem z najnowszych doniesień wynika, ze Chińczycy już niedługo mogą wprowadzić na rynek kolejne, ciekawe konstrukcje.

Źródło: https:

Huawei aktualizuje swoje starsze flagowce do Androida Pie

Dodano: 18.12.2018 17:05 | 3 odsłon | 0 komentarzy

Czas na nowe oprogramowanie. Na początku listopada pisaliśmy, że Huawei zapowiedziało aktualizację systemu do Androida Pie w swoich starszych, flagowych smartfonach. Wybrane modele firmy do tej pory miały dostęp do software'u w wersji beta, ale z udostępnionych w sieci materiałów wynika, że Chińczycy są już gotowi, żeby zaoferować swoim klientom stabilne wydanie platformy.

Źródło: https:

Mapy Google dostają hashtagi

Dodano: 27.11.2018 11:45 | 6 odsłon | 0 komentarzy

To małe, ale bardzo przydatne usprawnienie. Mapy to, zaraz obok wyszukiwarki, przeglądarki Chrome, Androida, urządzeń Pixel i komputerów Chromebook, jeden z najbardziej rozpoznawalnych produktów Google. Serwis służy jednak nie tylko do nawigacji, ale także pomaga w odszukiwaniu polecanych miejsc, np. dobry restauracji.

Źródło: https:

System Fuchsia OS jest już testowany na... Honorze Play

Dodano: 24.11.2018 15:20 | 4 odsłon | 0 komentarzy

Chyba nikt się tego nie spodziewał. Już od dłuższego czasu wiemy, że Google pracuje nad nowym systemem operacyjnym. Według plotek oprogramowanie w przyszłości powinno zastąpić platformy Android i Chrome OS, ale w sieci wciąż brakuje oficjalnych, szczegółowych informacji na jego temat. Brak danych nie oznacza jednak, że software przestał być rozwijany.

Źródło: https:

Ben Geskin: nadchodzi trzeci smartfon z rodziny Google Pixel 3

Dodano: 24.11.2018 12:55 | 4 odsłon | 0 komentarzy

Jeśli to prawda, to firma szykuje duże usprawnienie w swojej dotychczasowej strategii. Google już od wielu lat dostarcza na rynek wydajne smartfony z czystym Androidem - urządzenia kiedyś debiutowały w ramach serii Nexus, a teraz rozszerzają one rodzinę Pixel. Sprzęt od wyszukiwarkowego giganta przyciąga potencjalnych użytkowników długim okresem wsparcia, ale niektórych odstrasza fakt, że producent wydaje tylko drogie modele z segmentu high-end.

Źródło: https:

Google Assistant może wkrótce dostać obsługę języka polskiego

Dodano: 21.11.2018 12:20 | 6 odsłon | 0 komentarzy

Na to czekaliśmy. Wirtualny pomocnik wyszukiwarkowego giganta, Google Assistant, zebrał bardzo dobre recenzje w dniu swojej premiery w 2016 roku. Użytkownicy Androida ucieszyli się więc, kiedy jego dostępność przestała być ograniczona do komunikatora Allo i smartfonów Pixel, a platforma pojawiła się na innych urządzeniach z "zielonym robotem" spełniających wymagania sprzętowe oraz na sprzęcie z systemem iOS.

Źródło: https:

Huawei przewiduje, że w 2020 roku może sprzedać więcej smartfonów niż Samsung

Dodano: 17.11.2018 16:50 | 5 odsłon | 0 komentarzy

Byłby to spory cios dla Koreańczyków. Samsung, który od lat zajmuje pozycję lidera na rynku smartfonów z system Android, niedługo może być zmuszony do oddaniu tytułu firmie Huawei. Z udostępnionych w sieci materiałów wynika, że obaj producenci już w przyszłym roku mogą mieć podobne wyniki sprzedaży.

Źródło: https:

Qualcomm Snapdragon 8150 przetestowany w AnTuTu

Dodano: 15.11.2018 10:29 | 5 odsłon | 0 komentarzy

Chip ma bardzo dobry wynik. Snapdragon 8150, czyli nadchodzący, czołowy SoC Qualcomma, pojawił się właśnie w bazie danych AnTuTu. Jeśli wyniki testów są prawdziwe, to następca Snapdragona 845 w dniu swojej premiery może być najmocniejszym z dostępnych na rynku układów dla smartfonów z systemem operacyjnym Android.

Źródło: https:

Trzecia generacja smartfonów Pixel ma problemy z migającymi ekranami

Dodano: 14.11.2018 12:05 | 6 odsłon | 0 komentarzy

Firma znowu zakpiła ze swoich klientów. Po zeszłorocznej premierze drugiej generacji smartfonów Pixel internet dosłownie zalała fala narzekań na wady najnowszych modeli Google. Użytkownicy skarżyli się wtedy na m.in. wadliwe wyświetlacze, dziwne dźwięki, które wydaje sprzęt i kłopoty z platformą Android Auto. Niestety, wszystko wskazuje na to, że kolejne urządzenia Amerykanów także nie są wolne od błędów.

Źródło: https:

Starsze wiadomości »
reklama

Copyright © 2008-2019 informacje-24.pl  - wszelkie prawa zastrzeżone