wtorek, 22 stycznia 2019 r.  Imieniny: Dominiki, Mateusza, Wincentego
Wiadomości z tagiem Adam Szłapka  RSS
"Widać, że zbliżają się wybory. Schowali Pawłowicz, schowali Macierewicza"

Dodano: 16.12.2018 12:41 | 4 odsłon | 0 komentarzy

Prawo i Sprawiedliwość było, jest i będzie partią eurorealistyczną. Chcemy pragmatycznie rozmawiać z naszymi partnerami - mówił w "Kawie na ławę" Ryszard Czarnecki (PiS). - Widać, że zbliżają się wybory. Teraz zaczynają mówić o współpracy, a w sobotę się nawet owinęli we flagę Unii Europejskiej i mówili "jesteśmy Europejczykami" - ocenił Adam Szłapka (Nowoczesna).

"Owinęli się politycy PiS we flagę Unii Europejskiej i mówią: jesteśmy Europejczykami"

Dodano: 15.12.2018 20:57 | 3 odsłon | 0 komentarzy

Konwencja PiS pokazała działania partii rządzącej, będące odpowiedzią na europejskie aspiracje Polaków - zapewnił w "Faktach po Faktach" szef kancelarii premiera, polityk Prawa i Sprawiedliwości Michał Dworczyk. - Owinęli się politycy PiS we flagę Unii Europejskiej, nazywaną przez nich szmatą i mówią: jesteśmy Europejczykami - skomentował Adam Szłapka z Nowoczesnej.

Szłapka: Na czubku afery KNF stoi sam Jarosław Kaczyński

Dodano: 03.12.2018 17:33 | 3 odsłon | 0 komentarzy

Nie trzeba Sherlocka Holmesa, żeby wiedzieć, że pan Glapiński jest powiązany z aferą KNF - uważa poseł Nowoczesnej Adam Szłapka.

Źródło: https:

Adam Szłapka: Nie czekamy na powrót Tuska

Dodano: 03.12.2018 16:39 | 3 odsłon | 0 komentarzy

Na straży polskiej wolności i bezpieczeństwa bardziej stoi Komisja Europejska niż rząd PiS. Będziemy przekonywać Fransa Timmermansa, Komisję Europejską i TSUE, żeby nie dali nabrać się na pozorowana zmiany PiS w Sadzie Najwyższym - uważa poseł Nowoczesnej.

Źródło: https:

Poseł Misiło wykluczony z Nowoczesnej. Twierdzi, że "w głosowaniu SMS-owym"

Dodano: 30.11.2018 14:18 | 3 odsłon | 0 komentarzy

Decyzją zarządu krajowego Nowoczesnej poseł Piotr Misiło został w piątek wykluczony z partii za nielojalność - poinformował sekretarz generalny Nowoczesnej Adam Szłapka. Sam Misiło komentował, że ponosi konsekwencje wyrażanej przez siebie "konstruktywnej krytyki".

"Widać wyraźnie, że sytuacja jest kryzysowa". Politycy o sprawie w KNF

Dodano: 19.11.2018 16:05 | 5 odsłon | 0 komentarzy

- Gdyby nie kryzys, z całą pewnością osoby odpowiedzialne za stabilność systemu finansowego nie zbierałyby się w nocy i nie wydawały komunikatu po drugiej w nocy - stwierdził w poniedziałek Jan Grabiec z Platformy Obywatelskiej, odnosząc się do sprawy nagrania byłego już szefa Komisji Nadzoru Finansowego przez właściciela Getin Noble Banku. Adam Szłapka z Nowoczesnej ocenił, że to, co słychać na nagraniu to "bardzo poważna sprawa, która sięga najwyższych szczytów władzy". Z kolei Zbigniew Gryglas z Porozumienia zapewniał, że Polacy "nie mają się czego obawiać".

"Sprawa KNF jest nieporównywalnie większą aferą niż afera Rywina"

Dodano: 15.11.2018 20:47 | 7 odsłon | 0 komentarzy

Domniemana oferta korupcyjna ze strony szefa Komisji Nadzoru Finansowego jest nieporównywalnie większą aferą niż afera Rywina - ocenił Adam Szłapka (Nowoczesna) w "Kropce nad i". Odmiennego zdania był Bartosz Kownacki (PiS) który podkreślił, że "jest pełny zaufania do służb", a premier Mateusz Morawiecki zareagował "od razu".

Źródło: https:

"Prawo i Sprawiedliwość robi koreański kult Lecha Kaczyńskiego"

Dodano: 11.11.2018 11:50 | 7 odsłon | 0 komentarzy

To jest największa krzywda, jaką Jarosław Kaczyński zrobił Lechowi Kaczyńskiemu - zniszczył jego pamięć - powiedział w "Kawie na ławę" w TVN24 Adam Szłapka (Nowoczesna), komentując sobotnie odsłonięcie pomnika byłego prezydenta na placu Piłsudskiego w Warszawie. Tadeusz Cymański (Zjednoczona Prawica) ocenił, że "budowanie tożsamości przez pomniki może nie jest najlepszą, ale jest pewną drogą w czasach kryzysu autorytetów"

"Pięć artykułów, z czego dwa poprawiane, bo już wiadomo, że są bublami"

Dodano: 27.10.2018 20:47 | 9 odsłon | 0 komentarzy

Senatorowie przyjęli poprawki, po to także funkcjonuje druga izba parlamentu. Nie ma w tym nic szczególnie szokującego - stwierdził Łukasz Schreiber z Prawa i Sprawiedliwości, odnosząc się do poprawek Senatu w sprawie ogłoszenia 12 listopada dniem wolnym. - Od stu lat było wiadomo, że w 2018 roku będzie stulecie niepodległości. Nagle w ostatnich chwili jest wrzucana ustawa, która ma pięć artykułów, z czego dwa są poprawiane, bo już wiadomo, że są bublami - stwierdził natomiast Adam Szłapka z Nowoczesnej.

Źródło: https:

"Czuję się już skrępowany komentowaniem tych kolizji"

Dodano: 26.10.2018 15:40 | 9 odsłon | 0 komentarzy

- Drobne stłuczki to jest normalność w ruchu drogowym - przekonywał senator Konstanty Radziwiłł z Prawa i Sprawiedliwości, komentując czwartkową kolizję kolumny rządowej wiozącej wicepremier Beatę Szydło. Innego zdania był Adam Szłapka z Nowoczesnej, który mówił, że "mogło dojść do tragedii" i "trzeba zacząć wyciągać wnioski" z tych zdarzeń.

Starsze wiadomości »
reklama

Copyright © 2008-2019 informacje-24.pl  - wszelkie prawa zastrzeżone