wtorek, 23 kwietnia 2019 r.  Imieniny: Ilony, Jerzego, Wojciecha
Wiadomości z tagiem Adam Szłapka  RSS
"Konwencja PiS była policzkiem dla nauczycieli". Gorąca dyskusja polityków

Dodano: 07.04.2019 13:24 | 2 odsłon | 0 komentarzy

Zapowiadany strajk nauczycieli podniósł temperaturę rozmowy polityków w "Kawie na ławę" w TVN24. - To, co zaproponowaliście, dokładnie pokazuje, jaką prowadzicie politykę: cyniczną, partyjną, a nie państwową - wskazywał Adam Szłapka (Nowoczesna), oceniając zapowiedzi z sobotniej konwencji PiS i zwracając się do europosła tej partii Ryszarda Czarneckiego. - To był po prostu policzek dla nauczycieli - argumentował. - To słowa niedopuszczalne w debacie publicznej - odpowiedział Szłapce Czarnecki.

Źródło: https:

"Istotą rzeczy jest ręczne sterowanie i polityczna prokuratura"

Dodano: 10.02.2019 13:06 | 12 odsłon | 0 komentarzy

Państwo wykorzystuje cały aparat, żeby chronić Adama Andruszkiewicza - oświadczył w "Kawie na Ławę" poseł Nowoczesnej Adam Szłapka. Goście programu komentowali reportaż "Superwizjera" o blokowaniu śledztwa w sprawie fałszowania podpisów poparcia w wyborach samorządowych w 2014 roku i roli w tym wiceministra cyfryzacji Adama Andruszkiewicza. - To podejrzenie podejrzenia, bo na razie jeszcze prokuratura nic nie ustaliła - powiedział prezydencki minister Andrzej Dera.

Źródło: https:

Nowoczesna apeluje o "ostrą reakcję" w sprawie manifestacji narodowców w Oświęcimiu

Dodano: 28.01.2019 12:52 | 11 odsłon | 0 komentarzy

Poseł Nowoczesnej Adam Szłapka złożył zawiadomienie o podejrzeniu popełnienia przestępstwa w sprawie zgromadzenia narodowców, na czele którego stał Piotr Rybak. Demonstrację zorganizowano w niedzielę, w 74. rocznicę wyzwolenia obozu Auschwitz. Zdaniem Szłapki uczestnicy zgromadzenia mieli nawoływać do nienawiści na tle narodowościowym.

Źródło: https:

Telefon Marka Suskiego i wniosek Nowoczesnej. "Nie wiemy, w jakim celu go wykorzystywał"

Dodano: 24.01.2019 18:04 | 8 odsłon | 0 komentarzy

Nowoczesna wnioskuje do koordynatora służb specjalnych oraz szefa ABW o kontrolę poświadczenia bezpieczeństwa szefa gabinetu premiera Marka Suskiego w związku z posiadanym przez niego telefonem Huawei. Chcemy wiedzieć, czy Suskiemu można powierzać ściśle tajne informacje - podkreślił poseł Adam Szłapka.

Źródło: https:

"Widać, że zbliżają się wybory. Schowali Pawłowicz, schowali Macierewicza"

Dodano: 16.12.2018 12:41 | 13 odsłon | 0 komentarzy

Prawo i Sprawiedliwość było, jest i będzie partią eurorealistyczną. Chcemy pragmatycznie rozmawiać z naszymi partnerami - mówił w "Kawie na ławę" Ryszard Czarnecki (PiS). - Widać, że zbliżają się wybory. Teraz zaczynają mówić o współpracy, a w sobotę się nawet owinęli we flagę Unii Europejskiej i mówili "jesteśmy Europejczykami" - ocenił Adam Szłapka (Nowoczesna).

"Owinęli się politycy PiS we flagę Unii Europejskiej i mówią: jesteśmy Europejczykami"

Dodano: 15.12.2018 20:57 | 11 odsłon | 0 komentarzy

Konwencja PiS pokazała działania partii rządzącej, będące odpowiedzią na europejskie aspiracje Polaków - zapewnił w "Faktach po Faktach" szef kancelarii premiera, polityk Prawa i Sprawiedliwości Michał Dworczyk. - Owinęli się politycy PiS we flagę Unii Europejskiej, nazywaną przez nich szmatą i mówią: jesteśmy Europejczykami - skomentował Adam Szłapka z Nowoczesnej.

Szłapka: Na czubku afery KNF stoi sam Jarosław Kaczyński

Dodano: 03.12.2018 17:33 | 11 odsłon | 0 komentarzy

Nie trzeba Sherlocka Holmesa, żeby wiedzieć, że pan Glapiński jest powiązany z aferą KNF - uważa poseł Nowoczesnej Adam Szłapka.

Źródło: https:

Adam Szłapka: Nie czekamy na powrót Tuska

Dodano: 03.12.2018 16:39 | 11 odsłon | 0 komentarzy

Na straży polskiej wolności i bezpieczeństwa bardziej stoi Komisja Europejska niż rząd PiS. Będziemy przekonywać Fransa Timmermansa, Komisję Europejską i TSUE, żeby nie dali nabrać się na pozorowana zmiany PiS w Sadzie Najwyższym - uważa poseł Nowoczesnej.

Źródło: https:

Poseł Misiło wykluczony z Nowoczesnej. Twierdzi, że "w głosowaniu SMS-owym"

Dodano: 30.11.2018 14:18 | 17 odsłon | 0 komentarzy

Decyzją zarządu krajowego Nowoczesnej poseł Piotr Misiło został w piątek wykluczony z partii za nielojalność - poinformował sekretarz generalny Nowoczesnej Adam Szłapka. Sam Misiło komentował, że ponosi konsekwencje wyrażanej przez siebie "konstruktywnej krytyki".

"Widać wyraźnie, że sytuacja jest kryzysowa". Politycy o sprawie w KNF

Dodano: 19.11.2018 16:05 | 13 odsłon | 0 komentarzy

- Gdyby nie kryzys, z całą pewnością osoby odpowiedzialne za stabilność systemu finansowego nie zbierałyby się w nocy i nie wydawały komunikatu po drugiej w nocy - stwierdził w poniedziałek Jan Grabiec z Platformy Obywatelskiej, odnosząc się do sprawy nagrania byłego już szefa Komisji Nadzoru Finansowego przez właściciela Getin Noble Banku. Adam Szłapka z Nowoczesnej ocenił, że to, co słychać na nagraniu to "bardzo poważna sprawa, która sięga najwyższych szczytów władzy". Z kolei Zbigniew Gryglas z Porozumienia zapewniał, że Polacy "nie mają się czego obawiać".

Starsze wiadomości »
reklama

Copyright © 2008-2019 informacje-24.pl  - wszelkie prawa zastrzeżone