czwartek, 17 stycznia 2019 r.  Imieniny: Antoniego, Henryki, Mariana
Wiadomości z tagiem ABS  RSS
Gospodarka Niemiec jest coraz słabsza

Dodano: 17.01.2019 1:21 | 1 odsłon | 0 komentarzy

Urząd statystyczny poinformował, że w IV kw. 2018 r. gospodarka prawdopodobnie nieco urosła. Sytuacja nie jest jednak dobra.

Tagi: Niemcy, ABS
Źródło: https:

O. Tasiemski o śmierci Pawła Adamowicza: Każde słowo poza milczeniem jest tutaj nieodpowiednie…

Dodano: 14.01.2019 18:02 | 1 odsłon | 0 komentarzy


Jest "świadomość tego, że ta śmierć przyszła zupełnie nieoczekiwanie, absurdalnie, z ręki człowieka chorego psychicznie, przestępcy. Coś jest takiego zupełnie absurdalnego… Oczywiście można szukać odpowiedzi ludzkich: czy tego typu imprezy powinny być lepiej zabezpieczone, czy uczyniono wszystko, żeby do tego (do tragedii) nie doszło - i to są, jak gdyby, pytania innych. My stawiamy to pytanie w kategoriach: dlaczego człowiek w pełni sił, mąż, ojciec dzieci odchodzi w sposób tak brutalny, nieoczekiwany…" - tak o śmierci prezydenta Gdańska...

Źródło: https:

"Jeżeli będziemy się z czymś ścigać, to z 40 milionami do miliarda"

Dodano: 12.01.2019 20:01 | 1 odsłon | 0 komentarzy

Od szóstej rano jesteśmy w TVN24, o 8:30 nasze pierwsze wejście w "Dzień Dobry TVN" - zapowiada szef Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy Jerzy Owsiak. - Już teraz brakuje nam 40 milionów do miliarda, sumy abstrakcyjnej - dodał.

Tagi: TVN24, TVN, Doda, ABS
Źródło: https:

Europosłanka PiS: Tym razem KE zachowała się zgodnie ze sztuką

Dodano: 11.01.2019 20:40 | 1 odsłon | 0 komentarzy

- Tym razem Komisja Europejska zachowała się zgodne ze sztuką, wskazując, że działania, które podejmujemy, są absolutnie zgodne z tym, co proponuje Unia Europejska, jeśli chodzi o zatrzymanie rozprzestrzeniania się ASF - powiedziała posłanka PiS Jadwiga Wiśniewska, komentując opinię KE w sprawie sanitarnego odstrzału dzików.

Źródło: https:

Lady Gaga przeprasza za współpracę z muzykiem R. Kelly.

Dodano: 10.01.2019 16:35 | 2 odsłon | 0 komentarzy

Znalezione obrazy dla zapytania gaga
Lady Gaga i R. Kelly stworzyli razem "Do what u want (with my body) - dali też razem niesławny już teraz występ w czasie AMA, który dzisiaj ogląda się zupełnie inaczej, niż w 2013 roku.
Kiedy światło dzienne ujrzały wyznania gwałconych i więzionych przez muzyka kobiet, Lady Gaga - wcześniej jedna z głównych obrończyń ruchu MeToo - nabrała wody w usta. Wreszcie wypowiada się na temat gwiazdy i nie są to przychylne słowa.
"Popieram te kobiety na 1000 proc., wierzę im, znam ich cierpienie i ból. Wiem, że ich głosy powinny być wysłuchane i wzięte na serio. To, co słyszę w oskarżeniach przeciwko R. Kelly'emu, jest absolutnie przerażające i nie do obrony. Sama jestem ofiarą przemocy seksualnej, zarówno piosenka jak i późniejszy występ (chodzi o "Do what u want (with my body)" - przyp.red.) powstały w ciemnym okresie mojego życia. Moją intencją było stworzenie czegoś totalnie prowokacyjnego, bo byłam wściekła i wciąż nie przepracowałam traumy, której doświadczyłam wcześniej. (...) - pisała Lady Gaga."
Chciałaby by ich wspólna piosenka została usunięta i aby nikt nie brał żadnych profitów z jej funkcjonowania.
"Chciałabym, żeby ta piosenka zniknęła z iTunes i innych platform streamingowych. Nigdy więcej nie będę współpracowala z R. Kellym - dodała Lady Gaga."Nasz komentarz w sprawie tego konfliktu jest następujący. Lady Gaga doskonale wie, że nie da się odwrócić sytuacji. Jeżeli już duże firmy zainteresowały się projektem. To jedyne co może zrobić to dochód z tej piosenki przekazać na jakiś cel. Jednak nie da się go usunąć. Z tego powodu, że nie tylko ona zarabia na tej piosence tylko szereg firm które zainwestowały w utwór.
Może być to próba zwrócenia na siebie uwagi. Możliwe że gwiazda potrzebuje rozgłosu. Jednak nie rozumiem takiego zachowania. Możliwe że chce naprawić też to że wcześniej nie ośmieliła się wypowiadać na ten temat więc teraz chce to naprawić.
Możecie zobaczyć utwór

Źródło: plotki-w-show-biznesie.blogspot.com

Kierownictwo PiS i Salvini nie ustalili "tworzenia z góry jakichkolwiek sojuszy"

Dodano: 10.01.2019 14:19 | 1 odsłon | 0 komentarzy

Po spotkaniu Jarosława Kaczyńskiego z wicepremierem Włoch Matteo Salvinim opozycję opanowała histeria, a komentarze sięgają granic absurdu - oceniła rzeczniczka PiS Beata Mazurek. - Nie zapadły żadne ustalenia dotyczące sojuszy po wyborach do Parlamentu Europejskiego - dodał były szef MSZ Witold Waszczykowski.

"To jest absolutnie niemoralne w stosunku do współobywateli"

Dodano: 07.01.2019 21:43 | 2 odsłon | 0 komentarzy

Pan profesor Glapiński musi wiedzieć, że te pieniądze są Polaków. To nie są jego pieniądze, te pieniądze nie biorą się z nieba - mówił w "Kropce nad i" Marek Jakubiak (poseł niezrzeszony), komentując doniesienia o zarobkach dyrektor ds. komunikacji Narodowego Banku Polskiego. Poseł Platformy Obywatelskiej Cezary Tomczyk ocenił, że sprawa "jest więcej niż bulwersująca".

Nvidia GeForce RTX 2060 Founders Edition – test karty graficznej

Dodano: 07.01.2019 15:00 | 1 odsłon | 0 komentarzy

Nvidia zaprezentowała następną kartę z układem z serii Turing, GeForce RTX 2060. To najtańsze GPU z tej rodziny obsługujące ray tracing. Czy wydajność najsłabszego rdzenia Turing będzie wystarczająca do obsługi wymagającej techniki śledzenia promieni? Czy cena i wydajność będą konkurencyjne w stosunku do serii Pascal? Na te pytania odpowie nasz test.

Źródło: https:

"Lawiny zasuwają pod górę". Wędrówki mogą być bardzo niebezpieczne

Dodano: 06.01.2019 11:32 | 1 odsłon | 0 komentarzy

W Tatrach od kilku dni nie ustają opady śniegu. Zamknięto schronisko na Hali Kondratowej, słowaccy ratownicy dla bezpieczeństwa narciarzy wywołali kontrolowaną lawinę. - Wyjście w wyższe partie gór absolutnie nie wchodzi w grę - ostrzegł ratownik TOPR.

Tagi: Śnieg, TVN, TOPR, ABS
Źródło: https:

Premier: wkrótce raport z kontroli wszystkich escape roomów w kraju

Dodano: 06.01.2019 10:46 | 2 odsłon | 0 komentarzy

Poprosiłem o szczegółowy raport z kontroli wszystkich escape roomów w całej Polsce; jest rzeczą absolutnie kluczową, żeby zweryfikować, czy przestrzegane są wszystkie przepisy - powiedział w niedzielę premier Mateusz Morawiecki.

Tagi: Premier, TVN, ABS
Źródło: https:

Starsze wiadomości »
reklama

Copyright © 2008-2019 informacje-24.pl  - wszelkie prawa zastrzeżone