wtorek, 22 stycznia 2019 r.  Imieniny: Dominiki, Mateusza, Wincentego
Wiadomości z tagiem ABS  RSS
Przemysł i budownictwo zwiastują gorsze czasy

Dodano: 22.01.2019 1:21 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Słabsze od oczekiwanych okazały się nie tylko najnowsze dane dotyczące przetwórstwa i budowlanki, ale także rynku pracy.

Źródło: https:

Tajner: Zakopane wywołuje dodatkową presję

Dodano: 20.01.2019 18:14 | 0 odsłon | 0 komentarzy


"Zakopane wywołuje u naszych zawodników dodatkową presję" - tak prezes Polskiego Związku Narciarskiego Apoloniusz Tajner tłumaczył słabsze wyniki polskich skoczków narciarskich w sobotnich i niedzielnych zawodach Pucharu Świata.

Źródło: https:

Sto lat temu zaczęli kreślić nową mapę Europy

Dodano: 18.01.2019 11:44 | 0 odsłon | 0 komentarzy

100 lat temu, 18 stycznia 1919 roku, w Paryżu rozpoczęła się konferencja pokojowa kończąca I wojnę światową. Wzięły w niej udział tylko państwa zwycięskie, Polskę reprezentowali Ignacy Jan Paderewski, Roman Dmowski i Władysław Grabski. Konferencja i podpisany na niej traktat wersalski ukształtowały mapę Europy oraz politykę jej państw na wiele następnych lat.

Tagi: TVN, ABS
Źródło: https:

Drony pomogą policji. I kierowcom...

Dodano: 17.01.2019 16:41 | 0 odsłon | 0 komentarzy


Wyposażone w kamery drony w połączeniu z odpowiednim oprogramowaniem pomogą policji drogowej w dokumentowaniu miejsc wypadków. To pozwoli znacznie ograniczyć czas dokumentacji, zmniejszyć ryzyko wtórnych wypadków i zmniejszyć czas ograniczeń w ruchu. Zapowiadają to naukowcy z Purdue University, którzy wraz z policjantami z hrabstwa Tippecanoe, przedstawili w tym tygodniu wstępne wyniki projektu pilotażowego na konferencji Transportation Research Board w Waszyngtonie.

Źródło: https:

"To, co przekazała policji matka, powinno być absolutnie wykorzystane przez Służbę Więzienną"

Dodano: 17.01.2019 15:14 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Powinno się wprowadzić przepisy w ustawie o ochronie życia psychicznego, które pozwalałyby objąć osoby, które mogą być potencjalnie niebezpieczne, nawet leczeniem przymusowym - ocenił w TVN24 doktor Jerzy Pobocha, prezes Polskiego Towarzystwa Psychiatrii Sądowej. Jego zdaniem informacje, jakie policji przekazała matka Stefana W., powinny były zostać "absolutnie wykorzystane" przez Służbę Więzienną.

Źródło: https:

Gospodarka Niemiec jest coraz słabsza

Dodano: 17.01.2019 1:21 | 1 odsłon | 0 komentarzy

Urząd statystyczny poinformował, że w IV kw. 2018 r. gospodarka prawdopodobnie nieco urosła. Sytuacja nie jest jednak dobra.

Tagi: Niemcy, ABS
Źródło: https:

O. Tasiemski o śmierci Pawła Adamowicza: Każde słowo poza milczeniem jest tutaj nieodpowiednie…

Dodano: 14.01.2019 18:02 | 1 odsłon | 0 komentarzy


Jest "świadomość tego, że ta śmierć przyszła zupełnie nieoczekiwanie, absurdalnie, z ręki człowieka chorego psychicznie, przestępcy. Coś jest takiego zupełnie absurdalnego… Oczywiście można szukać odpowiedzi ludzkich: czy tego typu imprezy powinny być lepiej zabezpieczone, czy uczyniono wszystko, żeby do tego (do tragedii) nie doszło - i to są, jak gdyby, pytania innych. My stawiamy to pytanie w kategoriach: dlaczego człowiek w pełni sił, mąż, ojciec dzieci odchodzi w sposób tak brutalny, nieoczekiwany…" - tak o śmierci prezydenta Gdańska...

Źródło: https:

"Jeżeli będziemy się z czymś ścigać, to z 40 milionami do miliarda"

Dodano: 12.01.2019 20:01 | 2 odsłon | 0 komentarzy

Od szóstej rano jesteśmy w TVN24, o 8:30 nasze pierwsze wejście w "Dzień Dobry TVN" - zapowiada szef Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy Jerzy Owsiak. - Już teraz brakuje nam 40 milionów do miliarda, sumy abstrakcyjnej - dodał.

Tagi: TVN24, TVN, Doda, ABS
Źródło: https:

Europosłanka PiS: Tym razem KE zachowała się zgodnie ze sztuką

Dodano: 11.01.2019 20:40 | 2 odsłon | 0 komentarzy

- Tym razem Komisja Europejska zachowała się zgodne ze sztuką, wskazując, że działania, które podejmujemy, są absolutnie zgodne z tym, co proponuje Unia Europejska, jeśli chodzi o zatrzymanie rozprzestrzeniania się ASF - powiedziała posłanka PiS Jadwiga Wiśniewska, komentując opinię KE w sprawie sanitarnego odstrzału dzików.

Źródło: https:

Lady Gaga przeprasza za współpracę z muzykiem R. Kelly.

Dodano: 10.01.2019 16:35 | 2 odsłon | 0 komentarzy

Znalezione obrazy dla zapytania gaga
Lady Gaga i R. Kelly stworzyli razem "Do what u want (with my body) - dali też razem niesławny już teraz występ w czasie AMA, który dzisiaj ogląda się zupełnie inaczej, niż w 2013 roku.
Kiedy światło dzienne ujrzały wyznania gwałconych i więzionych przez muzyka kobiet, Lady Gaga - wcześniej jedna z głównych obrończyń ruchu MeToo - nabrała wody w usta. Wreszcie wypowiada się na temat gwiazdy i nie są to przychylne słowa.
"Popieram te kobiety na 1000 proc., wierzę im, znam ich cierpienie i ból. Wiem, że ich głosy powinny być wysłuchane i wzięte na serio. To, co słyszę w oskarżeniach przeciwko R. Kelly'emu, jest absolutnie przerażające i nie do obrony. Sama jestem ofiarą przemocy seksualnej, zarówno piosenka jak i późniejszy występ (chodzi o "Do what u want (with my body)" - przyp.red.) powstały w ciemnym okresie mojego życia. Moją intencją było stworzenie czegoś totalnie prowokacyjnego, bo byłam wściekła i wciąż nie przepracowałam traumy, której doświadczyłam wcześniej. (...) - pisała Lady Gaga."
Chciałaby by ich wspólna piosenka została usunięta i aby nikt nie brał żadnych profitów z jej funkcjonowania.
"Chciałabym, żeby ta piosenka zniknęła z iTunes i innych platform streamingowych. Nigdy więcej nie będę współpracowala z R. Kellym - dodała Lady Gaga."Nasz komentarz w sprawie tego konfliktu jest następujący. Lady Gaga doskonale wie, że nie da się odwrócić sytuacji. Jeżeli już duże firmy zainteresowały się projektem. To jedyne co może zrobić to dochód z tej piosenki przekazać na jakiś cel. Jednak nie da się go usunąć. Z tego powodu, że nie tylko ona zarabia na tej piosence tylko szereg firm które zainwestowały w utwór.
Może być to próba zwrócenia na siebie uwagi. Możliwe że gwiazda potrzebuje rozgłosu. Jednak nie rozumiem takiego zachowania. Możliwe że chce naprawić też to że wcześniej nie ośmieliła się wypowiadać na ten temat więc teraz chce to naprawić.
Możecie zobaczyć utwór

Źródło: plotki-w-show-biznesie.blogspot.com

Starsze wiadomości »
reklama

Copyright © 2008-2019 informacje-24.pl  - wszelkie prawa zastrzeżone