sobota, 24 marca 2018 r.  Imieniny: Gabrieli, Marka, Seweryna
Wiadomości z tagiem iPhone  RSS
Przyszłe smartfony serii iPhone mogą mieć ekrany już bez wycięć

Dodano: 08.03.2018 8:16 | 1 odsłon | 0 komentarzy

Smartfony z Androidem też się zaraziły tym rozwiązaniem. Obecnie na rynku smartfonów jednym z najbardziej zauważalnych trendów jest wypełnianie przednich paneli tych urządzeń ekranami tak bardzo, jak to tylko możliwe, nawet kosztem kształtu wyświetlacza.

Źródło: https:

Asus ZenFone 5 i ZenFone 5Z - specyfikacja

Dodano: 28.02.2018 14:57 | 5 odsłon | 0 komentarzy

Takie iPhone'y X, tylko z Androidem. Asus oficjalnie zaprezentował nowe smartfony ZenFone 5 i ZenFone 5Z. Oba urządzenia przyciągają uwagę przede wszystkim wyglądem, bo sprzęt pod względem stylistycznym bardzo mocno przypomina flagową konstrukcję firmy Apple. Produkty wypadają też bardzo dobrze pod względem specyfikacji, więc na wydajność nie będzie można raczej narzekać.

Źródło: https:

Samsung ma spore nadwyżki paneli OLED z powodu słabej sprzedaży iPhone'a X

Dodano: 19.02.2018 14:30 | 3 odsłon | 0 komentarzy

Problem ma być naprawdę poważny. Informacje o słabszej niż zakładano sprzedaży iPhone’a X teoretycznie mogłyby ucieszyć władze Samsunga, ale w rzeczywistości jest zupełnie inaczej. Choć Koreańczycy konkurują na rynku z Apple, to równocześnie oba podmioty ściśle ze sobą współpracują. Samsung dostarcza swojemu partnerowi m.in. ekrany OLED wykorzystywane we wspomnianym wyżej smartfonie.

Źródło: https:

iPhone X dzwoni? Poczekaj, może się doczekasz

Dodano: 06.02.2018 8:15 | 2 odsłon | 0 komentarzy

Kolejny drogi produkt z poważną wadą. Płacąc 1000 dolarów za smartfon można spodziewać się, że z funkcją telefonu urządzenie będzie sobie radzić bez najmniejszych zająknięć. Wygląda na to, że dla iPhone'a X to może być zbyt wiele. Rosnąca liczba użytkowników tych urządzeń skarży się na to, że uniemożliwiają im szybkie odbieranie lub odrzucanie połączeń.

Tagi: iPhone, Smart
Źródło: https:

Łatka Spectre od Apple dla iPhone'ów mocno obniża wydajność? To nieprawda

Dodano: 16.01.2018 7:50 | 2 odsłon | 0 komentarzy

Straty są, ale minimalne. Po sieci krążą wieści o tym, że najnowsza aktualizacja systemu operacyjnego iOS dla iPhone'ów, wprowadzająca łatkę dla zagrożenia Spectre, znacząco obniża wydajność iPhone'ów 6 - w testach jednowątkowych aż o 41% i o niewiele mniej w wielowątkowych. Byłaby to prawdziwa tragedia, ale sęk w tym, że rozpowszechniane wyniki oparte są na zmanipulowanej metodologii.

Tagi: iPhone, Apple
Źródło: pclab.pl

TSMC przygotuje wszystkie układy A12 dla nowych iPhone'ów

Dodano: 05.01.2018 15:17 | 4 odsłon | 0 komentarzy

Jeśli to prawda, to Samsung znowu straci ogromną część rynku chipów. TSMC ma odpowiadać za wszystkie układy A12, które znajdą się w tegorocznych iPhone'ach - donosi redakcja serwisu DigiTimes. Z usług firmy w najbliższych przyszłości podobno skorzysta przeszło 40 przedsiębiorstw, wśród których znajdą się takie marki jak Qualcomm czy właśnie Apple.

Źródło: pclab.pl

Apple załata Spectre i Meltdown bez strat wydajności

Dodano: 05.01.2018 8:12 | 6 odsłon | 0 komentarzy

Użytkownicy mają być bezpieczni. Apple w najbliższych dniach zamierza wydać aktualizacje dla przeglądarki internetowej Safari na iPhone'y, iPady oraz komputery Mac, po tym jak ujawniono poważny błąd sprzętowy w procesorach. Mowa o Meltdown i Spectre. Pierwszy z nich dotyczy wyłącznie procesorów Intela, został już przez firmę załatany, a drugi niemal wszystkich procesorów na rynku.

Źródło: pclab.pl

Qualcomm pozywa tajwańskich producentów sprzętu Apple'a

Dodano: 17.05.2017 19:05 | 15 odsłon | 0 komentarzy

Uderzenie w partnerów przedsiębiorstwa Tima Cooka. O tym, że Qualcomm ma obecnie spore problemy wiadomo doskonale, ale podmiot nie zamierza czekać bezczynnie i także postanowił walczyć. Tym razem sprawa wydaje się być o tyle interesująca, że choć dotyczy produktów Apple’a, to nie ta amerykańska firma będzie tutaj stroną. Qualcomm postanowił uderzyć w podmioty, które odpowiadają za produkcję iPhone’ów i iPadów.

Źródło: pclab.pl

Apple wprowadza do sprzedaży w Europie iPhone’a 6 z 32 GB pamięci wewnętrznej

Dodano: 07.05.2017 20:03 | 14 odsłon | 0 komentarzy

Dobra informacja dla wszystkich chcących kupić smartfona od Apple w rozsądnej cenie. Firma rozpoczęła właśnie wprowadzanie do Europy swojego iPhone’a 6 w wariancie 32 GB. Na początek będzie dostępny w Danii, Niemczech, Hiszpanii oraz we Włoszech.

Źródło: pclab.pl

Qualcomm: Apple wprowadza klientów w błąd celowo zaniżając wydajność naszych modemów w iPhone 7

Dodano: 13.04.2017 12:34 | 23 odsłon | 0 komentarzy

Producent chipów przechodzi do kontrofensywy. Nie tak dawno Apple pozwało Qualcomma za zawyżanie opłat licencyjnych. Firma z Cupertino domaga się z tego tytułu 1 mld dolarów odszkodowania. Teraz Qualcomm postanowił odpowiedzieć własnym pozwem, w którym zarzuca swojemu partnerowi biznesowemu działanie w złej wierze i wprowadzanie klientów w błąd.

Źródło: pclab.pl

Starsze wiadomości »
reklama

Copyright © 2008-2018 informacje-24.pl  - wszelkie prawa zastrzeżone