środa, 21 marca 2018 r.  Imieniny: Benedykta, Lubomiry, Lubomira
Wiadomości z tagiem Zofia Romaszewska  RSS
"Premier uważał, tylko nie zauważył, co powiedział"

Dodano: 19.02.2018 11:55 | 1 odsłon | 0 komentarzy

Jesteśmy centralnym chłopcem do bicia. Trzeba uważać na każde słowa. Premier pewno uważał, tylko nie zauważył dokładnie, co powiedział - stwierdziła w RMF FM Zofia Romaszewska, doradczyni prezydenta.

Źródło: www.rp.pl

Gościem Porannej rozmowy w RMF FM będzie Zofia Romaszewska

Dodano: 18.02.2018 19:19 | 1 odsłon | 0 komentarzy


Gościem Porannej rozmowy w RMF FM będzie Zofia Romaszewska. Doradczynię prezydenta będziemy pytać o jej słowa o ustawie o IPN – zarzewiu dyplomatycznego konfliktu Polski i Izraela. Jak oceniła współpracowniczka głowy państwa, regulacje są "idiotyczne". Dlaczego w tej sytuacji Andrzej Duda zdecydował się podpisać ustawę? Jakie będą kolejne kroki pałacu w tej sprawie?

Źródło: www.rmf24.pl

Zofia Romaszewska: ustawa o IPN jest idiotyczna

Dodano: 16.02.2018 0:20 | 1 odsłon | 0 komentarzy

- Ustawa zostanie prawdopodobnie zmieniona. Tak sądzę, przecież ona jest idiotyczna. Tak wyglądać nie może - powiedziała w czwartek Zofia Romaszewska, doradczyni do spraw społecznych prezydenta Andrzeja Dudy.

Źródło: https:

Obchody PiS upamiętniające ofiary stanu wojennego. "Pamięć o tym wydarzeniu musi trwać w narodzie"

Dodano: 14.12.2016 6:15 | 33 odsłon | 0 komentarzy


Częścią zwycięstwa będzie moralne, a w niektórych wypadkach także karne rozliczenie tych, którzy kiedyś dopuszczali się zbrodni na Polakach - mówił na zorganizowanych przez PiS obchodach upamiętniających ofiary stanu wojennego prezes partii Jarosław Kaczyński. Na manifestacji na placu Trzech Krzyży była obecna premier Beata Szydło i ministrowie jej rządu oraz marszałkowie Sejmu i Senatu. W uroczystości wzięli udział też odznaczeni Orderem Orła Białego Andrzej Gwiazda, Bogusław Nizieński i Zofia Romaszewska.

Wspólnie walczyli o wolną Polskę. Dzisiaj dzieli ich wizja wolności

Dodano: 13.12.2016 6:17 | 30 odsłon | 0 komentarzy

Dwie wizje Polski i dwie strony barykady, która coraz bardziej dzieli też ludzi kiedyś razem walczących o wolność kraju - m.in. wolność słowa i wolność do demonstracji. Byli opozycjoniści Ludwika i Henryk Wujcowie oraz Zofia Romaszewska - w komunizmie ich rodziny połączyła przyjaźń, wspólna walka i jedno marzenie o wolnej Polsce. Po 35 latach tą wolność widzą jednak inaczej - tak bardzo inaczej, że - jak sami przyznają - nie mają już nawet o czym rozmawiać. To osobista historia, która może być symbolem podzielonej dziś Polski. Materiał programu "Czarno na białym" TVN24.

Źródło: www.tvn24.pl

reklama

Copyright © 2008-2018 informacje-24.pl  - wszelkie prawa zastrzeżone