środa, 22 sierpnia 2018 r.  Imieniny: Cezarego, Marii, Zygfryda
Wiadomości z tagiem Zambia  RSS
Ursusem do Zambii za rządowy kredyt. Czy spółka wyjdzie z kłopotów dzięki Afryce?

Dodano: 03.08.2018 1:21 | 4 odsłon | 0 komentarzy

Dzięki pomocy rozwojowej Polski dla państw afrykańskich spółka mogłaby tam sprzedawać swoje produkty i wyjść z kłopotów.

Źródło: biznes.gazetaprawna.pl

Widzisz tu jakiegoś ptaka? Nie? No widzisz...

Dodano: 01.08.2017 19:51 | 33 odsłon | 0 komentarzy


Ptaki wykorzystujące do ochrony maskujące upierzenie potrafią zaskakująco indywidualnie dopasowywać miejsce gniazdowania do barwy i wzoru swoich własnych piór - przekonują na łamach czasopisma "Nature Ecology and Evolution" naukowcy z Uniwersytetów w Exeter i Cambridge. Wyniki badań prowadzonych na terenie Zambii wskazują, że gniazdujące na ziemi gatunki, jak lelek, siewka, czy rączak dokładnie wiedzą, jak wyglądają i dzięki temu potrafią niemal idealnie wybrać miejsce, które zapewni im najlepszy kamuflaż.

Źródło: www.rmf24.pl

Zarajczyk o Ursusie: Mamy ambicje zbudowania producenta o zasięgu światowym

Dodano: 03.04.2017 18:26 | 21 odsłon | 0 komentarzy


Jeżeli chcemy gospodarczo podbić świat, to młodzi ludzie muszą wyjeżdżać do egzotycznych krajów. A z drugiej strony musimy na polskie uczelnie ściągać jak najwięcej obcokrajowców z dalekich państw. To najlepszy sposób na ułatwienie naszym firmom ekspansji handlowej. Tak w rozmowie z RMF FM mówi Karol Zarajczyk, prezes Ursusa. Ten znany producent ciągników ma już zamówienia między innymi z Algierii, Namibii, Zambii.

Tagi: LG, USA, Leki, RMF FM, Zambia
Źródło: www.rmf24.pl

Zambijscy policjanci z zakazem ślubów z obcokrajowcami

Dodano: 24.01.2017 10:52 | 26 odsłon | 0 komentarzy

Funkcjonariusze policji w Zambii otrzymali zakaz brania ślubów z obcokrajowcami, wynika z oświadczenia inspektora generalnego policji Kakomy Kanganji, cytowanego przez BBC. Ci, którzy już poślubili obcokrajowców, otrzymali tydzień na zgłoszenie tego faktu służbom.

Źródło: www.tvn24.pl

reklama

Copyright © 2008-2018 informacje-24.pl  - wszelkie prawa zastrzeżone