niedziela, 18 marca 2018 r.  Imieniny: Edwarda, Narcyza, Zbysława
Wiadomości z tagiem Władimir Putin  RSS
Chodorkowski: Nikt nie wie, dokąd Putin zaprowadzi Rosję

Dodano: 17.03.2018 20:40 | 0 odsłon | 0 komentarzy


Nikt nie wie, dokąd po niedzielnych wyborach prezydenckich Władimir Putin zaprowadzi Rosję - powiedział w wywiadzie dla rosyjskiej redakcji "Deutsche Welle" wspierający opozycję Michaił Chodorkowski. Według niego Putin chciałby, żeby to była jego ostatnia kadencja.

Źródło: www.rmf24.pl

Johnson: niezmiernie prawdopodobne, że to sam Putin zdecydował o ataku na Skripala

Dodano: 16.03.2018 15:07 | 1 odsłon | 0 komentarzy

Szef MSZ Wielkiej Brytanii Boris Johnson wyraźnie zasugerował w piątek, że za zleceniem ataku na Siergieja Skripala stał sam prezydent Rosji Władimir Putin. - Sądzimy, że to niezmiernie prawdopodobne, że to była jego decyzja, by użyć środka paraliżującego na ulicach Wielkiej Brytanii - powiedział Johnson.

Źródło: https:

Przy urnach wygra putinomika. Czy obecny prezydent może być pewny reelekcji?

Dodano: 16.03.2018 1:23 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Po niedzielnej elekcji Władimir Putin będzie najdłużej panującym przywódcą Rosji od czasów Józefa Stalina. Dla Rosjan jest symbolem małej stabilizacji. Niezależnie od sankcji.

Źródło: www.gazetaprawna.pl

O wizycie niemieckiej kanclerz i wyborach w Rosji w Porannej rozmowie w RMF FM

Dodano: 15.03.2018 20:20 | 1 odsłon | 0 komentarzy


​Gościem Porannej rozmowy w RMF FM będzie Marek Jurek. Z posłem do Parlamentu Europejskiego porozmawiamy o wydarzeniach europejskich - prawdopodobnej wizycie kanclerz Niemiec Angeli Merkel w Warszawie w poniedziałek, jak również o zbliżającymi się wyborami prezydenckimi w Rosji. Władimir Putin ma zamiar wygrać je już w pierwszej turze i rozpocząć swoją czwartą kadencję w roli głowy państwa. Jego wysokie poparcie może jednak zostać nadwątlone przez ingerencję rosyjskich służb specjalnych, które - zdaniem Londynu - najprawdopodobniej stały za...

Źródło: www.rmf24.pl

Putin o aneksji Krymu: Sprawiedliwość dziejowa. Prawdziwa demokracja

Dodano: 14.03.2018 21:45 | 2 odsłon | 0 komentarzy


"Dzięki waszej decyzji przywróciliście sprawiedliwość dziejową, która została pogwałcona w czasach radzieckich, gdyż Krym oderwano od Rosji” – powiedział prezydent Rosji Władimir Putin na spotkaniu w Sewastopolu ze swoimi zwolennikami. „Pokazaliście całemu światu, że jest to prawdziwa, a nie fałszywa demokracja. Poszliście na referendum, podjęliście decyzję i głosowaliście na przyszłość swoją i waszych dzieci" – podkreślił.

Putin chciał, by zestrzelono samolot pasażerski, na którego pokładzie miała być bomba

Dodano: 11.03.2018 22:44 | 0 odsłon | 0 komentarzy


Prezydent Rosji Władimir Putin w 2014 r. tuż przed ceremonią otwarcia igrzysk olimpijskich w Soczi wydał rozkaz zestrzelenia samolotu pasażerskiego, "na którego pokładzie, według wstępnych doniesień, znajdowała się bomba". Tak wynika z filmu dokumentalnego "Putin", dostępnego od niedzieli na rosyjskich portalach społecznościowych. Rzecznik Kremla Dmitrij Pieskow potwierdził, że przedstawione w trwającym ponad dwie godziny filmie zdarzenia miały miejsce w rzeczywistości.

Źródło: www.rmf24.pl

Premier zapowiedział "odchudzenie" rządu. Którzy wiceministrowie stracą posady?

Dodano: 11.03.2018 15:00 | 1 odsłon | 0 komentarzy


​Jerozolima, Bruksela i Moskwa. Tam będziemy na pewno zaglądać w najbliższych dniach. Nowy tydzień znów przyniesie pytania o relacje Polska - Izrael. Będzie też polski głos w Unii Europejskiej. I wreszcie - głosowanie w Rosji... Władimir Putin nie zamierza tam oddawać prezydenckiego fotela.

Źródło: www.rmf24.pl

Putin o biznesmenie związanym z "fabryką trolli": Nie uważam go za przyjaciela

Dodano: 10.03.2018 18:50 | 1 odsłon | 0 komentarzy


Władimir Putin w wywiadzie dla amerykańskiej telewizji NBC powiedział, że nie uważa za swojego przyjaciela biznesmena Jewgienija Prigożyna, wiązanego przez media m.in. z rosyjską firmą najemniczą (tzw. grupą Wagnera) i "fabryką trolli" z Petersburga. "Znam tę osobę, ale nie uważam go za swojego przyjaciela" - powiedział prezydent Rosji. Putin przekonywał, że Prigożyn jest biznesmenem, a nie urzędnikiem państwowym, dlatego nie może otrzymywać z Kremla żadnych bezpośrednich poleceń.

Putin piłkę kopie. Rosjanie zaczęli odliczanie

Dodano: 06.03.2018 21:17 | 5 odsłon | 0 komentarzy

We wtorek, sto dni przed mundialem w Rosji, FIFA opublikowała klip, w którym z piłką pojawia się - obok gwiazd futbolu - prezydent Władimir Putin. Odliczanie rozpoczęło się też we wszystkich rosyjskich miastach. W Soczi piłką bawiły się delfiny.

Źródło: https:

Putin dziękował FSB. "Udało się zapewnić skuteczną osłonę wielkich projektów"

Dodano: 05.03.2018 16:17 | 3 odsłon | 0 komentarzy

Prezydent Rosji Władimir Putin w poniedziałek podczas narady w Federalnej Służbie Bezpieczeństwa (FSB) podziękował służbom za to, że udało się utrzymać w tajemnicy prace Rosji nad nowym uzbrojeniem. Putin mówił o tej broni w zeszłotygodniowym orędziu do parlamentu.

Źródło: https:

Starsze wiadomości »
reklama

Copyright © 2008-2018 informacje-24.pl  - wszelkie prawa zastrzeżone