niedziela, 18 marca 2018 r.  Imieniny: Edwarda, Narcyza, Zbysława
Wiadomości z tagiem TVN24  RSS
"Jest bardzo ciężko" kontra "no trudno, trzeba żyć". Polaków opinie o pogodzie

Dodano: 16.03.2018 21:09 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Zimowa aura wkroczyła do Polski z przytupem. W wielu regionach od wczesnego popołudnia sypał śnieg, miejscami dość intensywnie. O zdanie na temat sytuacji pogodowej reporterzy TVN24 pytali mieszkańców miast, w których zrobiło się biało.

Tagi: Śnieg, TVN24, TVN
Źródło: tvnmeteo.tvn24.pl

Miller o zabójstwie Jaroszewiczów: wyobraźnia podsuwa rozmaite ekscytujące wątki

Dodano: 16.03.2018 21:00 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Cieszę się, że są nowe ślady, nowe wątki w sprawie morderstwa rodziny Jaroszewiczów. Być może z tego coś prawdziwego się ujawni - komentował Leszek Miller w "Piaskiem po oczach" w TVN24. Były premier i były szef SLD wspominał, że Piotr Jaroszewicz był "wielką postacią", gdy on sam zaczynał karierę polityczną.

Źródło: https:

"W spółkach strategicznych mogą być politycy, nawet powinni"

Dodano: 16.03.2018 20:16 | 0 odsłon | 0 komentarzy

To jest po prostu nieprzyzwoite - komentował poseł PSL Piotr Zgorzelski w programie "Tak jest" w TVN24. Odniósł się w ten sposób do informacji o zarobkach osób związanych z PiS i zajmujących wysokie stanowiska w PZU. - W spółkach strategicznych mogą być politycy, nawet powinni - odpowiadał na to Sylwester Chruszcz z koła poselskiego Wolni i Solidarni.

Źródło: https:

"Mogli pójść na całość i wybrać Kaczyńskiego, żeby zwołał posiedzenie KRS"

Dodano: 16.03.2018 20:05 | 0 odsłon | 0 komentarzy

- Co ma Trybunał Konstytucyjny wspólnego z KRS-em? Tyle, ile partia PiS - mówił w "Faktach po Faktach" w TVN24 były premier Kazimierz Marcinkiewicz, komentując projekt nowelizacji ustawy o KRS. Zapowiadana zmiana w prawie przewiduje, że pierwsze posiedzenie Krajowej Rady Sądownictwa po zwolnieniu stanowiska przewodniczącego Rady zwoła prezes Trybunału Konstytucyjnego. - Dlaczego nie prezes partii? Uważam, że tu już mogli pójść na całość - dodał.

Poseł PSL: Polityk w Orlenie zarabiał 11 tys. zł dziennie

Dodano: 16.03.2018 17:19 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Ta lista jest dłuższa - Wojciech Jasiński jako prezes Orlenu zarobił 300 tysięcy miesięcznie, czyli 11 tysięcy dziennie - mówił w TVN24 poseł PSL Piotr Zgorzelski.

Tagi: TVN24, TVN, PSL
Źródło: www.rp.pl

"Ludzie wyrzucani jak z katapulty". Horror na stoku w Gruzji

Dodano: 16.03.2018 16:51 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Ludzie ratowali się, skacząc z wyciągu. Ci, którzy nie zeskoczyli, byli wyrzucani na stacji początkowej jak z katapulty - tak na antenie TVN24 świadkowie relacjonowali awarię wyciągu narciarskiego w Gruzji. W kurorcie Gudauri w piątek instalacja odmówiła posłuszeństwa. Co najmniej kilka osób zostało rannych.

Tagi: TVN24, TVN
Źródło: https:

"Myślałem, że już nie wyjdę. Myślałem, że mnie zabiją w kryminale"

Dodano: 15.03.2018 21:28 | 1 odsłon | 0 komentarzy

Opowiada, że w celi był bity i maltretowany przez innych więźniów, bo osadzeni z "takimi paragrafami" jak on "nie mają życia". Tomasz Komenda odsiedział 18 lat z 25-letniego wyroku za gwałt i zabójstwo 15-latki. Wyszedł na wolność, bo według prokuratury jest niewinny. - Najbardziej się cieszę z tego, że po 18 latach mogę przytulić osobę, którą bardzo kocham - powiedział o mamie w rozmowie z reporterem magazynów "Uwaga!" TVN i "Superwizjer", Grzegorzem Głuszakiem.

Tagi: TVN24, TVN
Źródło: https:

"Polska i Stany Zjednoczone chcą być jeszcze bliżej". Na studentów czekają staże w USA

Dodano: 15.03.2018 19:17 | 2 odsłon | 0 komentarzy

Wyjazdy pozwalają ludziom zdobywać pogłębioną wiedzę na temat naszych krajów i sprawiają, że się zbliżamy - przekonywał w rozmowie z TVN24 o relacjach polsko-amerykańskich ambasador Stanów Zjednoczonych. Paul Jones odniósł się w ten sposób do działań organizacji Transatlantic Future Leaders Forum, która oferuje polskim studentom wyjazdy i staże w biurach przedstawicieli władzy ustawodawczej w Waszyngtonie. Termin zgłoszeń do kolejnej edycji mija w czwartek.

Źródło: https:

Narodowy czempionat przeniesiony do Warszawy. "To smutny dzień dla janowskiej stadniny"

Dodano: 15.03.2018 17:18 | 1 odsłon | 0 komentarzy

Narodowy Pokaz Koni Arabskich Czystej Krwi odbędzie się na Torze Wyścigów Konnych na Służewcu w Warszawie - poinformował Krajowy Ośrodek Wsparcia Rolnictwa (KOWR). Decyzja o przeniesieniu czempionatu z Janowa Podlaskiego do stolicy nie podoba się staroście bialskemu Mariuszowi Filipiukowi. - Będziemy walczyć o to, aby te wydarzenia zostały w Janowie - podkreśla w rozmowie z TVN24 starosta i zapowiada interwencję w sprawie pokazu u prezydenta i premiera.

Źródło: tvn24bis.pl

Starsze wiadomości »
reklama

Copyright © 2008-2018 informacje-24.pl  - wszelkie prawa zastrzeżone