poniedziałek, 16 lipca 2018 r.  Imieniny: Eustachego, Mariki, Mirelli
Wiadomości z tagiem Steam  RSS
Pościg jak z filmu. Złodziej wyskoczył z samochodu w trakcie ucieczki

Dodano: 14.07.2018 18:33 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Filmowy pościg w pobliżu Atlanty w amerykańskim stanie Georgia. Mężczyzna najpierw okradł sklep, następnie wskoczył do samochodu i zaczął uciekać. Kiedy zauważył, że dogania go policja, wyskoczył zza kółka rozpędzonego auta, próbując pieszo wymknąć się. Samochód przez chwilę toczył się bez kierowcy, po czym zjechał na przeciwległy pas ruchu i wpadł na pobocze. Zdarzenie nagrała kamera z policyjnego samochodu. Nikt nie został ranny. Złodzieja zatrzymano kilkadziesiąt metrów dalej. Z porzuconego pojazdu odzyskano skradzione ze sklepu przedmioty, wśród nich alkohol, kilka steków i hot-dogi.

Źródło: https:

Tencent zamierza rywalizować ze Steamem na rynkach zachodnich

Dodano: 11.07.2018 16:07 | 1 odsłon | 0 komentarzy

Szykuje się potężna konkurencja dla platformy Valve. Tencent, chiński gigant rynku gier, zamierza wprowadzić swój sklep WeGame na rynki zachodnie. Będzie to bezpośrednia odpowiedź na poczynania właścicieli Steama, którzy ogłosili oficjalne wprowadzenie swojej platformy na rynek chiński, zdominowany właśnie przez firmę Tencent.

Tagi: Steam
Źródło: https:

Steam przedstawia bestsellery pierwszej połowy 2018 roku

Dodano: 06.07.2018 23:07 | 1 odsłon | 0 komentarzy

Wielkich zaskoczeń nie ma. Letnia wyprzedaż na Steamie już za nami, ale to nie koniec atrakcji, jakie przygotowało dla graczy Valve. Właściciel najsłynniejszej pecetowej platformy gier udostępnił zestawienie najlepiej sprzedających się tytułów pierwszej połowy 2018 roku. W rankingu oczywiście pojawiają się nowości, ale dominują produkcje, które są na rynku już od dłuższego czasu.

Tagi: Steam
Źródło: https:

"Sytuacja sądownictwa w Polsce jest coraz gorsza". Goście z zagranicy u Gersdorf

Dodano: 06.07.2018 17:51 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Jesteśmy dzisiaj w Polsce, aby okazać moralne wsparcie polskim sędziom - powiedział w piątek prezes Sądu Najwyższego Holandii Maarten Feteris po spotkaniu z profesor Małgorzatą Gersdorf. Według niego sytuacja sądownictwa w Polsce od zeszłego roku pogorszyła się. Zaniepokojenie stanem niezależności wymiaru sprawiedliwości w Polsce wyraził również prezydent Europejskiej Sieci Rad Sądownictwa Kees Sterk.

Źródło: https:

Valve tworzy własną odpowiedź na narzędzie Steam Spy

Dodano: 02.07.2018 18:10 | 2 odsłon | 0 komentarzy

Deweloperzy otrzymają w końcu odpowiednie narzędzia. Zmiany związane z RODO spowodowały problemy z działaniem platformy Steam Spy. Część z nich została już naprawiona, choć ilość dostępnych danych oferowanych przez portal jest teraz dużo bardziej ograniczona niż kiedyś. Nie dziwi więc, że twórcy gier szukają alternatywnych rozwiązań. Wygląda na to, że Valve wyciągnie do nich swoją pomocną dłoń.

Źródło: https:

Sędzia o ławnikach: to się nie może dobrze skończyć

Dodano: 29.06.2018 17:17 | 2 odsłon | 0 komentarzy

Na całym świecie ławnicy są na tym etapie postępowania, w którym ustala się fakty, czyli w postępowaniu przed sądem I instancji. Nam zafundowano ławników, którzy mają orzekać w Sądzie Najwyższym, w Izbie Dyscyplinarnej - mówił w TVN24 rzecznik Stowarzyszenia Sędziów Polskich "Iustitia" sędzia Bartłomiej Przymusiński. - To jest tak, jakby za stery samolotu pasażerskiego wstawiać osobę, która ma prawo jazdy. To nie może się, niestety, dobrze skończyć - dodał.

Źródło: https:

“Załamanie pogody nie potrwa długo” – dlaczego nie ma się z czego cieszyć?

Dodano: 26.06.2018 12:41 | 6 odsłon | 0 komentarzy

W ubiegłym tygodniu pojechaliśmy z Warszawy do Poznania i z powrotem. Po drodze widzieliśmy tylko step, wysuszony na pieprz. „Dobra pogoda wróci lada dzień” – pocieszają zaniepokojonych wczasowiczów stacje telewizyjne. Tylko, że nie ma się z czego cieszyć. Potwierdzają to specjaliści, z którymi rozmawiałam. Wpisałam w Google’u hasło „susza w Polsce”, mając na myśli 2015 [...]

Źródło: https:

Ruszyła Steam Summer Sale

Dodano: 22.06.2018 3:31 | 2 odsłon | 0 komentarzy

Letnia wyprzedaż gier. Ruszyła kolejna, letnia wyprzedaż gier na platformie Steam. W tegorocznej Summer Sale jak zwykle przeróżne gry można nabyć w obniżonych cenach. Najwyższa skala obniżki to 85%.

Tagi: Steam
Źródło: https:

Nie żyje książę Karol Stefan Habsburg

Dodano: 20.06.2018 21:40 | 3 odsłon | 0 komentarzy


Książę Karol Stefan Habsburg, syn ostatnich właścicieli dóbr żywieckich, honorowy obywatel miasta Żywca, zmarł w środę po południu w Sztokholmie – poinformował burmistrz Żywca Antoni Szlagor. Miał 96 lat.

Źródło: www.rmf24.pl

Valve pozwala sprawdzić, ile pieniędzy wydaliśmy na gry kupione bezpośrednio na Steamie

Dodano: 20.06.2018 20:36 | 1 odsłon | 0 komentarzy

W końcu można się pochwalić. Wielu pecetowych graczy od lat powiększa swoją bibliotekę tytułów dostępnych na Steamie. Część z nich zapewne zastanawiało się, ile wydało już na gry kupione na platformie Valve, a teraz mogą to w końcu sprawdzić. Funkcja została wprowadzona w ramach systemu zabezpieczeń, który działa już zresztą od dość dawna.

Tagi: Steam, Pochwa
Źródło: https:

Starsze wiadomości »
reklama

Copyright © 2008-2018 informacje-24.pl  - wszelkie prawa zastrzeżone