niedziela, 25 lutego 2018 r.  Imieniny: Almy, Cezarego, Jarosława
Wiadomości z tagiem Spotify  RSS
Spotify ma już 70 mln płatnych kont

Dodano: 05.01.2018 13:16 | 2 odsłon | 0 komentarzy

Szwedzka firma ma powód do dumy. Spotify, niezwykle popularna usługa do streamowania muzyki, ma już 70 mln użytkowników, którzy płacą za subskrypcję. To świetny wynik. Tak duża liczba kont premium oznacza, że platforma nie tylko cieszy się ogromnym zainteresowaniem, ale i, jeśli chodzi o osoby opłacające abonament, ciągle rośnie.

Za chwilę miała spotkać się z mamą. Nie zdążyła. 11-latka zginęła w zamachu

Dodano: 10.04.2017 18:01 | 26 odsłon | 0 komentarzy


W samo południe Szwedzi w całym kraju minutą ciszą uczcili pamięć ofiar piątkowego zamachu w centrum Sztokholmu. 39-latek z Uzbekistanu kradzioną ciężarówką wjechał w tłum na ulicy Drottninggatan. Zginęły cztery osoby: turystka z Belgii, Brytyjczyk pracujący w Spotify i dwie Szwedki. Jedną z nich była 11-letnia dziewczynka. Rannych zostało 14 osób, 9 z nich nadal przebywa w szpitalach.

Tagi: LG, PIT, Spotify
Źródło: www.rmf24.pl

Spotify opóźni premiery albumów dla osób, które nie płacą abonamentu

Dodano: 05.04.2017 18:52 | 30 odsłon | 0 komentarzy

Zła wiadomość dla sporej części użytkowników Spotify. Serwis poinformował właśnie, że wprowadzi kolejne ograniczenie dla osób, które nie opłacają abonamentu. Zgodnie z nowymi zasadami tacy klienci będą musieli poczekać nawet dwa tygodnie na premiery nowych albumów muzycznych.

Źródło: pclab.pl

Spotify chce opóźniać premiery albumów dla osób, które nie wykupiły płatnej subskrypcji

Dodano: 17.03.2017 20:08 | 31 odsłon | 0 komentarzy

Spotify przygotowuje niemiłą niespodziankę dla osób, które nie opłacają abonamentu. Firma chce bowiem, żeby tacy użytkownicy musieli dłużej czekać na premiery nowych albumów muzycznych. Utwory w pierwszej kolejności mają trafiać do klientów z kontami Premium.

Źródło: pclab.pl

Spotify ma już 50 mln subskrybentów

Dodano: 03.03.2017 18:01 | 37 odsłon | 0 komentarzy

Żadna inna usługa streamingu audio nie może się pochwalić takim wynikiem. Spotify pochwaliło się właśnie liczbą subskrybentów opłacających abonament za strumieniowanie muzyki. Okazuje się, że jest ich już ponad 50 mln, czyli ponad dwukrotnie więcej niż miał w grudniu największy konkurent szwedzkiej firmy – Apple Music. Co więcej, zapowiada się na to, że liczba abonentów będzie nadal rosnąć.

Źródło: pclab.pl

Niezwykłe rekrutacje – ogłoszenie na playliście Spotify

Dodano: 19.01.2017 15:17 | 124 odsłon | 0 komentarzy


Pracę marzeń możecie znaleźć naprawdę wszędzie – również w miejscach, w których byście się tego nie spodziewali. A wszystko dlatego, że rekruterzy muszą się prześcigać w tym, by znaleźć odpowiednich kandydatów, ich podaż jest bowiem za mała. Jeden z kreatywnych rekruterów postanowił ogłoszenie o pracę umieścić na playliście Spotyfiy, wiedząc, że programiści lubią sobie w [...]

Źródło: weblog.infopraca.pl

Spotify rezygnuje z przejęcia SoundCloud

Dodano: 09.12.2016 17:21 | 41 odsłon | 0 komentarzy

Transakcja mogłaby negatywnie wpłynąć na pierwszą ofertę publiczną szwedzkiej firmy. Wygląda na to, że z negocjacji pomiędzy Spotify i SoundCloud kolejny raz nic nie wyszło. Szwedzi doszli do wniosku, że wydanie dużych pieniędzy na konkurencyjną usługę nie jest najlepszym pomysłem przed wejściem na giełdę. Tym bardziej, że Spotify ma inne, nierozwiązane jeszcze problemy.

Tagi: Firmy, Spotify
Źródło: pclab.pl

Opinia Deloitte o piątkowym ataku na serwisy Amazon, Spotify czy Netflix

Dodano: 24.10.2016 11:38 | 93 odsłon | 0 komentarzy

W piątek, 21 października br., część serwisów takich jak Amazon, Spotify czy Netflix była niedostępna dla użytkowników. Z relacji internetowych wynika, że prawdopodobną przyczyną były m.in. ataki DDOS (ataki powodujące niedostępność usługi lub zasobu) na usługę DNS świadczoną dla powyższych podmiotów przez firmę Dyn. Na tę chwilę nikt nie przyznał się do piątkowego ataku.

Źródło: di.com.pl

reklama

Copyright © 2008-2018 informacje-24.pl  - wszelkie prawa zastrzeżone