wtorek, 16 stycznia 2018 r.  Imieniny: Mascelego, Walerii, Włodzimierza
Wiadomości z tagiem Smart  RSS
HTC przeprasza za problemy z aktualizacją flagowego smartfona U11 do Androida Oreo

Dodano: 07.01.2018 21:32 | 1 odsłon | 0 komentarzy

Posiadacze flagowego modelu Tajwańczyków mają prawo czuć się rozczarowani. HTC za pośrednictwem serwisu Twitter przeprosiło właśnie swoich klientów za zamieszczanie związane z aktualizacją systemu w high-endowym smartfonie U11. Użytkownicy tego urządzenia już od kilku dobrych miesięcy czekają na update do Androida Oreo.

Źródło: pclab.pl

Oculus Go w wersji z 32 i 64 GB pamięci na dane

Dodano: 07.01.2018 17:25 | 3 odsłon | 0 komentarzy

Autonomiczny headset niedługo trafi na rynek. W październiku zeszłego roku firma Oculus w końcu zapowiedziała gogle VR, które do pracy nie będą wymagać ani sparowania ze smartfonem, ani połączenia z komputerem. Później temat urządzenia nieco przycichł, ale teraz wiemy, że jego sklepowa premiera zbliża się wielkimi krokami. Sprzęt pojawił się bowiem właśnie w bazie danych FCC.

Tagi: Premier, Smart
Źródło: pclab.pl

Samsung Exynos 9810 - specyfikacja układu

Dodano: 04.01.2018 20:07 | 3 odsłon | 0 komentarzy

Samsung stawia na sztuczną inteligencję. Południowokoreańska firma oficjalnie ujawniła dzisiaj swój nowych SoC Exynos 9810. Chip wykonany w procesie technologicznym 10 nm drugiej generacji kierowany jest nie tylko do smartfonów, ale też innych urządzeń z segmentu sprzętu samochodowego i autonomicznych pojazdów. Firma zapewnia, że przygotowała naprawdę potężną jednostkę, przewyższającą pod właściwie wszystkimi względami swojego poprzednika.

Źródło: pclab.pl

Najlepsze aplikacje pogodowe na smartfony – wybór Crazy Nauki

Dodano: 23.07.2017 21:17 | 14 odsłon | 0 komentarzy

Te aplikacje pomagają nam planować wakacyjne wyjazdy i nocne obserwacje nieba. Ostrzegają nas przed burzami, zamieniają smartfon w podręczną stację meteo. Trochę trudno nam już sobie wyobrazić, jak kiedyś radziliśmy sobie bez nich. Całkowicie subiektywny i w pełni sprawdzony - oto zestaw przetestowanych przez lata aplikacji pogodowych, którymi się z Wami dzielimy. Co prawda każdy [...]

Źródło: https:

Zupełnie nowy rodzaj matrycy może odmienić aparaty w naszych smartfonach. Zobaczą wszystko: UV, IR i pasmo widzialne

Dodano: 18.06.2017 20:11 | 20 odsłon | 0 komentarzy

Powstała nowa, TANIA technologia, dzięki której twój smartfon będzie mógł widzieć w ciemności czy... zdalnie badać świeżość owoców. Naukowcy z barcelońskiego Instytutu Fotoniki (ICFO) stworzyli sensor CMOS (od ang. complementary metal–oxide–semiconductor), który jako pierwszy na świecie potrafi równocześnie rejestrować promieniowanie ultrafioletowe, podczerwone i widzialne. Stało się to możliwe dzięki zastosowaniu w jego produkcji grafenu i [...]

Źródło: https:

Za co kochamy smartfony? Nie są już dla nas martwymi przedmiotami

Dodano: 18.06.2017 10:37 | 32 odsłon | 0 komentarzy


Smartfony są dla nas czymś więcej, niż przedmiotem użytkowym, ale choć kochamy je i przywiązujemy się do nich, przy pierwszej okazji zamieniamy je na nowe. To pewien paradoks – mówi RMF FM Mark Miodownik z University College London. Naukowiec, pisarz, popularyzator nauki, zajmujący się między innymi związkami między inżynierią materiałową a sztuką i humanistyką podkreśla, że smartfon to przedstawiciel nowej klasy przedmiotów, których w naszym otoczeniu będzie coraz więcej. Nie jest to jeszcze żywy obiekt, ale nie jest też całkowicie martwy,...

Źródło: www.rmf24.pl

Znamy europejskie ceny smartfona Honor 9

Dodano: 17.06.2017 23:26 | 26 odsłon | 0 komentarzy

Bardzo przystępna cena. Huawei niebawem rozpocznie sprzedaż swojego nowego flagowca z serii Honor na naszym kontynencie. Jako pierwsi dostęp do niego otrzymają Finowie, którzy model Honor 9 mogą już zamawiać w przedsprzedaży.

Tagi: Huawei, Rzym, Smart
Źródło: pclab.pl

Huawei Honor 9 oficjalnie zaprezentowany

Dodano: 13.06.2017 18:02 | 24 odsłon | 0 komentarzy

Niska cena i bardzo dobre podzespoły. Huawei zapowiedziało właśnie nowego, flagowego smartfona z linii Honor. Honor 9 pod względem specyfikacji technicznej oferuje praktycznie to samo, co high-endowy Huawei P10, ale jest od niego jednocześnie dużo tańszy.

Tagi: Huawei, Smart
Źródło: pclab.pl

Huawei Honor 9 oficjalnie zaprezentowany

Dodano: 13.06.2017 13:08 | 1 odsłon | 0 komentarzy

Niska cena i bardzo dobre podzespoły. Huawei zapowiedziało właśnie nowego, flagowego smartfona z linii Honor. Honor 9 pod względem specyfikacji technicznej oferuje praktycznie to samo, co high-endowy Huawei P10, ale jest od niego jednocześnie dużo tańszy.

Tagi: Huawei, Smart
Źródło: pclab.pl

Starsze wiadomości »
reklama

Copyright © 2008-2018 informacje-24.pl  - wszelkie prawa zastrzeżone