poniedziałek, 16 lipca 2018 r.  Imieniny: Eustachego, Mariki, Mirelli
Wiadomości z tagiem Psy  RSS
Rzeź u stadionowych bram. Truchło psa warte 30 zł

Dodano: 14.07.2018 13:05 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Rosja na mundial miała wyglądać jak nowa. Nowe drogi, ulepszone lotniska, świeżutkie stadiony. Zajętym pucowaniem ojczyzny Rosjanom między nogami plątały się psy. Na co dzień nikomu tam nie wadzą - bezpańskie sobaki tłumnie zasiedlają miasta, miasteczka i wsie. Kiedy jednak upomniała się o nie miotła wielkich porządków, okazało się, że nie obroni ich nawet znany z miłości do czworonogów Władimir Putin. Żeby szybko znikły, ich życie przeliczono na pieniądze. Jedno truchło kosztowało 30 złotych.

Źródło: https:

"Proszę sprawdzić w podręczniku psychologii". Komisja o proteście - bez protestujących i kamer

Dodano: 13.07.2018 17:45 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Dzisiejsza dyskusja nie dotyczy niepełnosprawnych. Dotyczy sytuacji, która zaistniała w wyniku okupowania części pomieszczeń sejmowych - stwierdził poseł PiS Włodzimierz Bernacki, przewodniczący sejmowej Komisji Regulaminowej, Spraw Poselskich i Immunitetowych. Komisja ta w piątek zajmuje się oceną przebiegu protestu osób niepełnosprawnych i ich opiekunów, który przez 40 dni trwał w Sejmie na przełomie kwietnia i maja. Przedstawiciele protestujących, którzy chcieli wziąć udział w posiedzeniu dostali zakaz wstępu do Sejmu do 27 maja 2020 roku. Na piątkową komisję nie zostali też wpuszczeni dziennikarze. Przewodniczący tłumaczył, dlaczego.

Źródło: https:

Polski dyplomata pobity na pokładzie rosyjskiego samolotu

Dodano: 13.07.2018 6:06 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Na pokładzie rosyjskiego samolotu został pobity polski dyplomata. Sprawca najprawdopodobniej był niezrównoważony psychicznie, został zatrzymany.

Tagi: Rzym, Psy, LOT
Źródło: www.rp.pl

Rosół odchudzający, czyli o tym jak smak umami zmniejsza nam apetyt

Dodano: 09.07.2018 21:33 | 2 odsłon | 0 komentarzy


Na odchudzanie najlepszy... rosół? Naukowcy z Beth Israel Deaconess Medical Center potwierdzają na łamach czasopisma "Neuropsychopharmacology", że zawarty w bulionie kwas glutaminowy poprawia zdolność do kontrolowania apetytu i - szczególnie kobietom - pomaga zrzucić wagę. Okazuje się, że to związany z nim smak umami sprawia, że czujemy się bardziej syci. Azjaci, opierający na tym smaku atrakcyjność swojej kuchni, wiedzieli o tym od dawna, a świat zachodni dopiero się o tym przekonuje.

Źródło: www.rmf24.pl

"Najważniejszy jest mundur, najważniejszy jest sprzęt i spokój tych, którzy go noszą"

Dodano: 08.07.2018 16:00 | 2 odsłon | 0 komentarzy

- Bardzo często mówi się tak, że jeżeli dzieje się coś dramatycznego, na miejscu są już psychologowie - powiedział w TVN24 Tomasz Kozłowski, psycholog i były instruktor ratownictwa górskiego. Dodał jednak, że w takim przypadku, jak akcja wyprowadzania uwięzionych z tajlandzkiej jaskini, "nie zawsze są oni potrzebni" w tym miejscu i czasie.

Tagi: TVN24, TVN, Psy, Doda
Źródło: https:

Jak wojsko pozbywa się niewygodnych żołnierzy?

Dodano: 08.07.2018 13:49 | 1 odsłon | 0 komentarzy

Czy wojsko pozbywa się niewygodnych żołnierzy doszukując się u nich problemów natury psychiatrycznej? - odpowiedzi na to pytanie szukają autorzy reportażu Onetu "Psychiatryk w wojsku".

Tagi: Wojsko, Psy
Źródło: www.rp.pl

Utracona tożsamość palacza, przez nią tak trudno rzucić...

Dodano: 06.07.2018 12:58 | 7 odsłon | 0 komentarzy


Osoby, które rzuciły nałóg palenia, poza fizjologiczną reakcją organizmu mogą mieć dodatkową, psychologiczną motywację, by do niego wrócić - twierdzą na łamach czasopisma "Journal of Substance Use" naukowcy z University of East Anglia. Ich zdaniem, rozstanie z nałogiem zmienia społeczne zachowania palacza, do pewnego stopnia zakłóca jego tożsamość. W zwiazku z tym pojawia się pokusa, by do pewnych towarzyszących paleniu zachowań wrócić. To zwieksza ryzyko powrotu także do samego nałogu.

Tagi: USA, Psy, Doda
Źródło: www.rmf24.pl

Skazany w Rosji Ukrainiec przeniesiony do szpitala psychiatrycznego​

Dodano: 01.07.2018 10:34 | 2 odsłon | 0 komentarzy

Skazany w Rosji na 20 lat więzienia obywatel Ukrainy Stanisław Kłych został najprawdopodobniej przeniesiony do szpitala psychiatrycznego - poinformowała w sobotę w ukraińskich mediach rosyjska obrończyni praw człowieka Tatiana Szczur.

Źródło: https:

Wjechał z impetem do supermarketu

Dodano: 30.06.2018 9:57 | 2 odsłon | 0 komentarzy

19-latek wjechał do supermarketu w San Angelo w środkowym Teksasie. Zdemolował sklep, a następnie uszkodził zaparkowane auto. Według świadków - chwilę wcześniej - chłopak kłócił się na parkingu z kobietą. Dyrekcja sklepu oszacowała szkody na pół miliona dolarów. 19-latek został zatrzymany na pobliskiej stacji benzynowej. Sąd skierował go na badania psychiatryczne.

Źródło: https:

Starsze wiadomości »
reklama

Copyright © 2008-2018 informacje-24.pl  - wszelkie prawa zastrzeżone