niedziela, 18 marca 2018 r.  Imieniny: Edwarda, Narcyza, Zbysława
Wiadomości z tagiem Przedsiębiorcy  RSS
Project ReSX - Radeony z lepszą wydajnością w grach esportowych

Dodano: 06.03.2018 12:53 | 3 odsłon | 0 komentarzy

Współpraca z deweloperami przynosi pierwsze efekty. AMD ogłosiło Project ReSX, w ramach którego przedsiębiorstwo usprawnia działanie i optymalizuje wydajność kart Radeon w najpopularniejszych grach esportowych. Efekty już są widoczne – wydane wczoraj sterowniki Radeon Software Adrenalin Edition 18.3.1 zapewniają bardziej płynną rozgrywkę w takich grach jak DOTA 2, czy Overwatch.

Źródło: https:

AMD Ryzen Embedded V1000 i Epyc Embedded 3000 - specyfikacja procesorów

Dodano: 21.02.2018 17:30 | 2 odsłon | 0 komentarzy

Chipy dla urządzeń wbudowanych. AMD rozszerzyło swoje portfolio produktów o dwie nowe serie procesorów Ryzen Embedded V1000 i Epyc Embedded 3000. Przedsiębiorstwo przygotowało nowe jednostki z myślą o urządzeniach sieciowych, magazynach danych, sprzęcie do obrazowania medycznego, czy maszynach do gier. AMD chwali się, że jego jednostki już cieszą się sporym zainteresowaniem, a w przyszłości powinno być jeszcze lepiej.

Rozprawa niemieckiego przedsiębiorcy. "Mówił, że Polacy mają zakodowane bycie sługami"

Dodano: 16.02.2018 22:24 | 3 odsłon | 0 komentarzy


"Polacy mają zakodowane bycie sługami" - tak miał mówić niemiecki przedsiębiorca Hans G. według świadka Natalii Nitek. Przed Sądem Rejonowym w Wejherowie (Pomorskie) odbyła się druga rozprawa w procesie przedsiębiorcy oskarżonego o znieważenie pięciu pracowników swojej firmy.

Źródło: www.rmf24.pl

Micron zapowiada wprowadzenie na rynek nośników z kośćmi QLC NAND

Dodano: 12.02.2018 18:54 | 5 odsłon | 0 komentarzy

Producent ujawnia plany na najbliższe 12 miesięcy. Podczas A3 Technology Live Conference firma Micron podzieliła się informacjami na temat nadchodzących produktów, które trafią na rynek jeszcze w tym roku. Przedsiębiorstwo zamierza przygotować swoje pierwsze nośniki bazujące na kościach QLC NAND, które będą kierowane na rynek korporacyjny. Na szczęście będzie też coś dla zwykłych użytkowników.

Ministerstwo Finansów naprawia swój błąd po doniesieniach przedsiębiorców

Dodano: 12.02.2018 15:25 | 2 odsłon | 0 komentarzy

Mikroprzedsiębiorcy mogą przesłać Jednolity Plik Kontrolny (JPK_VAT) z każdego systemu operacyjnego - poinformowało w poniedziałek Ministerstwo Finansów. To reakcja na doniesienia przedsiębiorców, o których także my informowaliśmy. Część najmniejszych firm nie może wywiązać się z podatkowego obowiązku ponieważ można było to zrobić wyłącznie z systemu Windows.

Źródło: tvn24bis.pl

Microtransakcje odpowiedzialne za ponad połowę przychodów Activision Blizzard

Dodano: 09.02.2018 21:27 | 4 odsłon | 0 komentarzy

Portfele graczy „zagłosowały”. Activision Blizzard ujawniło swoje wyniki finansowe za czwarty kwartał i cały ubiegły rok. Przedsiębiorstwo zwiększyło przychody w porównaniu do poprzednich dwunastu miesięcy, co ma związek przede wszystkim ze wzrostem sprzedaży treści w dystrybucji cyfrowej. Mówimy tutaj wszelkiego rodzaju mikrotransakcjach i sprzedaży dodatków.

Źródło: https:

Nvidia prezentuje wyniki finansowe za czwarty kwartał i cały rok fiskalny 2018

Dodano: 09.02.2018 14:19 | 4 odsłon | 0 komentarzy

Rekord za rekordem. Nvidia ujawniła nowy raport finansowy za czwarty kwartał i cały rok fiskalny 2018 zakończony 28 stycznia tego roku. Wyniki przedsiębiorstwa są świetne – zieloni zanotowali znaczący wzrost wszystkich wskaźników. Tradycyjnie już najwyższy przychód wygenerował segment sprzętu dla graczy, ale to rozwiązania dla centrów danych mogły pochwalić się największym wzrostem rok do roku.

Kazuo Hirai ustępuje ze stanowiska dyrektora generalnego Sony

Dodano: 02.02.2018 16:49 | 3 odsłon | 0 komentarzy

Firma zmienia strukturę zarządzania. Sony ogłosiło, że obecny CEO przedsiębiorstwa, Kazuo Hirai, ustępuje ze swojego stanowiska. Jego miejsce zajmie Kenichiro Yoshida, pełniący do tej pory funkcję dyrektora finansowego. Zmiana na najważniejszym szczeblu przedsiębiorstwa jest wstępem do dużych przetasowań w jego kierownictwie, które mają rozpocząć się z chwilą przejęcia sterów przez Yoshidę.

Facebook ogłasza specjalny program dla streamerów

Dodano: 27.01.2018 22:01 | 5 odsłon | 0 komentarzy

Czyżby firma chciał podkraść część użytkowników Twitchowi? Facebook poinformował właśnie, że uruchomi specjalny program dla streamerów. Przedsiębiorstwo chce współpracować z osobami, które przesyłają wideo ze swojej rozgrywki, i dostosować platformę do ich potrzeb. Twórcy będą też mogli liczyć na pomoc w budowaniu własnych społeczności.

Źródło: https:

Więcej swobody dla przedsiębiorców. "W przepisach jest jedna iskierka"

Dodano: 27.01.2018 15:53 | 4 odsłon | 0 komentarzy

Sejm uchwalił pakiet należących do Konstytucji Biznesu ustaw, które mają ułatwić prowadzenie działalności gospodarczej. - Zasady domniemanie uczciwości i rozwiązywanie wątpliwości na korzyść przedsiębiorcy są bardzo ważne i mogą zadecydować o tym, ze przedsiębiorcom będzie łatwiej - ocenia Piotr Wołejko, ekspert Pracodawców RP. Jednak eksperci mają też wątpliwości m.in. w sprawie kontroli firm.

Źródło: tvn24bis.pl

Starsze wiadomości »
reklama

Copyright © 2008-2018 informacje-24.pl  - wszelkie prawa zastrzeżone