poniedziałek, 19 marca 2018 r.  Imieniny: Aleksandryny, Józefa, Nicety
Wiadomości z tagiem PayPal  RSS
Android Pay z obsługą platformy PayPal

Dodano: 24.05.2017 21:36 | 16 odsłon | 0 komentarzy

Wyczekiwane usprawnienie dla platformy Android Pay. Google ujawniło właśnie, że promowany przez nią system płatności mobilnych w końcu jest kompatybilny z usługą PayPal. Niestety, rozwiązanie jak na razie udostępniono tylko na terenie Stanów Zjednoczonych.

Źródło: pclab.pl

W ten sposób Elon Musk chce połączyć ludzkie mózgi ze sztuczną inteligencją

Dodano: 31.03.2017 7:32 | 33 odsłon | 0 komentarzy

Wszystko wskazuje na to, że Elon Musk założyciel PayPala, twórca elektrycznej Tesli i programu kosmicznego Space X, chce połączyć człowieka ze sztuczną inteligencją. Dosłownie! Ma się to dokonać za pomocą tajemniczych implantów „neural laces”. Choć sam miliarder oficjalnie nie ogłosił swojego nowego projektu, to The Wall Street Journal połączył w całość kilka faktów i poinformował, że [...]

Źródło: www.crazynauka.pl

Ruszyła jesienna wyprzedaż na Steam

Dodano: 23.11.2016 19:50 | 26 odsłon | 0 komentarzy

Tydzień ciekawych promocji na platformie Valve. Przecieki z PayPala okazały się prawdziwe i właśnie wystartowała jesienna wyprzedaż na Steam. Przeceniono tysiące gier i trzeba przyznać, że jak na razie obyło się bez problemów z działaniem serwisu. Przy okazji wyprzedaży ruszył też pierwszy w historii plebiscyt Nagrody Steam z naprawdę ciekawymi i dość niecodziennymi kategoriami.

Tagi: Steam, PayPal
Źródło: pclab.pl

reklama

Copyright © 2008-2018 informacje-24.pl  - wszelkie prawa zastrzeżone